הדברה ביהוד

הדברה ביהוד – נפטרים מכל סוגי המזיקים

מחפשים חברת הדברה ביהוד שתפטור אתכם מהמזיקים אחת ולתמיד? חברת הדברה בטוחה גאה לספק שירותי הדברה מקצועיים לכל תושבי העיר, תוך שימוש בחומרים המתקדמים והבטוחים ביותר לשימוש בבית, בגינה או בבית העסק. אנו פועלים ברישיון המשרד להגנת הסביבה ומספקים תעודת אחריות בסיום כל הדברה ביהוד, כך שתמיד תוכלו לפנות אלינו ולהיות בטוחים שנשיג ניקיון מלא ב-100% מכלל המזיקים. הזמינו אותנו ותיווכחו בעצמכם!

✔️ הזמינו מדביר ביהוד, בכל שעה, 24/7!
✔️ שירותי הדברה ביהוד החל מ-150 ש"ח
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ הדברת כל סוגי המזיקים
✔️ הדברת בית כולל חצר וביובים ביהוד
✔️ שימוש בתכשירי הדברה שאושרו על ידי המשרד להגנת הסביבה
✔️ שירות מהיר, יעיל ובטוח
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:

הדברה ביהוד

מדביר ביהוד 24 שעות ביממה

אף אחד מאיתנו לא חולם להיתקל בעכבר או בג'וק בבית באמצע הלילה, אבל לרובנו זה בהחלט עלול לקרות. אז למה להמתין עד הבוקר למדביר? אנו מספקים שירותי מדביר מומלץ ביהוד 24 שעות, כך שתוכלו להזמין אותנו בכל שעה אפשרית לאיתור המזיק וטיפול מהיר בבעיה. אנו זמינים לקריאות בכל שעות הלילה באמצע השבוע, בסופי השבוע וגם בחגים.

חשוב לציין שלא כל מדביר ביהוד מספק שירות 24/7. חלק מהמדבירים אינם זמינים בשעות הערב בעוד שחלקם יהיו זמינים להכוונה טלפונית, ללא הגעה למקום. אצלנו תובטח לכם זמינות מלאה כולל הגעה למקום במידת הצורך. בנוסף, דעו שישנן הדברות ששיעורי ההצלחה שלהן גבוהים יותר אם הן מתרחשות בלילה. זוהי סיבה נוספת שבגללה אנו מציעים שירותי מדבירים ביהוד לאורך כל היממה.

 

כיצד מתבצע ריסוס ביהוד בצורה נכונה?

ריסוס של בית או חצר נפוץ מאוד בתחום ההדברה ומכסה חלק גדול מהדברת המזיקים הנפוצים כמו נמלים, ג'וקים, פרעושים ועוד. מזיקים אלו ואחרים פעילים ומתרבים בעיקר בעונה החמה ומחפשים מקומות אנושיים צפופים ומאוכלסים כדי להתקיים בהצלחה. זו הסיבה שתמצאו אותם בהמוניהם באזורי בניינים, פתחי ביוב, חדרי אשפה, גינות וכו' ולכן חשוב מאוד לבצע ריסוס בבניין שכולל את כל השטחים המשותפים.

אם מתקיים ריסוס בית ביהוד, יש לפנות מתוכו את החפצים, הצעצועים ודברי המזון שלא אמורים להיחשף לתרסיס ולהעביר אותם לחדר שהריסוס לא מתבצע בו. המדביר ידאג לרסס בכל חריץ ופתח קיים בקירות והרצפות, לרבות אזורי מסתור טיפוסיים של המזיק הפולש. בנוסף ירוססו כל פינות החדרים, תאי אחסון, דלתות, חלונות, מאחורי רהיטים ומכשירי חשמל גדולים, מתחת לכיורים, מסביב לצינורות מים, לאורך הפאנלים ועוד.

ריסוס חצר ביהוד מצריך פעולות שונות, מאחר וצריך לרסס מבלי להסב נזק לצמחיית הגינה. המדביר ירסס את העשבייה וגם סביב הבית עצמו, כולל מקומות מסתור אופייניים שבהם המזיקים מסתתרים.

