הדברת נמלים ברכב

הדברת נמלים ברכב באמצעות שיטת ההדברה הירוקה

תופעת הנמלים ברכב ידועה ומוכרת לכל המדבירים, הנמלים נמשכות לרכב בעיקר בגלל שאריות מזון, ממתקים, כתמי מיץ מומתק ופירורים שונים על הריפודים והשטיחונים. יש גם נמלים החודרות לרכב בגלל משיכתן לשמן מנוע ולמים. גם אם מחנים את הרכב מעל קן נמלים החרקים הקטנים ימצאו את דרכם לתוך הרכב וקשה להיפטר מהם.

הפתרון המומלץ לאחר איתור נמלים במכונית הוא לבצע הדברת נמלים ברכב, ואנחנו בחברת הדברה בטוחה מתמחים בשירות זה. אנחנו מציעים שירות הדברה נגד נמלים שחדרו לרכב בחניה הפרטית בביתכם, יש גם אפשרות להגיע אלינו ומדביר מוסמך ובעל רישיון בתוקף מטעם המשרד להגנת הסביבה יבצע הדברה ירוקה ברכב, ותוך זמן קצר תוכלו לצאת לדרך בלי לסבול מנמלים ברכב.

✔️ הדברת נמלים ברכב כולל טיפול מונע!
✔️ הדברת רכב באמצעות ג'ל החל מ-200 ש"ח
✔️ טיפול נמלים במזגן ברכב
✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️ הגעה מהירה מרגע ההזמנה
✔️ הדברה ירוקה בג'ל – נסיעה מיד אחרי ההדברה
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:

הדברת נמלים

למה יש נמלים באוטו ומה מושך אותן למכוניות?

נמלים עלולות לחדור לרכב שלכם בגלל שחניתם מעל הקן שלהן, אך בדרך כלל הן נכנסות למכוניות בגלל שאריות מזון, דברי מתיקה כמו סוכריות, ובמקרים מסוימים בגלל משיכתן לשמן ולמים במנוע.

אגב, אם אתם מאתרים נמלים באוטו באזור המנוע כדאי לבדוק האם יש נזילת שמן או מים. חשוב לציין כי הנמלים המשמשות כפועלות הולכות בשיירה והן מגובשות ומתפקדות יחד, לכן אם תזיזו את הרכב הנמלים יישארו בו מאחר והן איבדו את הקן שלהן.

 

מה עושים כשיש נמלים ברכב?

כאשר מוצאים נמלים ברכב חשוב לבדוק מהי הסיבה שגרמה להן להתארח במכונית שלכם. כמו כן, עליכם לבדוק את המקום בו חניתם מאחר ויש סיכוי שקיים קן נמלים בחניה ועליכם לטפל קודם כל בקן ורק אז להרחיק את הנמלים מהרכב.

אין לרסס את פנים הרכב בחומרים כימיים מסוכנים המשמשים להדברת נמלים, הסיבה היא שחומרי ההדברה עלולים לגרום לאלרגיה ולריח חריף ובלתי נסבל. ההשפעה של חלק מחומרי ההדברה נגד נמלים עלולה לגרום לתחושת ישנוניות וקיימת סכנה לנהג ולנוסעים ברכב.

 

הדברת נמלים באוטו ללא ריח

הכלל המנחה את המדבירים במהלך הדברת נמלים במכונית הוא לשמור על בריאות ובטיחות הנהג והנוסעים. חומרי הדברה מכילים רעלים חזקים עם ריח חריף, ומאחר והרכב סגור רוב הזמן הנהג עלול לסבול מתחושה של שיכרון חושים וישנוניות מוגברת, ומכאן הדרך קצרה לתאונת דרכים קשה.

בנוסף, ריסוס נגד נמלים ברכב גורם לחומרים להידבק לבדי הריפוד של המושבים ולשטיחוני הגומי. במקרים מסוימים המדביר ימליץ על ריסוס בתוך הרכב נגד נמלים, כל עוד אתם יכולים להשאיר את חלונות הרכב פתוחים במשך מספר ימים לצורך אוורור. לכן, במרבית המקרים המדבירים שלנו יבצעו הדברה ירוקה באמצעות פיתיונות ג'ל ולא בריסוס.

 

הדברה בג'ל נגד נמלים – הפתרון המומלץ והבטיחותי ביותר

הדברה נגד נמלים ברכב אינה דבר של מה בכך. יש לזהות את סוג הנמלה שהחליטה להשתכן ברכב שלכם כדי להתאים את חומרי ושיטת ההדברה. מומלץ להזמין מדביר שלנו למקום בו הרכב חונה כדי לבדוק האם יש קן נמלים באזור החניה, רק כך תוכלו להיפטר מהחרקים המטרידים ולא תסבלו יותר מנמלים ברכב.

הפתרון המומלץ הוא לבצע הדברת נמלים באמצעות ג'ל מיוחד, המדביר יפזר פיתיונות ג'ל ברכב שלכם וימליץ לכם על פתרונות טבעיים להרחקת הנמלים מהמכונית, למשל באמצעות פיזור טלק או קמח תירס. מעבר להדברה בתוך הרכב המדביר יפזר פיתיונות ג'ל באזור בו הרכב חונה, ותוך ימים ספורים הנמלים יעזבו את הרכב ויושמדו.

אנחנו בחברת הדברה בטוחה מציעים שירות בבית הלקוח, באפשרותכם להגיע למדביר מנוסה מהצוות שלנו וליהנות מהדברה במקום במחיר מוזל של 200 ש"ח בלבד.

אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

whatsapp
להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
📞 055-970-5878
whatsapp
call