הדברה משולבת

הכל על הדברה משולבת

אל הבית ובסביבתו יכולים להגיע כל מיני "אורחים" לא רצויים. הם יכולים להיות מכרסמים, חרקים ומזיקים אחרים. פעמים רבות יש יותר מאשר חרק, מכרסם או מזיק אחד אלא סוגים שונים שלהם ויש צורך בו זמנית להרחיק את כולם. הדברה ביולוגית משולבת נותנת את הפתרון לבעיה שכזו כשהמדביר משתמש בחומרים ידידותיים לסביבה ככל האפשר ובלי לוותר על האפקטיביות של הפעולה.

על מנת להצליח לבצע את ההדברה הצעד הראשון יהיה להבין מה הבעיה ומה ההיקף שלה. למשל, אם ישנם זבובים שיש להיפטר מהם יש לבחון כמה מהם נמצאים ולבחון אם ישנם גורמים מזיקים נוספים והאם ישנה אוכלוסיית בעלי חיים שלא נרצה לפגוע בה. התפקיד של המדביר הוא לא רק לפזר חומר אלא להכין תוכנית עבודה מתאימה ולהוציא אותה לפועל.

✔️ הדברה משולבת ייחודית ללא ריח!
✔️ אחריות בכתב בסיום ההדברה
✔️ הדברה במספר שיטות לבית מחיר החל מ-200 ש"ח
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר חייגו: 
055-970-5878

הדברה משולבת

היתרונות של הדברה ביולוגית משולבת

בין החיות השונות שמטיילות באזור בית המגורים נמצאות גם כאלו שעובדות בשבילנו. הן למעשה לוקחות חלק בחיסול החרקים המזיקים אחד מבין יתרונות הדברה משולבת הוא היכולת לשמור על איזון, לפגוע במה שצריך ולהשאיר את אוכלוסיית החיים הטובה לנו. יתרון נוסף של ההדברה הביולוגית הוא השימוש בחומרים שאינם פוגעים במי התהום, שאינם מסוכנים לבני האדם או לחיות המחמד.

ברמה הגלובלית, החיסכון שנוצר על ידי שימוש בשיטה זו נאמר במיליוני שקלים מדי שנה. מצד אחד ההדברה המשולבת מצליחה לחסל את המפגע שאנחנו לא רוצים בסביבה שלנו. מצד שני ההדברה שומרת על הטבע ועלינו. בשיטה זו אפשר להיפטר מזבובים, שלל מעופפים ואפילו מכרסמים כדוגמת עכברים וחולדות.

 

הדברה ביולוגית משולבת ליישום באזורים מיושבים, משרדים ובחקלאות

פעולות ההדברה צריכות להתבצע באזורים שונים בארץ ובסביבה ביתית או חקלאית. במקרה של הדברה בבית יש לחשוב על האנשים, על מי השתייה, הצמחים בסביבה ולמצוא פתרונות ידידותיים ככל האפשר. אבחון נכון של הבעיה וטיפול מקצועי יאפשרו לנו להמשיך באורח החיים שלנו במהרה וללא הגורם שאנחנו רוצים להרחיק ולהשמיד. למשל, במקרה של זבובים רבים המדביר יבצע הדברה משולבת של זבובים וכך הם ייעלמו אך הצמחים ימשיכו לגדול ואפשר יהיה להמשיך לבלות על הדשא או לאכול מפירות העצים.

במקרה של אזורים חקלאיים מזה שנים רבות שנעשה יישום בהדברה ביולוגית שמביאה בחשבון את הצרכים החקלאיים. המגמה היום היא להרחיק ככל האפשר את החומרים הכימיים מהיבולים ורק ניסיון מתאים והבנה בתחום מאפשרת לנו להגן על כל הטוב שגדל.

 

הדברה משולבת להתמודדות עם כל סוגי המזיקים

הדברה משולבת יכולה לטפל בכל סוגי המזיקים. היא השיטה האפקטיבית והבטוחה להתמודדות עם נמלים, נמלי אש, תיקנים, מכרסמים ועוד רבים נוספים. הדברה זו היא לא רק טרנד שנועד להגן על הסביבה או להגיד כי ניסינו לעשות כמיטב יכולתנו. היא הדרך הבטוחה להגן על עצמנו ועל הסביבה וזאת בתנאי שהיא מתבצעת כמו שצריך.

כדי לבצע הדברה ביולוגית משולבת יש צורך בידע רב, היכרות עם כל החומרים הקיימים היום וכמובן, זיהוי של המזיקים בשטח והבנה על מה צריך להגן. רק מדביר מקצועי בעל רקע מתאים יוכל לטפל במפגע בצורה יעילה וללא נזק מיותר.

 

לכל בעיה יש פתרון – בטוח ומוגן

חברת הדברה בטוחה מציעה לכם את השיטות המתקדמות ביותר למיגור מפגעים והגנה על בריאותכם ובריאות הסביבה. אנו עושים שימוש בחומרים המאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה, מחזיקים ברישיון הדברה בתוקף ומציעים הדברה שמתמודדת בו זמנית עם מספר גורמים ובו זמנית שומרת על כל מה שחשוב לשמור.

אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

whatsapp
להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
📞 055-970-5878
whatsapp
call