נמלים באמבטיה

איך מדבירים נמלים באמבטיה?

האם מצאתם נמלים בחדר האמבטיה ואתם מעוניינים להרחיק אותן לצמיתות מהבית? מה גורם לנמלים להימשך דווקא לחדר המקלחת? איך מדבירים נמלים במקלחת? התשובות לשאלות בהמשך המאמר.

אחד המקומות הכי פחות צפויים למכת נמלים בבית הוא בחדר המקלחת. אנו רגילים להימצאות נמלים במטבח, בפינת האוכל ובסלון כיוון שבחללים אלו יש להם מזון בשפע, אך במצבים מסוימים הנמלים יחליטו לחיות ולקנן בחדר האמבטיה בגלל הלחות הגבוהה והחום בחדר הרחצה, ובנוסף הנמלים נמשכות לריח הבוקע מכימיקלים שונים בצנרת ובמקלחת, ויש סוגי נמלים שבוחרות לחיות ולקנן בעץ הרקוב והלח הנמצא בחדר המקלחת (מסגרות חלון, דלתות עץ, ארונות אמבטיה וכדומה).

 

✔️ הדברת נמלים באמבטיה עם מדביר מוסמך
✔️ טיפול בנמלים במקלחת מחיר החל מ-180 ₪
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ שירות מקצועי בפריסה ארצית
✔️ אפשרות הדברה מעכשיו לעכשיו – 24 שעות ביממה!
להתייעצות והצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:

055-970-5878

נמלים באמבטיה

איך להדביר לבד נמלים באמבטיה?

הדברת נמלים בחדר האמבטיה בשיטות עשה זאת בעצמך מבוססת על תרסיסים לשימוש ביתי כמו 300K ותרסיסים אחרים. עם זאת, הנמלים בארץ פיתחו עמידות גבוהה בפני התרסיסים הביתיים, ואם לא מרססים נכון ולא מטפלים בשורש הבעיה, מלכת הנמלים עשויה לחוש בסכנה ולכן היא תגביר את קצב ההטלה ואתם עלולים לסבול ממכת נמלים קשה יותר.

לכן, הפתרון המומלץ כאשר מוצאים נמלים באמבטיה הוא להזמין מדביר מוסמך ומנוסה, המדביר יבדוק האם מדובר במספר קטנה של נמלים בחדר הרחצה או בקן נמלים שהתנחל בחדר האמבטיה שלכם. בהתאם לממצאי הניטור המדביר ימליץ על שיטת ההדברה היעילה ביותר.

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  איך להשתמש בחומרי הדברה ביתיים נגד נמלים בבטחה?

  אז החלטתם בכל זאת לנסות לטפל בנמלים לבד ולא להזמין את חברת הדברה בטוחה, אבל לפני הכול – האם וידאתם שאתם עושים זאת בצורה שבטוחה לכם? הנה כמה הוראות שמומלץ לציית להן כדי למנוע פגיעה בבריאותכם:

  קראו היטב את הוראות התכשיר לפני שתשתמשו בו ולמדו כיצד להדביר בעזרתו את הנמלים.

  עטו כפפות, בגדים ארוכים ומסכה כדי לוודא שגופכם לא יבוא במגע כלל עם חומר ההדברה.

  ודאו שחדר האמבטיה מאוורר היטב כדי שחומר ההדברה יוכל להתנדף.

  אל תרססו אם יש בביתכם ילדים קטנים או בעלי חיים – הם רגישים יותר לחומרי ההדברה האלה.

  בסוף הריסוס שטפו את הידיים היטב עם סבון ומים, גם אם עטיתם כפפות.

   

  מתי קוראים למדביר: סימנים למכת נמלים חריפה באמבטיה

  לפעמים יש רק נמלה או שתיים, אך מה עושים אם נראה שהן החליטו לערוך כנס מיוחד בתוך האמבטיה שלכם? זה הזמן לקרוא למדביר, והנה כמה סימנים נוספים שיראו לכם שהנגיעות שאיתה אתם מתמודדים היא הרבה יותר מסך הכול מטרד קטן:

  כמות גדולה של נמלים: כמו שאמרנו, כשהנמלים מגיעות בכמויות גדולות, זה מסמל על בעיה גדולה.

  נמלים מתהלכות בשורה: זה סימן לכך שהנמלים כבר לא מגששות, אלא יודעות היטב איפה למצוא את מקור המזון והמים שלהן בסביבת האמבטיה.