 

מהי הדברה ירוקה ביהוד ומי רשאי לבצע אותה?

הדברה ירוקה היא הדברה טבעית ידידותית לסביבה, בעלי החיים והאדם, שמתאימה למקומות רגישים כמו חדרי הילדים, המטבח, המזרון בחדר השינה וכד'. הדברה ירוקה ביהוד מתרחשת כמעט כלפי כל סוגי המזיקים וכוללת מספר רחב מאוד של שיטות פעולה, חלקן קוטלות את המזיקים ללא שימוש ברעלים וחלקן מבריחות אותם בדרכים הומניות.

ישנם המון מדבירים שיכולים לבצע הדברה אורגנית (ירוקה) אצלכם בבית או במשרד, אך כדי לעשות זאת ולהשיג 100% הצלחה נדרשת הסמכה ייחודית שמעביר המשרד להגנת הסביבה. ללא הסמכה זו, המדביר לא יכול לדעת במדויק כיצד ליישם נכון את החומרים ולהימנע מסכנות. אנו פועלים באישור וברישיון המשרד להגנת הסביבה ומשתמשים בחומרים מאושרים מטעם משרד הבריאות בלבד. ויחד עם זאת, נמליץ לכם תמיד לדרוש לראות את רישיון המדביר ולא להקל בכך ראש.

 

הדברת מזיקים ביהוד – איך היא מתבצעת וכמה זה עולה?

גם אם זו הפעם הראשונה שאם מזמינים הדברת מזיקים ביהוד, דעו שמדובר בעיר שלא חסרים בה מזיקים. זה בוודאי לא מפתיע במיוחד, משום שהמחייה העירונית מושכת הרבה מאוד מזיקים ומידי יום אנו מקבלים שיחות מתושבים שזקוקים לפתרון מהיר נגד ג'וקים או מזמינים הדברת עכברים ביהוד מעכשיו לעכשיו.

ההדברה מטעמנו מתבצעת תמיד באחריות מקצועית מלאה ובשאיפה לתוצאות של 100% תוך הימנעות מכל סיכון אפשרי. בטבלה הבאה תוכלו להתעדכן במהלך ההדברה וטווח העלויות לגבי מזיקים נפוצים בעיר:

מזיקים נפוצים ביהוד

 

איך מדבירים? מחירון הדברה
הדברת נמלים ביהוד במטבח

 

בהתאם לסוג הנמלה וחומרת ההתפרצות, נפזר פיתיון ג'ל מורעל שהנמלים ייקחו לקן ויאכילו בו את המלכה.

 

300-650 ₪
הדברת נמלי אש ביהוד במרפסת

 

נשתמש בפיתיון גרגירי מיוחד כדי להרעיל את המלכה ולהבריח את האוכלוסייה מהקן. בסיום יבוצע ריסוס, כדי למנוע מאוכלוסיות נמלים חדשות "להשתלט" על הקן הפנוי.

 

250-650 ₪
הדברת מכרסמים ביהוד בגג רעפים

 

הדברת חולדות ביהוד או עכברים שנמצאים בגג מתרחשת על ידי פיזור מלכודות בשטח הגג או סביב הבית.

 

200-650 ₪
הדברת ג'וקים ביהוד בפתחי ביוב

 

בהתאם לסוג הג'וק, נרסס תיקנים ברמת רעילות נמוכה את כל פתחי הביוב והשטח הסמוך להם.

 

200-350 ₪
הדברת טרמיטים ביהוד בחנות רהיטים

 

נחורר את המרצפות כדי לחשוף את קן הטרמיטים שממוקם מתחתיהן ונחדיר אליו פיתיון ג'ל רעיל.

 

350-1,500 ₪
הדברת פרעושים ביהוד בדירת 3 חדרים

 

הדברה זו נערכת כלפי כל מחזור החיים של הפרעושים: ביצה, זחל, גולם ובוגר. בשלב הראשון המדביר ינטר את הפרעושים. לאחר מכן ירסס את הפרעושים עם חומר המשלב הדברה ומעכבי גדילה.

