הדברת גני ילדים

הדברת גני ילדים – שומרים על סביבה סטרילית ומוגנת

גני הילדים, הצהרונים והמעונות הם מקומות בהם ילדינו מבלים שעות ארוכות. מסגרות אלו יכולות להפוך בקלות לקרקע טבעית להתפתחות של מזיקים שונים; ארגז החול, החצר, השטיחים, אפילו המטבח בו מבשלות הגננות את ארוחת הצהריים ומתקני המשחקים – כל אלו מושכים אליהם מזיקים. כך, הדברת גני ילדים בפרקי זמן סבירים תהיה עניין הכרחי ובעיקר כשאנו מעוניינים ליצור סביבה סטרילית ומוגנת ככל האפשר מפני הסכנות הללו.

✔️ הדברה בגן ילדים עם ריסוס ללא ריח
✔️ אחריות בכתב בסיום ההדברה
✔️ מדביר מוסמך להדברה בשטח פתוח
✔️ ריסוס חצר הגן וכיתות הלימוד
✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️ ריסוס מפני מזיקים ומכרסמים
✔️ כניסה מהירה לגן לאחר ההדברה
להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
055-970-5878
הדברת גני ילדים

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

  כנגד אילו מזיקים נידרש לבצע הדברת גני ילדים

  אוכלוסיות חלשות יותר; קשישים, נשים בהריון, חולים בדרכי הנשימה ואף ילדים קטנים, כל אלו מחייבים הדברה עדינה יותר המכילה חומרים שאינם מסכנים את בריאותם או בשימוש במלכודות שיוצבו ברחבי הגן. כשמדובר על ריסוס גן ילדים מומלץ מאוד להזמין את ההדברה לזמנים בהם הילדים לא נמצאים במקום; אחר הצהריים, בסופי השבוע, בימים בהם הילדים יוצאים לטיול, וכו'.

  כדי להתמודד עם כל אחד מסוגי המזיקים, פותחו שיטות הדברה שונות כאשר כל אחת מהן מתאימה לסביבה אחרת. כשמדובר בגני ילדים, ההעדפה היא להשתמש בהדברה אורגנית המכילה חומרים טבעיים. אמנם נכון שלא כל החומרים הם אינם רעילים לחלוטין, אך תוכלו לסמוך על חברת ההדברה המקצועית שתדע להתאים את השיטה האידאלית בהתאם לסיטואציה:

  שם המזיק כיצד מדבירים אותו?
  יתושים ריסוס יתושים בעזרת חומרים טבעיים בשילוב חומרים כימיים במינון נמוך, מלכודות, הדברה ביולוגית ועוד.
  זבובים ריסוס בעזרת חומרים ירוקים המאושרים על ידי משרד הבריאות, שאינם פוגעים בסביבה או בשוהים במקום.
  נמלים ריסוס נגד נמלים או הדברת ג'ל, תלוי אם אנו יודעים היכן נמצא הקן של הנמלים.
  ג'וקים בעזרת ג'ל המכיל חומרי הדברה, או בעזרת תרחיפים, אבקות, ועוד.
  פרעושים בהתאם למקום בו מתבצעת ההדברה, ייעשה שימוש בריסוס, אבקה או חומרים מבוססי נוסחה מיקרוקפסולרית.
  קרציות ריסוס בעזרת תרחיף קפסולות – "למבדה סטאר" או תרכיז תרחיף "סנטור". הבחירה ביניהם תהיה בהתאם לסוג הקרציות.
  מכרסמים פיזור מלכודות ברחבי השטח ושחרור המכרסמים בתום ההדברה.

   

  כיצד יש לפעול לאחר ריסוס גן ילדים

  שאלה נהדרת אך מעט טריקית ובעיקר כי הדברת גן ילדים מתבצעת כאמור במקום בו שוהים ילדים קטנים ורגישים יותר; התשובה אליה תהיה תלויה בשיטת ההדברה שנבחרה. לאחר שתעבירו את כל הפרטים, חברת הדברה מקצועית תנחה אתכם בדיוק כיצד להתכונן להדברה בגן הילדים, וכיצד לנהוג אחריה. באופן כללי ביותר ובלי להתחשב בפרמטרים כגון גודל המבנה, מידת האוורור ופרמטרים נוספים, כאשר מדובר בהדברת נמלים או תיקנים לדוגמא, השהות מחוץ למבנה תהיה בין שעתיים לשלוש. דוגמא אחרת היא שאם מדובר בהדברת פרעושים או קרציות, ניתן יהיה לחזור למבנה לאחר ארבע או חמש שעות.

   

  ומה לגבי העלות של הדברת גן ילדים?

  עלותה של הדברת גן ילדים משתנה בהתאם לפרמטרים כגון; גודל המבנה הקיים, מהי מידת האוורור שבו (כמה חלונות, גודל החלונות) וכן בהתאם לשיטה שבה בחר המדביר לפעול. ישנם מקרים בהם יידרש איש המקצוע להגיע אליכם יותר מפעם אחת כדי לסיים את הטיפול בצורה יסודית ומוחלטת, ואף לבצע פעולות שימנעו את חזרתם של המזיקים בעתיד (בדקו כמה כמה עולה הדברה).

  אנו בחברת הדברה בטוחה מזמינים אתכם לאפשר לנו להחזיר אתכם לשגרה בריאה ונקייה ממזיקים שעלולים להפתיע אתכם בדיוק ברגעים בהם אינכם מצפים להם. במקצועיות ובהתאמה מלאה לסיטואציה, נבצע פעולות הדברה שישאירו את הסביבה שלכם נקייה ממזיקים, בשימוש עם חומרים ירוקים שלא יזיקו לבריאות בני האדם השוהים במקום.

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call