הדברה בשדרות

הדברה בשדרות – הגעה מידית והצלחה מובטחת

כיצד מדבירים מומלצים עושים הדברה ירוקה בשדרות, האם יש מדבירים שעובדים 24 שעות ביממה בעיר, כמה עולה להדביר ג'וקים, נמלים, טרמיטים, פשפשים, עכברים ומזיקים נוספים ומה צריך לדעת בנוגע לכל סוג של הדברה בשדרות? המשיכו לקרוא וגלו את הכל.

שדרות היא לא עיר גדולה, ולכן לא משנה איפה אתם נמצאים, אנחנו יכולים להגיע אליכם במהרה ולחסל כל מזיק שצץ בסביבתכם. למעשה, מהרגע שבו תרימו אלינו טלפון ועד שנגיע אליכם ונתחיל עם הדברה בשדרות, לא תעבור אפילו שעה. יש לזה יתרון עצום במיוחד כשמדבירים מכרסמים למשל, אותם ניתן ללכוד במקום כל עוד מגיעים ותופסים אותם בזמן. יתרה מכך, אנחנו מבטיחים להיפטר לכם מכל מזיק אחר תוך זמן קצר, ולא תצטרכו להתמודד עם בעיית המזיקים שוב אחרי שנסיים לעשות לכם הדברת דירה בשדרות. חברת הדברה בטוחה מספקת לכם את כל פתרונות ההדברה הדרושים לכם עם מענה מהיר ובמחיר הזול ביותר שיש.

✔️ הדברה בשדרות 24 שעות ביממה!
✔️ הזמינו מדביר בשדרות מחיר החל מ-150 ש"ח 
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ הדברת כל סוגי המזיקים והמכרסמים
✔️ ריסוס בית בשדרות עם ריסוס ללא ריח
✔️ אפשרות להזמין הדברה מהיום להיום – כולל הדברה ירוקה
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
055-970-5878
הדברה בשדרות

הדברה ירוקה בשדרות – אנחנו במקום הראשון

כשאתם מדמיינים הדברה אתם בטח רואים בראשכם איש בחליפה שמרסס כל פינה, אך זוהי רק דרך אחת לבצע הדברה. יש עוד שלל דרכים אחרות שנחשבות לידידותיות יותר לסביבה, למשל הדברה אורגנית עם חומרים טבעיים כמו אדמה דיאטומית או שמנים שדוחים ופוגעים במזיקים, הדברה ביולוגית עם יצורים חיים או טפילים שמזיקים לחרקים, או הדברה משולבת שבה משתמשים בכמה שיטות במקביל. כדי לבצע הדברות שכאלה צריך הרבה ידע וניסיון, ואם אתם מעוניינים להימנע מלעשות ריסוס בית בשדרות או ריסוס בגינה, שאלו אותנו ונשמח לפרט בפניכם כיצד ביכולתנו להדביר בשיטות טבעיות. כל הדברה שנעשה מתבצעת אך ורק עם חומרים שמאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה.

 

הדברת ג'וקים בשדרות – מחירים מיוחדים בקיץ

בבניינים ישנים בשדרות אפשר למצוא באופן קבוע ג'וקים בחודשי הקיץ, שמגיעים בין היתר מכיוון שיש להם לא מעט מקומות להסתתר בהם, בין היתר חריצים בקירות. הם פולשים לדירות ללא שום בעיה, ואם יש לכם מכת ג'וקים בבניין, תשמחו לגלות שאנחנו מספקים מחירים מיוחדים על הדברת חרקים בשדרות בעונת הקיץ. ההדברה תיעשה בריסוס, ואם נדרש יפוזרו גם פיתיונות ג'ל – בהתאם לסוג התיקנים שנמצאו.

מחיר הדברת תיקנים בדירה: 150 – 400 ₪

 

הדברת נמלים בשדרות ללא ריסוס

אין צורך לפנות את הבית לשעה ולא צריך להרים את כל החפצים מהרצפה – אצלנו אפשר להדביר נמלים גם ללא ריסוס, ולמעשה השיטה שלנו להדברה יעילה אפילו יותר. אנחנו מדבירים נמלים עם ג'ל פיתיון מורעל שהנמלים חושבות שהוא מזון. הן מאכילות בו את המלכה שלהן ובעצם מחסלות את הקן כולו מבפנים. הטריק הוא לדעת איפה לשים את הפיתיון, אך מדבירים מומלצים בשדרות כמונו יודעים לעשות זאת ביעילות מרבית. תוך יומיים-שלושה הנמלים נעלמות כאילו לא היו מעולם.

מחיר הדברת נמלים במסעדה: 450 – 250 ₪

 

הדברת טרמיטים בשדרות – חשוב להזמין בזמן

את הנזקים שהטרמיטים עושים לא רואים באופן מידי, אלא רק אחרי שהם כבר נעשו והפכו לחמורים. הסימנים הברורים ביותר שעליכם לחפש הן תעלות בוץ על גבי הקירות או פריטי העץ שבביתכם (משקופים, רהיטים, פרקט וכדומה), והן יסמלו באופן ברור על כך שיש לכם מכת טרמיטים בבית. תוכלו לצלם לנו את אותן תעלות בוץ ואנחנו נוכל לאשש האם אכן מדובר בטרמיטים או שזה סתם לכלוך שטעיתם לחשוב שהוא תעלה. אם אכן התגלה כי אלו טרמיטים, נגיע מיד לבצע הדברת בית פרטי בשדרות ללא שום דיחוי.

