הדברה באופקים

הדברה באופקים מהיום להיום במחיר משתלם

חרקים, מכרסמים, ציפורים ומזיקים נוספים זה לא דבר שנעים למצוא בסביבת הבית או העסק. רוב האנשים נגעלים מהם, ומסיבה טובה, כי חלקם מביאים איתם מחלות ויש אף כאלה שאפילו נחשבים מסוכנים לאדם, כמו עקרבים או נחשים.

למזלכם יש גיבורי על שמתעסקים בנבלים האלה, ואנחנו בחברת הדברה בטוחה זמינים בכל רגע ושעה כדי לעזור ולהציל אתכם מפניהם. איך יודעים שהגיע הזמן להזמין הדברה באופקים, כמה אמורה לעלות ההדברה, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים מדביר ואיך יודעים שההדברה הצליחה? על כל השאלות האלה תקבלו כבר עכשיו תשובה!

 

✔️ מחפשים מדביר באופקים שאפשר לסמוך עליו?
✔️ הזמינו הדברה דרכנו לבניין, דירה או חצר מ-250 ש"ח
רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ טיפול בתיקנים, נמלים, טרמיטים, נדלים, זבובים…
מגוון שיטות הדברה בהתאם לסוג המזיק
✔️ פיזור תיבות האכלה לעכברים וחולדות

 

לפרטים והזמנות באופקים חייגו:
055-970-5878

 

הדברה באופקים

איך יודעים שצריך להזמין מדביר באופקים בדחיפות?

יש אנשים שבוחרים לדחות את ההדברה במחשבה שהבעיה תיפטר מעצמה, אך זה כמעט אף פעם לא קורה. יתרה מכך, יש כמה מקרים שבהם חייב להזמין חברת הדברה בדחיפות, כי המזיקים כבר מהווים בעיה חמורה ומסוכנת:

1. נזק למבנה: אם אתם מבחינים בנזקים לעץ, סביר להניח שאלו הם טרמיטים או נוברי עץ, וחייב לטפל בהם כדי להציל את המבנה.

2. נזקים בדירה: סימני כרסום ברהיטים וקירות גבס הם עדות לנוכחותם של מכרסמים, ואם הם מכרסמים כבלים זה כבר הופך לסכנה לשריפה.

3. צלילים מוזרים בלילה: כששקט בלילה ואתם שומעים רעשים מוזרים בבית, זה יכול להיות סימן למכרסמים ואפילו לטרמיטים אם יש הרבה מהם בקירות.

4. ריחות משונים בחדרים: פשפשים וג׳וקים משחררים ריח מעופש שקשה להתעלם ממנו. אם אתם חשים בריח, זה אומר שיש כמות עצומה שלהם בבית.

5. קינון: בין אם זה קן ציפורים, נמלים או צרעות, חייב לטפל בו בזמן, כי זה סימן לכך שהמזיקים מתרבים בסביבת ביתכם ובהמשך זה יהפוך להיות בעיה חמורה יותר.

 

אילו מזיקים מחייבים ריסוס באופקים?

דבר ראשון עלינו לציין משהו חשוב מאוד, והוא שריסוס אמיתי ויעיל עושה אך ורק מדביר מקצועי ומוסמך. תכשירי הריסוס שאתם קונים בחנות אולי יסייעו במידת מה לטפל בבעיה באופן נקודתי, אך לעולם לא יפתרו אותה לחלוטין. יחד עם זאת, גם ריסוס מקצועי לא יהיה יעיל נגד כל סוגי המזיקים, אך הוא בהחלט יעזור לטפל במזיקים הבאים:

* טרמיטים: הריסוס לא מתבצע סתם כך בבית, אלא סביב הבית ומתחת לאדמה. שם למעשה נמצא קן הטרמיטים.

* תיקנים אמריקאיים: ריסוס נגד ג'וקים באופקים יסייע בעיקר לטפל בתיקנים אמריקאיים. תיקן גרמני לצורך העניין עמיד בפני ריסוס.

* יתושים: הריסוס ייעשה בשטחי הרבייה של היתושים, מחוץ לבית ובמקומות שבהם יש מים עומדים. שם נמצאים הביצים והזחלים.

* פרעושים: אם יש לכם פרעושים בבית, חייב לרסס את הקירות עד לגובה של כ-30 ס״מ. אם יש לכם גינה, צריך ככל הנראה לרסס גם בה.

* צרעות: חייב לרסס את קן הצרעות, ועדיף לעשות זאת בשעות הערב, כשכולן בתוכו. לאחר מכן אנחנו גם מפנים את הקן.

 

3 שיטות נוספות של הדברת מזיקים באופקים

ריסוס זו לא השיטה היחידה לטפל במזיקים, וחלקם אף מחייבים שימוש בשיטה אחרת, בין אם מכיוון שהם עמידים בפני ריסוס ובין אם מאחר שאסור לרסס את השטח שבו הם חיים. הנה כמה דוגמאות לשיטות הדברה נוספות פרט לריסוס:

1. פיתיונות מורעלים: אפשר לחסל כך חולדות, וגם נמלים, להשמיד טרמיטים וג׳וקים מסוימים, כמו התיקן הגרמני.

2. לכידה: הלכידה יכולה להיות ידנית, למשל כשמחפשים ותופסים מכרסמים או ציפורים, או בעזרת מלכודת דבק, למשל לטיפול בתיקנים או עשים.

3. הדברה בקיטור: הדברות באופקים שצריכות להיעשות במיטה ובמזרן ייעשו אך ורק בעזרת קיטור, שמחסל ביעילות פשפשי מיטה ומזיקים רבים נוספים.

