הדברת נמלים במטבח

כל מה שכדאי לדעת על הדברת נמלים במטבח

הן יכולות להיות שחורות, אדומות או צהובות, גדולות או קטנות מאד. הנמלים אשר נכנסות למטבח שלנו מחפשות אחר אוכל זמין והן נחושות למצוא אותו. זמן קצר לאחר הגעת הנמלה הראשונה נראה שביל לא מחמיא של שורת נמלים חרוצות. הנמלים ידועות כנחושות מאד ולכן הדברת נמלים במטבח תהיה הפתרון שישמור על האוכל שלנו ועל תחושה נעימה בבית.

כדאי לדעת כי לא תמיד ישנו קשר בין רמת הניקיון במטבח לבין הימצאות הנמלים. אנחנו יכולים לעשות מאמצים רבים לסגור את קופסאות האוכל, להימנע משאריות והן עדיין ימצאו גרגר פה וגרגר שם. ניסיונות עצמאיים לסלק את הנמלים כולל ניקיון, שימוש בשמנים ביתיים טבעיים או תבלינים, מתגלים בדרך כלל כלא יעילים ולכן יש צורך בהדברה.

✔️ הדברת נמלים במטבח בבית או בבית העסק
✔️ הדברת נמלים במטבח באמצעות ג'ל או ריסוס החל מ-200 ש"ח
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה – 24/7

✔️ הגעה מהירה מרגע ההזמנה

לקבלת הצעת מחיר חייגו:

הדברת נמלים במטבח

נמלים זעירות במטבח על השיש – מדוע כל כך קשה להיפטר מהן?

הנמלים מתגוררות בממלכה בקן שלהן אשר נמצא בתוך האדמה. הן חיות כ"שבט" ומטרתן היא לשרת אחת את השנייה. לכן, הן מחפשות מקור מזון טוב וככל שהן יוצאות עם יותר גרגרים כך מגיעות יותר נמלים למקום. מעבר לכך שהן פועלות עם מטרה אחת, הן רבות ולכן חיסול של הנמלים שנראות לעין לרוב לא עוזר.

ברגע שאנחנו מזהים נמלים קטנות על השיש עלינו לדעת כי יכול להיות שהן עשו דרך ארוכה עד שהגיעו אלינו. למעשה, הן יכולות לעשות גם דרך של 500 מטרים מהקן שלהן עד לבית שלנו. ריסוס של השיש, שימוש בחומרים טבעיים במטבח ושטיפה, לא יעזרו כיוון שבקן ישנן עוד נמלים רבות שרוצות להגיע אלינו ולשרת את הממלכה.

 

נמלים קטנות במטבח ונמלים גדולות

אפשר לראות סוגים שונים של נמלים אך במטבח בדרך כלל נראה נמלים קטנות ושחורות. אין קשר בין הגודל לבין מידת הנזק וגם נמלים זעירות במטבח יכולות לחדור אל כלי הסוכר, לתוך הקמח ולגרום לנו לאי נעימות. המטרה שלנו היא לטפל בהן ביעילות ולדאוג לטפל גם במקור ממנו הן הגיעו.

ניסיון לחסל נמלים קטנטנות במטבח בלי לעקוב אחריהן ובלי לטפל בקן עצמו מתגלה במהרה במיותר. בעבר אנשים התייאשו מהנמלים במהירות אך היום ישנן שיטות מתקדמות לטפל בהן וכל זאת בלי לגרום לנו, לילדינו או לחיות המחמד שלנו כל נזק.

 

איך נפטרים מנמלים במטבח

ישנן מספר דרכים להיפטר מהנמלים אחת ולתמיד. הכוונה בשאלה איך נפטרים מנמלים במטבח היא בדרך כלל איך אפשר להיפטר מהם בלי שהן יחזרו למקום. פתרון אחד הוא ריסוס שנעשה רק על ידי מדביר ובחומרים שאין בהם כל סיכון לנו. בדרך כלל אפשר לחזור לשגרת הבית כשעה לאחר הריסוס, אך בזמן שהוא נעשה יש להיות מחוץ לבית. מדביר טוב יחפש כמובן גם את הקן כדי למנוע מחזרה של הבעיה.

הרחקת נמלים מהמטבח יכולה להתבצע גם באמצעות פיתיון. היום נעשה שימוש בג'ל או גרגירים כשהרעיון שמאחוריו פשוט מאד. הנמלים לוקחות איתן את הג'ל או הגרגרים הרעילים אל הקן שלהן ושם הוא מחסל אותן. הדרך הטובה ביותר באמת להיפטר מהבעיה היא לשלב בין הריסוס לבין הרעל המפוזר כאשר מדביר מקצועי יבחר בחומרים הנכונים שיצליחו לפגוע בנמלים בלי להוות לנו שום סכנה.

 

מעגל הדברת נמלים במטבח שמטפל בבעיה ומונע את חזרתה

המטרה שלנו בהזמנת מדביר היא להצליח לפתור את בעיית הנמלים אחת ולתמיד. מדביר טוב יצליח לתת לנו פתרון לכל העונה והנמלים יפסיקו להגיע לבית. הדברת נמלים במטבח תשלב ריסוס עם פיתיון ופעולות נכונות מצדנו. לא כולם מבינים זאת, אך ניסיונות חיסול עצמיים שכוללים פגיעה בקן ושטיפה של הנמלים, גורמים לבעיה להחמיר. ברגע שהמלכה מזהה מצוקה היא דואגת להתרבות ולהוציא יותר נמלים מהקן כדי לפצות על הפגיעה.

מדביר מקצועי יבחר את השיטה הנכונה והחומרים המתאימים לחיסול יעיל של הנמלים. בנוסף, אנחנו צריכים לנסות לדאוג שהמטבח שלנו יהיה יבש, שלא יהיו מקורות מים ומזון זמינים ולסגור את האוכל הפתוח היטב. הנמלים יודעות למצוא פירורים והן לא מחפשות ארוחה גדולה אלא מוכנות לעבודה קשה ולאיסוף גרגר אחר גרגר.

חיסול הנמלים אחת ולתמיד מתבצע על ידי הדברה בטוחה אשר מחזיקה ברישיון בתוקף לעסוק בתחום. ההדברה תתבצע באמצעים המתקדמים והבטוחים ביותר כך שהנמלים יחוסלו, לא יחזרו ולכם יהיה מטבח נקי ונעים.

אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

    whatsapp
    להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
    📞 055-970-5878
    whatsapp
    call