הדברה בבית עם בעלי חיים

כל מה שצריך לדעת על הדברה בבית עם בעלי חיים

אילו מזיקים מסכנים את בריאותן של חיות המחמד שלכם, איך עושים הדברה בבית עם בעלי חיים, האם ריסוס מסוכן לחיות המחמד וכיצד למנוע את הגעתם של המזיקים בשנית לאחר ההדברה? המשיכו לקרוא וגלו את כל התשובות.

חיית המחמד שלכם היא חלק בלתי נפרד ממשפחתכם, ואת רוב חייה היא מעבירה בתוך הבית, שם היא בדרך כלל ישנה, אוכלת ורובצת. הכלב, החתול, הציפור או אפילו הדג שאתם מגדלים סומכים עליכם שתטפלו בהם כמו שצריך, ובמקרה של הדברה בבית עם בעלי חיים, גם אתם יכולים לסמוך עלינו שלא נפגע בהם בשום צורה. אנחנו בחברת הדברה בטוחה נדאג לבצע הדברה שמתאימה לסביבת המחייה של בעלי החיים שבבעלותכם, ואם זה לא מתאפשר, נדריך אתכם בנוגע לפעולות שעליכם לבצע על מנת לדאוג שחיית המחמד שלכם לא תיפגע מחומרי ההדברה.

✔️ הדברת מזיקים בבית עם בעלי חיים – שירות בטוח ויעיל
✔️ריסוס ללא כימיקלים שלא פוגע בחיות מחמד
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה
✔️ הדברה בבית עם כלבים וחתולים
לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:

הדברה בבית עם בעלי חיים נגד מזיקים שונים

אילו מזיקים מסוכנים לחיות המחמד?

כמובן שאינכם מעוניינים בכך שיהיו לכם מזיקים בבית – גם אם אין לכם חיות מחמד. עם זאת, הדברת מזיקים בבית עם חיות מחמד היא חשובה מאין כמוה, מכיוון שיש כמה חרקים שעלולים לגרום לבעלי החיים לסבול ממחלות, ועל כן הם נחשבים למסוכנים מאוד עבורם ומצריכים ביצוע הדברה מקצועית באופן דחוף:

√ פרעושים – הפרעושים גורמים לבעלי החיים להתגרד ללא שליטה, מה שעלול לגרום להם לפצוע את עצמם, והפצעים שייפתחו עלולים להזדהם עם הזמן. המזיקים האלה גם עלולים להעביר לחיות המחמד שלכם מחלות, שרשורים (תולעים טפיליות) ואף מסכנים אתכם במחלת שריטת החתול אם החתול שלכם נגוע בפשפשים ושורט אתכם.

√ קרציות – המזיקים האלה עלולים לנשוך את חיות המחמד שלכם, ובכך להעביר להן את מחלת הליים, שפוגעת באיברים ובמפרקים של בעלי החיים. חתולים בדרך כלל עמידים יותר בפני המחלה, אך הם לא חסינים בפניה באופן מוחלט, לכן הדברה בבית עם חתול נדרשת גם כן במידה וזוהו בו קרציות.

√ יתושים – אמנם עקיצות יתוש מגרדות על גופו של הכלב לא כל כך צריכות להטריד אתכם, אך החרקים האלה עלולים להעביר לו מחלה טפילית שנקראת דירופילריאזיס, שנגרמת עקב תולעת הלב Dirofilaria immitis. מדובר במחלה די נדירה בישראל, אך כבר היו מספר מקרים שלה כאן בעבר, לכן מומלץ להיות ערים לכך אם אתם חיים בסביבה שבה יש כמות גדולה של יתושים.

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  איך עושים הדברה בבית עם חיות מחמד?

  העדיפות העליונה שלנו היא תמיד להימנע מריסוס ולבצע את ההדברה באופן שלא יסכן כלל את בעלי החיים. יש לא מעט שיטות שמסייעות לנו לעשות זאת, למשל פיתיונות ג'ל נגד נמלים וג'וקים או תיבות האכלה סגורות עם רעל שמיועד ללכידת עכברים. הדברה בבית עם כלב או חתול בשיטות שכאלה לא חושפת אותם לשום חומר הדברה, מכיוון שהרעלים נמצאים מחוץ להישג ידם.

  אם אנחנו נדרשים להדביר בגינה שמחוץ לבית, נוכל להשתמש גם בפתרונות הדברה אורגניים, כמו אדמה דיאטומית נגד פרעושים. מדובר בחומר טבעי לחלוטין שאף מומלץ על ידי וטרינרים לטיפול בפרעושים אצל בעלי חיים. עם זאת, במידה ויש פרעושים בתוך הבית לא יהיה מנוס מלרסס, שכן זו הדרך היחידה לוודא שלא יישארו ביצים של פרעושים בתוך הבית.

   

  האם יש ריסוס שלא פוגע בבעלי חיים?

  לא קיים חומר הדברה לריסוס שאינו משפיע לרעה על בריאותם של בעלי חיים, אולם יש חומרים בטוחים יותר ויש כאלה שבטוחים פחות. הריסוס שאנחנו מבצעים אמנם מסוכן לבעלי חיים, אך רק לפרק זמן קצר. אנחנו משתמשים אך ורק בחומר ריסוס שלא פוגע בבעלי חיים בחשיפה אליו מספר שעות לאחר יישומו, ולכן אנו מדריכים אתכם להישאר עם חיית המחמד מחוץ לבית למשך 6-8 שעות לאחר ההדברה. אחרי משך זמן זה ניתן לחזור לבית בבטחה וללא חשש עם חיית המחמד.

   

  איך למנוע מזיקים בבית עם בעלי חיים?

  אחרי שביצענו ריסוס בבית עם בעלי חיים אנחנו נותנים ללקוחותינו אחריות למשך תקופה של מינימום 3 חודשים, אולם אנו ממליצים לבצע מספר פעולות כדי למנוע אפשרות של הגעת מזיקים נוספים בהמשך:

  1. אחסנו את האוכל של חיית המחמד באריזות סגורות בלבד.

  2. אטמו חריצים וסדקים בקירות, ובעיקר סביב החלונות.

  3. שמרו על חיות המחמד בגינה ואל תאפשרו להן להסתובב סתם כך ברחוב.

  4. דאגו שהגינה שלכם תהיה נקייה מעלים ולכלוך.

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call