 

מה מחירי שירותי הדברה באופקים?

העלות של ההדברה תהיה תלויה בסוג המזיק, חומרת הבעיה ושיטת ההדברה. כדאי מאוד להזמין מדביר כבר כששמים לב לסימנים ראשונים למזיקים, מכיוון שככל שדוחים את ההדברה כך עולה הסבירות לכך שצריך יהיה לבצע מספר טיפולים, מה שייקר את העלות שלה. אם תזמינו הדברה בזמן, אלו הם המחירים שתוכלו לצפות להם:

איזה מזיק מדבירים כמה עולה ההדברה?
הדברת נמלים באופקים
צריך להתחקות אחר הקן ולוודא שמטפלים בו כמו שצריך – בריסוס או בעזרת פיתיונות ג׳ל מורעלים
החל מ-250 ש״ח
הדברת צרעות
ההדברה כוללת חיסול מוחלט של קן הצרעות ופינוי של הקן
החל מ-250 ש״ח
הדברת מכרסמים
ההדברה יכולה להיעשות על ידי לכידה או בעזרת פיתיונות מורעלים, בהתאם לחומרת הבעיה
החל מ-250 ש״ח
הדברת עשים
טיפול בארונות המטבח ואיתור מקור העשים – תקבלו גם טיפים כיצד למנוע את הבעיה בהמשך
החל מ-250 ש״ח
הדברת ג׳וקים
המחיר הזול ביותר הוא להדברת תיקן אמריקאי. תיקן גרמני יכול להצריך שני ביקורים
החל מ-250 ש״ח
הדברת פשפשים
הדברה בעזרת קיטור + ריסוס בחדר עם חומר מווסת גדילה לחיסול מוחלט של קהילת הפשפשים
החל מ-500 ש״ח (לחדר)
הדברת טרמיטים
קודחים חורים בין הרצפות ומחדירים את חומר ההדברה לאדמה ליצירת חוצץ רעיל בין קן הטרמיטים לבין הבית
החל מ-20 ש״ח (למ״ר)

 

מה צריך לברר לפני שמזמינים חברת הדברה באופקים?

כמו בכל תחום אחר, גם בהדברה יש מקצוענים וחובבנים, וצריך לדעת כיצד להבדיל ביניהם על מנת שתוכלו לקבל את השירות הטוב ביותר. המטרה שלכם היא לזכות בחיסול מוחלט של המזיקים מבלי שתישקף שום סכנה לבריאותכם, וכך תמצאו מדביר מומלץ באופקים שכדאי לכם להיעזר בו:

מחיר הוגן: כדי להבין מה המחיר המומלץ להדברה שאתם זקוקים לה, עליכם לפנות למספר חברות ולהשוות בין ההצעות שתקבלו. שימו לב שההצעה הכי זולה היא לאו דווקא הכי מומלץ. לכו על משהו באמצע.

המלצות וביקורות: תוכלו למצוא חוות דעת של לקוחות קודמים באתר של חברת ההדברה, בדף הפייסבוק שלה או בדף העסקי שלה בגוגל.

רישיון: מדביר חייב להחזיק רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה, וברישיון שלו צריכים להיות מצוינים גם סוגי ההדברות שהוא מוסמך לבצע.

אחריות: אמנם לא כל הדברה נעשית עם אחריות, למשל אין אחריות על הדברת מעופפים, אך בדרך כלל תקבלו אחריות על הטיפול, בין אם למשך חודש (למכרסמים) ובין אם ל-5 שנים (לטרמיטים).

 

איך תדעו שבעיית המזיקים באמת נפתרה?

מזיקים רבים נוטים להסתתר, וחלקם פעילים מאחורי הקירות, מתחת לרצפה או בין עשבייה בגינה. אז איך תדעו האם ההדברה הצליחה? הנה כמה סימנים שהמדביר עשה עבודה כמו שצריך:

√ פעילות מופחתת: זה הסימן הברור ביותר, ותוכלו להבחין בו בהדברות למזיקים שקשה לפספס. יתכן שעדיין תראו מזיק קטן פה ושם, אך תנו לזה קצת זמן. חומר ההדברה יעשה את שלו תוך מספר ימים.

√ מזיקים מתים: אם מצאתם ג׳וק מת על הרצפה, זה סימן לכך שהוא בא במגע עם חומר ההדברה וחוסל בהצלחה. כדאי לנקות ולפנות את החרקים המתים שתמצאו, כדי שלא יביאו מזיקים נוספים בהמשך.

√ אין מזיקים אחרי חודש: הדברות מסוימות יראו תוצאות מהר מאוד, ואילו לאחרות לוקח מעט זמן לעבוד. ובכל זאת, לא צריך לקחת יותר מחודש עד שתראו תוצאות מוצלחות. אם עדיין יש מזיקים גם אחרי חודש, זה סימן לכך שצריך להזמין טיפול נוסף.

 

נכתב על ידי ערן קיוותי

מדביר מוסמך בעל רישיון שטח פתוח מספר 2093

ערן קיוותי בעלים של חברת הדברה בטוחה חי ונושם את תחום ההדברה כבר למעלה מעשור, בעל רישיון הדברה מורחב למבנים ושטחים פתוחים, מבצע את כל סוגי ההדברות עם חומרים מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. מתן ייעוץ בתחום ההדברה לעסקים ומוסדות, שירות מכל הלב ומענה מקצועי לכל שאלה ללא התחייבות.

מומחה להדברת כל סוגי המזיקים והמכרסמים

אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

    whatsapp
    להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
    📞 055-970-5878
    whatsapp
    call