נמלים בבית

איך להיפטר מנמלים בבית – כל השיטות כולל מתי צריך להזמין מדביר

כל בית בישראל פגיע למתקפת נמלים. למעשה, סביר להניח שהנמלים חיות בקירות של הבית שלכם כבר במשך זמן רב, אך רק כשהן מוצאות דבר מה לאכול על הרצפה שבבית שלכם הן בוחרות לצאת ולהראות את פניהן. זה יקרה בעיקר בעונת הקיץ ועל פי רמת הניקיון של הבית שלכם, אך ניתן למנוע את זה עם כמה שיטות ביתיות שעשויות לעזור, וגם אם הן לא עשו את העבודה, תמיד אפשר להזמין מדביר שיחסל את כל קן הנמלים. אם אתם רוצים לדעת איך נפטרים מנמלים בבית בכוחות עצמכם, אנחנו בחברת הדברה בטוחה הכנו לכם מדריך קצר שיראה לכם שלל שיטות שיכולות לעזור, וגם נסביר מתי ולמה חייב להזמין מדביר מומלץ.

 

✔️ איך לחסל נמלים שלא יחזרו? אנחנו יודעים!
✔️ דברו עם מדביר נמלים מנוסה בווצאפ – לחצו כאן
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ מתן הנחיות ממדביר למניעת נמלים
✔️ אחריות בכתב על כל הדברה

 

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
איך להיפטר מנמלים בבית

יש לי נמלים בבית מה עושים?

בעבר אנשים הסתמכו מעט מאוד על אנשי מקצוע כמו מדבירים מומלצים, וניסו לטפל בבעיות המזיקים שבביתם בכוחות עצמם. לפעמים זה עובד ולפעמים לא, ואנחנו תמיד בעד שאתם תלמדו איך לטפל בבעיית המזיקים בעצמכם במקום שתצטרכו להסתמך על מדבירים. העניין הוא שאפשר להסתמך על הדברה עצמית רק במקרים מסוימים, וכשזה נוגע לנמלים, יכול מאוד להיות שלא תצליחו לפתור את הבעיה בלי עזרה מקצועית.

אז מה עושים נגד נמלים בבית? קודם כל מנסים כמה שיטות ביתיות. אם קן הנמלים לא נמצא בבית שלכם ופשוט הגיעו אליכן במקרה כמה נמלים סוררות, יתכן מאוד שתצליחו להיפטר מהן ולא תראו אותן יותר כל עוד תשמרו על בית נקי. אם ניסיתם כמה שיטות ולא הצלחתם להיפטר מהנמלים, אז מומלץ להזמין מדביר שיסייע לפתור לכם את הבעיה כמו שצריך.

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  למה יש נמלים בבית

  איך מרחיקים נמלים מהבית בשיטות ביתיות?

  הנמלים, כמו מזיקים רבים אחרים, נרתעות מריחות מסוימים שאפשר להכניס לבית בעזרת שמנים אתריים, צמחי תבלין או חומרים אחרים שכבר יש לכם במטבח. הם יסייעו למנוע מהנמלים לחדור לתוך הבית שלכם, אך תצטרכו להשתמש בחומרים האלה באופן קבוע כדי לוודא שהם ימשיכו לבצע את העבודה. אז איך להרחיק נמלים מהבית בעזרת ריחות שהן שונאות?

  הנה כמה שמנים אתריים שיסייעו לכם:

  √ שמן עץ התה – ערבבו 5-10 טיפות עם 2 כוסות מים ורססו בחריצים שבקירות הבית. מומלץ שלא להשתמש בפתרון הזה אם יש לכם חיות מחמד בבית.

  √ שמן אקליפטוס לימוני – בשמן הזה יש ציטרונלה, שהוא חומר שמשמש להרחקת סוגים רבים של מזיקים, כולל יתושים וגם נמלים. הספיגו כדורי צמר גפן בשמן והניחו אותו במקומות המועדים לחדירת נמלים. החליפו את כדורי צמר הגפן מדי שבוע.

  √ לימון – מרחו או רססו מיץ לימון על שבילי ההליכה של הנמלים כדי לנטרל את הפרומון שמושך אותן אליהם.

   

  איך לחסל נמלים בבית עם חומרים ביתיים?

  לא חסרות דרכים לחסל נמלים, חלקן יעילות יותר וחלקן פחות. חשוב לציין שאף דרך לא תהיה יעילה כמו הדברה מקצועית, ולכל שיטה ביתית יש חסרונות משלה, כשלרוב אלו הם הצורך להשתמש בשיטת ההדברה באופן קבוע או הבלגן שהשיטה תיצור לכם בבית. אנחנו ממליצים לנסות את השיטות האלה, אך לא להסתמך עליהן לגמרי:

  √ חומץ לבן – ערבבו מים וחומץ לבן ביחס שווה ונקו עם התערובת משטחים, רצפות וכל מקום שבו הנמלים מטיילות. אפשר גם לרסס את התערובת ישירות על הנמלים.

