הדברת נמלים עם כנפיים

הדברת נמלים עם כנפיים – בפריסה ארצית ומגיעים מיד

רוצים לדעת למה יש אצלכם נמלים מעופפות בעונת האביב או הקיץ, למה כדאי להזמין שירותי הדברת נמלים עם כנפיים כמה שיותר מוקדם, האם הנמלים האלה הן בעצם מלכות או אולי טרמיטים ואיך אפשר למנוע את הופעתן להבא? כל המידע שחיפשתם נמצא כאן מולכם.

חרקים מעופפים הם מפחידים מספיק, אך נמלים מעופפות עולות להיות מפחידות עוד יותר. בדרך כלל אתם רגילים לראות נמלים ללא כנפיים מתהלכות על האדמה, לכן זה יכול לזעזע אתכם לגלות שנמלים מתעופפות בסביבתכם, זאת בין היתר בגלל הכמות האדירה שלהן. אך האם צריך לחשוש מפניהן? התשובה שלנו בחברת הדברה בטוחה היא לא, וזאת כל עוד מזמינים מדביר לצורך הדברת נמלים עם כנפיים בזמן. ביכולתנו להגיע לכל אזור בארץ תוך זמן קצר להדברה מהיום להיום, ואתם לא צריכים לחכות אפילו דקה אחת מיותרת. אצלנו הדברת נמלים מעופפות עולה החל מ-200 שקלים בלבד – המחיר הזול ביותר בארץ – אז אל תתמהמהו והזמינו כבר עכשיו מדביר מומלץ אליכם.

✔️ הדברת נמלים עם כנפיים מחיר החל מ-200 ₪
✔️ אחריות בכתב על כל הדברה
✔️ הדברת נמלים מעופפות בקיץ בבית, בגינה או במשרד
✔️ יש לכם נמלים עם כנפיים בקיר? אולי מדובר בטרמיטים – בדקו כאן!
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה בכל יום ובכל שעה

לקבלת הצעת מחיר חייגו:
055-970-5878

הדברת נמלים עם כנפיים

למה יש נמלים עם כנפיים אחרי הגשם?

לא מדובר במוטציה או טעות של הטבע, אלא בתופעה טבעית ונורמלית שמתרחשת פעם בשנה, ואם אתם מבחינים בה אתם בעצם חוזים בתהליך הרבייה של הנמלים. זה מסמל על כך שיש באזורכם קן נמלים שמוכן להתרחב, ויוצאות ממנו נמלים נקבות שמוכנות להפוך למלכות ונמלים זכרים שהמטרה שלהם היא להפרות אותן. לתופעה הזו אף יש שם – מעוף הכלולות – ומכיוון שבמהלכה יש לא מעט נמלים קטנות עם כנפיים באוויר, זה מסייע להן להדוף טורפים ולאפשר לרבייה להתקיים ללא שום הפרעות.

אך המדביר הוא אינו טורף, אלא אדם חכם, ודווקא עבורנו מעוף הכלולות הוא זמן מושלם להדברת הנמלים. אין כל צורך לחפש אותן וקל מאוד לראות אותן, ומדבירים אותן בעזרת ריסוס עם חומרים שמאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה, כמו דמנד, פנטום, פרמנונה 200 ואחרים.

 

למה חובה להדביר מהר נמלים עם כנפיים בבית כשרואים אותן על קיר?

אם עבר כבר קצת זמן מאז שהתחיל מעוף הכלולות, בטח שמתם לב שחלק מהנמלים פשוט נופלות לאדמה ומתות. אלו הם למעשה הזכרים שהצליחו להזדווג ושכבר שימשו את מטרתם, ובסופו של דבר זה יקרה לכל הזכרים. אך מה בנוגע לנקבות – אותן נמלים גדולות עם כנפיים? הן לעומת הזכרים לא ימותו, ויחפשו מקום לקנן בו, ואז תתחיל בעיה רצינית.

אם תתנו להן לעשות את שלהן, אתם תסיימו עם בית שמלא בקני נמלים בחריצים שבקירות וברצפות, בעציצים, בחצר ובכל מקום שבו תוכל כל נמלה מלכה להתחפר וליצור לעצמה חלל קטן להטלת ביצים. אחרי שהביצים יבקעו יתחילו לצאת מהקן נמלים פועלות שיחפשו מזון למלכה, וכעבור מספר שנים, כשהמלכה תייצר מספיק נמלים פועלות, היא כבר תתחיל לייצר נמלים שהמטרה שלהן היא להתרבות וכל הסיפור יתחיל מחדש.

 

האם כל נמלה מעופפת היא מלכה?

התשובה לשאלה הזו היא לא, שכן חלק מהנמלים המעופפות הן בעצם הזכרים שהמטרה שלהם זה להפרות את הנמלים הנקבות. עוד יש לומר כי לא כל נמלה נקבה תופרה, ועד אשר זה לא יקרה, היא לא תהיה מלכה. בנוסף חשוב לציין כי לא כל נמלה מעופפת שאתם רואים היא בהכרח אכן נמלה מעופפת – ייתכן שזה בעצם טרמיט, כשגם החרקים האלה מראים את אותה התנהגות בעת תקופת הרבייה שלהם. אם זה אכן לא נמלים מעופפות אלא טרמיטים, על אחת כמה וכמה כדאי להדביר בזמן, מכיוון שהחרקים האלה עלולים לעשות נזקים חמורים לבית שלכם.

 

האם נמלים אדומות עם כנפיים מסוכנות יותר?

באופן כללי נמלים אדומות, הלוא הן נמלי אש, נחשבות למסוכנות יותר מאשר נמלים רגילות. הסיבה לכך היא שמדובר בנמלים תוקפניות וטריטוריאליות מאוד, והעקיצות שלהן משאירות כוויה על העור שיכולה להזדהם. בעוד שנמלים מעופפות רגילות לא עוקצות מכיוון שיש להן רק מחשבה על להזדווג, הנמלים האדומות עלולות לעקוץ כשהן חשות בסכנה, וכך גם נמלים עם כנפיים עוקצות.

לכן כדאי להיזהר מהן ולהזמין מדביר שיעזור לכם לחסל אותן לפני שהן מתחילות ליצור קנים באזורכם. יש כאן חשיבות אף גדולה יותר, מכיוון שאת נמלת האש קשה עוד יותר להדביר, והדברת הקן שלה ככל הנראה תעלה לכם יותר מאשר הדברת הנמלים המעופפות.

 

איך למנוע נמלים מעופפות בקיץ?

כדי למנוע את הופעת הנמלים המעופפות עליכם פשוט לוודא שאין בסביבת ביתכם קנים פעילים של נמלים. מרגע הקמת הקן, תוך כמה שנים בודדות המלכה תייצר כמה אלפי נמלים עובדות, וכשתגיע לכמות מסוימת – בהתאם לסוג הנמלה – היא תתחיל להפיק נמלים שהמטרה שלהן היא להתרבות. על כן אם אתם מעוניינים שלא יהיו נמלים מעופפות בקיץ בסביבתכם, הזמינו הדברה בזמן לקן הנמלים שכבר קיים בביתכם או מחוצה לו.

אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

whatsapp
להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
📞 055-970-5878
whatsapp
call