הדברת נמלים באמבטיה

איך מדבירים נמלים באמבטיה?

האם מצאתם נמלים בחדר האמבטיה ואתם מעוניינים להרחיק אותן לצמיתות מהבית? מה גורם לנמלים להימשך דווקא לחדר המקלחת? איך מדבירים נמלים במקלחת? התשובות לשאלות בהמשך המאמר.

אחד המקומות הכי פחות צפויים למכת נמלים בבית הוא בחדר המקלחת. אנו רגילים להימצאות נמלים במטבח, בפינת האוכל ובסלון כיוון שבחללים אלו יש להם מזון בשפע, אך במצבים מסוימים הנמלים יחליטו לחיות ולקנן בחדר האמבטיה בגלל הלחות הגבוהה והחום בחדר הרחצה, ובנוסף הנמלים נמשכות לריח הבוקע מכימיקלים שונים בצנרת ובמקלחת, ויש סוגי נמלים שבוחרות לחיות ולקנן בעץ הרקוב והלח הנמצא בחדר המקלחת (מסגרות חלון, דלתות עץ, ארונות אמבטיה וכדומה).

הדברת נמלים באמבטיה עם מדביר מוסמך
טיפול בנמלים במקלחת מחיר החל מ-180 ₪
מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
שירות מקצועי בפריסה ארצית
אפשרות הדברה מעכשיו לעכשיו – 24 שעות ביממה!
להתייעצות והצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:

055-970-5878

נמלים באמבטיה

איך להדביר לבד נמלים באמבטיה?

הדברת נמלים בחדר האמבטיה בשיטות עשה זאת בעצמך מבוססת על תרסיסים לשימוש ביתי כמו 300K ותרסיסים אחרים. עם זאת, הנמלים בארץ פיתחו עמידות גבוהה בפני התרסיסים הביתיים, ואם לא מרססים נכון ולא מטפלים בשורש הבעיה, מלכת הנמלים עשויה לחוש בסכנה ולכן היא תגביר את קצב ההטלה ואתם עלולים לסבול ממכת נמלים קשה יותר.

לכן, הפתרון המומלץ כאשר מוצאים נמלים באמבטיה הוא להזמין מדביר מוסמך ומנוסה, המדביר יבדוק האם מדובר במספר קטנה של נמלים בחדר הרחצה או בקן נמלים שהתנחל בחדר האמבטיה שלכם. בהתאם לממצאי הניטור המדביר ימליץ על שיטת ההדברה היעילה ביותר.

כיצד מדביר מקצועי מטפל בבעיית הנמלים במקלחת?

מדביר מנוסה עוקב אחר נחיל הנמלים כדי לבדוק האם קיים קן נמלים בחדר האמבטיה או בחלל אחר בבית שלכם. כיום שיטת ההדברה נגד מכת נמלים בחדר המקלחת מתבצעת בדרך כלל בעזרת פיזור פיתיונות ג'ל המכילים חומר פעיל ורעיל הנקרא פיפרוניל. זהו חומר הדברה מפוקח המאושר לשימוש בארץ על ידי המשרד להגנת הסביבה.

הדברת נמלים באמבטיה באמצעות פיתיונות ג'ל נחשבת לדרך היעילה והבטוחה ביותר לטיפול בבעיה. הג'ל אינו מסכן בני אדם, הוא חסר ריח ואפשר לשהות בבית ללא כל חשש. חשוב להדגיש כי הדברה בלבד אינה פותרת את שורש הבעיה וחשוב לאתר את קן הנמלים ולהשמידו לחלוטין.

במקרה של מכת נמלים במקלחת המדביר יבצע הדברה בשלושה שלבים:

√ ניטור ואיתור האזורים הנגועים בנמלים ברחבי הבית, לא רק באמבטיה.

√ הזרקת ומריחת הג'ל באזורים יבשים בהם הנמלים נמצאות, יש להזריק טיפות בקוטר של 3 עד 7 מ"מ בהתאם לסוג החומר.

√ תוך זמן קצר הנמלים מתאספות באזור בו הזרקתם ג'ל, הן נושאות את הרעל לקן, ושאר הנמלים כולל המלכה אוכלות מהפיתיון המורעל ולאחר מספר ימים הקן מושמד.

הדברה יעילה ומהירה נגד נמלים באמבטיה עם תוצאות מובטחות

הדברת נמלים באמבטיה כדאי להזמין רק מחברת הדברה בטוחה. צוות המדבירים של החברה מתמחה בין היתר בהדברת נמלים ומציע שיטות יעילות ומוכחות להרחקת הנמלים לצמיתות. הדברת הנמלים בחדר הרחצה דורשת ניסיון רב והכרות עם עולם הנמלים, ובעזרת מדביר מוסמך תוכלו לטפל בבעיה ולהימנע מהמטרד הפוגע באיכות חייכם.

אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

    whatsapp
    להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
    📞 055-970-5878
    whatsapp
    call