  נגיעות חוזרת ונשנית: נראה שהצלחתם לטפל בנמלים לבד אך הן חזרו? את ההדברה הבאה כדאי כבר להשאיר למומחים.

   

  כיצד מדביר מקצועי מטפל בבעיית הנמלים במקלחת?

  מדביר מנוסה עוקב אחר נחיל הנמלים כדי לבדוק האם קיים קן נמלים בחדר האמבטיה או בחלל אחר בבית שלכם. כיום שיטת ההדברה נגד מכת נמלים בחדר המקלחת מתבצעת בדרך כלל בעזרת פיזור פיתיונות ג'ל המכילים חומר פעיל ורעיל הנקרא פיפרוניל. זהו חומר הדברה מפוקח המאושר לשימוש בארץ על ידי המשרד להגנת הסביבה.

  הדברת נמלים באמבטיה באמצעות פיתיונות ג'ל נחשבת לדרך היעילה והבטוחה ביותר לטיפול בבעיה. הג'ל אינו מסכן בני אדם, הוא חסר ריח ואפשר לשהות בבית ללא כל חשש. חשוב להדגיש כי הדברה בלבד אינה פותרת את שורש הבעיה וחשוב לאתר את קן הנמלים ולהשמידו לחלוטין.

  במקרה של מכת נמלים במקלחת המדביר יבצע הדברה בשלושה שלבים:

  √ ניטור ואיתור האזורים הנגועים בנמלים ברחבי הבית, לא רק באמבטיה.

  √ הזרקת ומריחת הג'ל באזורים יבשים בהם הנמלים נמצאות, יש להזריק טיפות בקוטר של 3 עד 7 מ"מ בהתאם לסוג החומר.

  √ תוך זמן קצר הנמלים מתאספות באזור בו הזרקתם ג'ל, הן נושאות את הרעל לקן, ושאר הנמלים כולל המלכה אוכלות מהפיתיון המורעל ולאחר מספר ימים הקן מושמד.

   

  איך לוודא שהנמלים לא יחזרו אחרי ההדברה?

  חשבו על המקלחת שלכם כמו על מבצר – צריך להגן עליו מפני הפולשות הקטנטנות, ובשביל זה יש לחזק את הביצורים. כך תעשו זאת ותמנעו מנמלים נוספות להגיע למקלחת:

  אטמו חריצים: הנמלים ככל הנראה יצרו קן בתוך הקירות, ומומלץ לאטום את החריצים שחפרו כדי שלא יוכלו להתמקם שם נמלים נוספות בעתיד.

  נגבו רטיבות: מאחר שהנמלים נמשכות ללחות, עליכם לוודא שהאמבטיה נשארת יבשה, וזה אומר לנגב אותה עם ספוג אחרי כל מקלחת וכמובן לטפל בבעיות רטיבות חמורות יותר, כמו נזילות.

  אחסון מוצרי ניקיון נכון: סבון, שמפו ומוצרים אחרים בעלי ריח מתוק וחזק עלולים למשוך את הנמלים, ומומלץ לאחסן אותם בארון אם הם לא בשימוש

   

  הדברה יעילה ומהירה נגד נמלים באמבטיה עם תוצאות מובטחות

  הדברת נמלים באמבטיה כדאי להזמין רק מחברת הדברה בטוחה. צוות המדבירים של החברה מתמחה בין היתר בהדברת נמלים ומציע שיטות יעילות ומוכחות להרחקת הנמלים לצמיתות. הדברת הנמלים בחדר הרחצה דורשת ניסיון רב והכרות עם עולם הנמלים, ובעזרת מדביר מוסמך תוכלו לטפל בבעיה ולהימנע מהמטרד הפוגע באיכות חייכם.

  המאמר נכתב על ידי ערן קיוותי

  מדביר מוסמך בעל רישיון שטח פתוח מספר 2093

  ערן קיוותי בעלים של חברת הדברה בטוחה חי ונושם את תחום ההדברה כבר למעלה מעשור, בעל רישיון הדברה מורחב למבנים ושטחים פתוחים, מבצע את כל סוגי ההדברות עם חומרים מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. מתן ייעוץ בתחום ההדברה לעסקים ומוסדות, שירות מכל הלב ומענה מקצועי לכל שאלה ללא התחייבות.

  מומחה להדברת כל סוגי המזיקים והמכרסמים

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call