לוכד עכברים ברעננה

לוכד עכברים ברעננה באחריות מלאה

עבור מי שמכרסמים מייצרים אצלו תגובה אינסטינקטיבית של רתיעה או פחד – ויש כמובן בני אדם רבים כאלה – לוכד עכברים ברעננה הוא כמעט על תקן מלאך מושיע. אבל גם אם אתם לא נלחצים מהנוכחות של עכבר או חולדה אצלכם בבית או בעסק, מומלץ בחום להזמין לוכד עכברים מנוסה שיסלק אותם משם. עכברים עלולים להעביר מחלות, כולל קשות (סלמונלה, לפטוספירוזיס ועוד) וחולדות עלולות לנשוך כשהן מרגישות מאוימות – לעומת זאת עם הצוות המנוסה של חברת הדברה בטוחה אתם בידיים טובות ויכולים לחזור תוך זמן קצר לשגרה הרגילה.

✔️ לכידת עכברים ברעננה – בכל שעה גם בלילה!
✔️ לוכד עכברים ברעננה – 30 דקות הגעה!
✔️ מאתרים ומסלקים את העכבר בזמן אמת
✔️ מדביר מוסמך ברישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ מספקים שירות בכל שכונות העיר
להתייעצות והצעת מחיר נוחה ומשתלמת חייגו לטלפון:
055-970-5878

לוכד עכברים ברעננה 24 שעות
איפה מסתתרים עכברים ואיפה עלולות להיות חולדות?

שירות הדברת עכברים ברעננה או הדברת חולדות הוא שירות מבוקש בכל מקרה שבו מגיע מכרסם אל הבית שלכם. הסיבה להגעת החולדות והעכברים היא שפע המזון שיש אצלנו בבתים וגם במרחבים העסקיים. אחרי שהעכבר או החולדה מגיעים אליכם הם בדרך כלל יחפשו מקום מסתור.

בין המקומות שבהם הם אוהבים להתחבא: מאחורי מקררים או מכונות כביסה, בתוך סדקים בקיר (המידות של העכברים מאפשרות להם להיכנס גם לחורים קטנים מאוד), בתעלות של המזגן, במחסן ובעליית הגג.

לוכד עכברים מומלץ ברעננה יודע לאתר גם את המכרסמים שמתחבאים ממש טוב וכך לפתור עבורכם את הבעיה.

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  הסימנים לכך שכדאי להזמין לוכד עכברים ברעננה

  לא תמיד אפשר לראות בעיניים את העכברים, משום שהם כאמור יודעים להסתתר היטב ויוצאים רק כשהם מרגישים בטוחים – בעיקר בשעות הלילה.

  מצד שני, אם ראיתם סימנים של שיניים קטנות, יש סיכוי גבוה מאוד שיש אצלכם בבית או בעסק עכבר או אפילו כמה עכברים. הסימנים של השיניים יכולים להיות על מאכלים במטבח, אריזות מזון סגורות ואפילו על כבלים חשמליים בגלל שהעכבר חייב כל הזמן לחדד את השיניים.

  סימן נוסף הוא אם נתקלתם במה שנראה כמו פירורים שחורים – אלו הם גללים של עכבר או חולדה. אם אתם לא בטוחים תוכלו לצלם אותם, או את סימני השיניים, ולשלוח אלינו כדי שנעזור לכם לדעת האם באמת יש אצלכם אורח לא רצוי ואם אתם זקוקים לשירות לוכד עכברים 24 שעות ברעננה.

   

  לוכד חולדות ברעננה – ביד, עם לוכדן או באמצעות מלכודת

  לכידת חולדה ברעננה מתבצעת ב-3 דרכים אפשריות:

  1. עם לוכדן – מוט מיוחד שמצליח לנטרל את החולדה. לא תמיד יש גישה עם הלוכדן ולכן לפעמים התפיסה היא בדרך הבאה.

  2. ביד – חשוב להדגיש: אל תנסו לתפוס בעצמכם חולדה ביד כי התוצאה עלולה להיות נשיכה מכאיבה מאוד. לוכד חולדות ברעננה מקצועי עוטה כפפות מיוחדות ובנוסף הוא יודע איך לגשת אל המכרסם שבאופן טבעי נלחץ ולכן עלול להיות גם אגרסיבי.

  3. מלכודת – בחלק מהמקרים הפתרון הוא הצבת מלכודות בנקודות שאליהן החולדה תגיע בוודאות. יש מלכודות שהורגות את המכרסם ויש כאלה שמשאירות אותו בחיים (ולאחר מכן הלוכד חוזר ומשחרר את החולדה בשטח פתוח).

  לא מומלץ לנסות להרעיל את המכרסמים. למעשה כל מדביר חולדות ברעננה מקצועי באמת בוחר בלכידה ולא בפיזור רעל משום שאין דרך לדעת איפה החולדה המורעלת תמות – והתוצאה עלולה להיות הרעלת כלבים, חתולים, ציפורים ועוד בעלי חיים וגם פגר של חולדה במקום לא גלוי לעין שמרקיב לאט לאט.

   

  דוגמאות לעבודות שביצענו כאשר נקראנו ללכידת עכברים וחולדות

  שירות הרחקת עכברים ולכידת חולדות הוא כאמור שירות מבוקש מאוד. לחברת הדברה שלנו ניסיון של יותר מ-15 שנים בתחום ובהתאם הצטברו אצלנו סיפורי הצלחה רבים. הנה מספר דוגמאות להדברה ולכידה מוצלחות:

  למה הזעיקו אותנו? מה עשינו? עלות השירות
  עכבר במטבח בדירה ברעננה בשבת בבוקר הגענו תוך שעה וזיהינו גללים של עכבר וסדק בקיר שבו הוא התחבא. הצבנו מלכודת וכעבור שעתיים הוא נלכד – חזרנו לדירה ולקחנו את הכלוב כדי לשחרר את העכבר בשטח פתוח מחוץ לעיר 500 ש"ח
  חולדה בחצר בדירת גן הלקוחה שמעה נביחות חזקות וראתה את החולדה מול הכלב שלה בחצר. הלכידה של החולדה התבצעה באמצעות לוכדן 400 ש"ח
  מכת עכברים במקלט של בניין בן 4 קומות ברעננה המקלט היה מבולגן מאוד ונדרשו כמעט 3 שעות כדי לאתר את כל העכברים שחיו במקום וללכוד אותם. המלצנו לוועד על סדרת פעולות למניעת חזרת המפגע 500 ש"ח
  שתי חולדות בחדר שירותים משרד באזור קניון רננים חולדות שהגיעו דרך הביוב והיו סגורות בחדר השירותים. הלכידה התבצעה ביד ולאחר מכן החולדות שוחררו בשטח פתוח 400 ש"ח

   

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call