מחיר הדברת טרמיטים בבית קרקע: 2500 – 400 ₪

 

הדברת פשפשים בשדרות עם קיטור – כולל אחריות

תאמינו או לא, אבל פשפשים דווקא עדיף להדביר עם חום וקיטור מאשר עם ריסוס. על אף שלעיתים משלבים ריסוס בהדברה נגדם, השלב הראשון והעיקרי יהיה לחמם אותם לחום של מעל 200 מעלות כדי לחסל את כל הפשפשים. פשפש המיטה משאיר גם לכלוך רב וביצים על המזרון, ואת כל אלה צריך לשאוב כדי לנקות אותו לחלוטין. אנחנו עושים את כל זה וגם מספקים לכם אחריות על ההדברה, משמע אם הפשפשים חזרו, גם אנחנו נחזור כדי להדביר אותם שוב. האחריות שאנחנו מספקים על שירותי הדברה בשדרות היא הנרחבת ביותר בשוק – עד 5 שנים, בהתאם לסוג המזיק.

מחיר הדברת פשפשים בבית פרטי: החל מ-500 ₪ לחדר

 

הדברת עכברים בשדרות – מחירים מיוחדים לעסקים

כמעט תמיד אנחנו שומעים על עוד בית עסק בשדרות שסובל מעכברים, או דירת סטודנטים שאליה הגיע מכרסם כאורח לא רצוי. בעיית המכרסמים בשדרות היא רצינית, אך אנחנו תמיד עומדים לרשותכם כדי ללכוד ולהדביר אותם. אם מדובר רק במכרסם קטן אחד, כמו עכבר, נוכל ללכוד אותו על המקום, ואילו אם יש כמות גדולה של חולדות שפוקדות את בית העסק שלכם באופן קבוע, נצטרך להדביר אותן עם רעל בתוך תיבות האכלה. כך או כך, הבעיה תיפטר במהרה.

מחיר הדברת מכרסמים בשדרות בחנות: 600 – 250 ₪

 

מחירים נוספים של שירותי הדברה בשדרות

כל הדברה נעשית בשיטות שונות ועם חומרים שונים, ולכן על כל אחת אנו גם גובים תשלום שונה שהולם את כמות העבודה ועלות החומרים שבהם משתמשים להדברה. אנחנו מבטיחים לכם את המחירים הזולים ביותר בארץ, ואף מתחייבים להוזיל כל הצעת מחיר אחרת שתקבלו ממדבירים מתחרים. אלו הם המחירים שתוכלו לצפות להם להדברה דרכנו:

מה מדבירים כמה עולה להדביר?
כמה עולה הדברת נמלי אש בגינה בשדרות?

צריך להדביר את הנמלים והקן עם פיתיונות ג'ל, וכן לרסס את כל האזור כדי לוודא שלא יגיעו נמלים אחרות לפקוד את הקן הריק.

650 – 250 ₪
כמה עולה הדברת פרעושים בשדרות?

ההדברה בדשא כמעט תמיד תתלווה להדברה בבית, אם אכן נמצאו פרעושים בתוך הבית.

650 – 300 ₪
מה מחיר הדברת צרעות בשדרות?

הדברה נקודתית של הצרעות לא תסייע וצריך לחסל את הקן כולו ולסלק אותו. את זה עושים בשעות הערב, כשכל הצרעות בתוך הקן.

550 – 250 ₪
כמה עולה הדברת עש המזון בארון מטבח בבית בשדרות?

צריך להיפטר מכל המזון הנגוע ולהדביר את העש לא רק בארון שבו הוא נמצא, אלא במטבח כולו.

550 – 200 ₪
כמה עולה ריסוס נגד יתושים בחצר בניין בשדרות?

חובה להדביר או לייבש מקורות של מים עומדים, בהם מתרבים ומתפתחים היתושים.

650 – 200 ₪

 

מדביר בשדרות 24 שעות – גם בסופ"ש

הדברה היא דבר שלא ניתן לדחות אפילו ביום, מכיוון שמזיקים רבים מתרבים במהירות מסחררת, ואתם יכולים למצוא את דירתכם מוצפת בג'וקים, נמלים ושאר מזיקים תוך זמן קצר מאוד. לכן הדברה בשדרות צריכה להיעשות באופן מידי וללא דיחוי, ועל כן אנחנו מתחייבים לספק לכם מענה 24 שעות ביממה. המוקד שלנו זמין גם עכשיו לשיחתכם – לא משנה מה השעה – ואנחנו מגיעים אליכם מיד ברגע שתזמינו אותנו. אין עוד חברת הדברה בשדרות שדואגת כך ללקוחותיה, כשאנחנו מתחייבים לספק את השירות המסור והטוב ביותר שניתן.

אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

whatsapp
להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
📞 055-970-5878
whatsapp
call