  √ קורנפלור – כסו את הנמלים שמצאתם בקורנפלור, שפכו עליהן מים ונקו את הבלגן שנשאר.

   

  איך להיפטר מנמלים בבית שיוצאות מהקירות?

  אפשר להשתמש בכל אחת מהשיטות שכבר הכרתם כדי להיפטר מהנמלים שיצאו מהקירות, אך זה כמובן לא יעזור לכם לוודא שהנמלים יפסיקו לצאת מהקירות לתמיד. כדי לוודא שהן יפסיקו לצוץ בביתכם, עליכם לחסום את החריצים בקירות או בפאנלים שדרכם הנמלים נכנסות. לפעמים עם זאת הבעיה היא לא בקירות, אלא פשוט בכך שהנמלים מגיעות לביתכם דרך חריצים בדלתות או בחלונות. מומלץ לבדוק את כל הפתחים האפשריים ולוודא מאיפה מגיעות הנמלים על מנת להבין איך לטפל בבעיה כמו שצריך.

   

  איך להיפטר מנמלים בבית שמתעופפות בחדרים?

  חשוב שתוודאו שאכן מדובר בנמלים ולא בטרמיטים. לנמלים יש שני זוגות כנפיים בגודל שונה, בניגוד לטרמיטים, שלהם יש שני זוגות כנפיים בגודל זהה. תוכלו לנסות את אותם הפתרונות עבור שני המזיקים, אך חשוב שתבינו שזה לא יסייע לפתור את שורש הבעיה – בסופו של דבר תצטרכו להזמין מדביר כך או כך כדי לטפל בקן של המזיקים.

  אז איך להיפטר מנמלים בבית עם כנפיים? נסו את הפתרונות הבאים:

  1. שאבו אותן – קחו שואב אבק ונסו לשאוב כמה שיותר מהנמלים שמתעופפות.

  2. רססו עם שמן מנטה – ערבבו בבקבוק תרסיס מים וסבון כלים ביחס של 1:2 (לטובת המים) וטפטפו כמה טיפות של שמן מנטה. נערו את הבקבוק ורססו את הנמלים, שייחנקו וימותו.

  3. מלכודות דבק – המלכודות האלה עובדות היטב גם עם נמלים מעופפות. תוכלו להכין מלכודת שכזו משלכם על ידי תליית נייר דבק מהתקרה. פזרו עליו מעט מאוד סוכר או מרחו מעט דבש על החלק הדביק כדי למשוך את הנמלים.

   

   לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

    

   איך להיפטר מקן נמלים בבית?

   קן הנמלים יכול להיות גדול יותר ממה שאתם מדמיינים, ובמעמקיו תסתתר המלכה. עד שהיא לא תחוסל, הנמלים ימשיכו לפקוד את ביתכם באופן קבוע – גם אם תשתמשו בשיטות הדברה ביתיות. לכן המטרה העיקרית של המדבירים היא הקן של הנמלים ולאו דווקא הנמלים שמסתובבות בתוך הבית, כלומר הם מוודאים שההדברה תסייע להיפטר לא רק מהנמלים שרואים, אלא גם מאלה שלא רואים.

   אז איך נפטרים מקן נמלים בבית? מדבירים מומלצים עושים זאת בדרך כלל בעזרת פיתיונות ג'ל שעשויות מעמילן תירס. הפיתיונות האלה מושכים את הנמלים הפועלות, וכשהן מאכילות את המלכה, היא מתה מהרעל וכל הקן מפסיק לתפקד. זוהי למעשה השיטה היחידה שנחשבת כבעלת 100% הצלחה בהדברת נמלים, אולם חשוב לציין שזה לא תמיד מחליף ריסוס, כלומר יתכן שיבוצע גם ריסוס בנוסף לפיזור הפיתיונות. הריסוס עצמו נעשה עם חומרים שמאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה ובעלי רמת רעילות נמוכה.

    

   שאלות ותשובות בנושא איך להיפטר ממכת נמלים בבית

   איך נפטרים מנמלים באופן טבעי?

   החומר המומלץ ביותר לשימוש הוא חומץ, אותו יש לערבב עם מים ביחס של 1:1. אפשר לרסס או למרוח אותו על משטחים נגועים בנמלים.

   איך נפטרים מנמלים ב-100%?

   הדרך הבטוחה והיחידה להיפטר מהנמלים לתמיד היא בעזרת פיתיונות ג'ל מורעלים. אם אתם רואים נמלים בכל הבית, זו השיטה היחידה שתעזור לכם.

    

   מה נמלים שונאות?

   הנמלים שונאות ריחות של לימון, ופלפל – כמה שיותר חריף יותר טוב. אפשר אפילו לפזר פלפל שחור או פלפל קאיין בסביבת החריצים שדרכם חודרות הנמלים לבית שלכם.

    

   איך לחסום שביל של נמלים?

   אפשר לפזר על שביל הנמלים קמח, והנמלים לא יחצו את האבקה הלבנה ובכך ייחסמו ולא ימשיכו במסלולן.

   אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

    whatsapp
    להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
    📞 055-970-5878
    whatsapp
    call