 

300-650 ₪
הדברת קרציות ביהוד בגינה

 

בהתאם לסוג הקרציה (רכה או קשה) נרסס את כל חלקי הגינה ונשתמש במווסתי גדילה לחיסול קרציות בשלבי חיים מוקדמים (ביצים וזחלים).

 

250-400 ₪
הדברת חרקים ביהוד במסעדה

 

חרקים רבים מוצאים את מטבחי המסעדות כמקומות אידיאליים ולכן נוכל לבצע טיפול מונע אחת לחודש שיותיר את המקום נקי ובריא.

 

250-500 ₪ לחודש

 

למה חשוב לבצע הדברת פשפשים ביהוד?

אחד האויבים העקשנים ביותר שאנחנו נקראים לטפל בהם, אלו הפשפשים. סוג הפשפשים שפולש לבתים נקרא פשפש המיטה והוא נוטה לצאת ממחבואו בלילה כדי לעקוץ את האדם. הפשפשים מתרבים במהירות, מוציאים בקלות מהשלווה ונגועים במחלות שעשויות לעבור לבני האדם. לכן הדברתם קריטית במיוחד.

איך תדעו אם אתם צריכים הדברת פשפשים ביהוד? אם אתם מתעוררים מידי בוקר עם עקיצות טריות, מריחים ריח של טחב מהמזרון או מזהים כתמי דם קטנטנים שמופיעים על הסדין – סימן שעליכם לעבור הדברת פשפש המיטה ביהוד בדחיפות. פנו אלינו ונדאג לחסל את הפשפשים במקצועיות וביעילות הגבוהה ביותר!

 

הדברה ביהוד מחירים משתלמים באתר שלנו

אנשים רבים פונים אלינו לאחר שבדקו היכן מקבלים על הדברה ביהוד מחירים זולים במיוחד ומיהרו להזמין את אותם בעלי המקצוע. אלא שהמחיר הוא לא הפרמטר היחידי שקובע את תוצאות ההדברה וחשוב מאוד לבדוק גם את הוותק, המומחיות לסוג המזיק, שיטות ההדברה בהן ינקוט המדביר וכמובן את רמת השירות שלו.

אנו שמחים להגיש לכם שירותי הדברה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, תוך הענקת מחירים אטרקטיביים להדברה לכל פונה בהזמנה דרך האתר. אתם מוזמנים לבדוק ולהתרשם מהידע, הניסיון ומגוון השיטות שעומדות לרשותנו, לשאול שאלות ולקבל בכל עת הצעת מחיר מעולה.

 

הדברה ביהוד המלצות על מדבירים איכותיים

המלצות הן כלי עזר חשוב מאוד להזמנת בעל המקצוע המתאים. בזכותן תוכלו תמיד לדעת מיהו הגורם שאתם מזמינים, עד כמה המחירים שלו הצדיקו את התוצאות והאם השירות היה אדיב, מסביר פנים ואכפתי. במקרה של חיפוש המלצה על מדביר ביהוד, קיימת חשיבות עצומה לבדיקת חוות דעת על בעל המקצוע. אדישות ללחץ שמגלים הלקוחות, מענה חלקי או חסר סבלני לשאלות וגם מחיר גבוה ובלתי מוסבר, מעידים על בעל מקצוע שלא נחוש בנוח להזמין ולקבל ממנו שירות.

לכן לפני כל הדברה ביהוד מומלץ לפנות לחברים, מכרים, שכנים ובני משפחה, לקרוא את ההמלצות האחרונות ברשת ולהזמין גורם שרבים סמכו עליו ויצאו מרוצים. אצלנו תוכלו להתרשם משפע המלצות חיוביות שמעידות על השירות המהיר, התוצאות המעולות והמחירים המצוינים.

אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

whatsapp
להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
📞 055-970-5878
whatsapp
call