הדברה משולבת

הכל על הדברה משולבת

אל הבית ובסביבתו יכולים להגיע כל מיני "אורחים" לא רצויים. הם יכולים להיות מכרסמים, חרקים ומזיקים אחרים. פעמים רבות יש יותר מאשר חרק, מכרסם או מזיק אחד אלא סוגים שונים שלהם ויש צורך בו זמנית להרחיק את כולם. הדברה ביולוגית משולבת נותנת את הפתרון לבעיה שכזו כשהמדביר משתמש בחומרים ידידותיים לסביבה ככל האפשר ובלי לוותר על האפקטיביות של הפעולה.

על מנת להצליח לבצע את ההדברה הצעד הראשון יהיה להבין מה הבעיה ומה ההיקף שלה. למשל, אם ישנם זבובים שיש להיפטר מהם יש לבחון כמה מהם נמצאים ולבחון אם ישנם גורמים מזיקים נוספים והאם ישנה אוכלוסיית בעלי חיים שלא נרצה לפגוע בה. התפקיד של המדביר הוא לא רק לפזר חומר אלא להכין תוכנית עבודה מתאימה ולהוציא אותה לפועל.

 

✔️ הדברה משולבת ייחודית ללא ריח!
✔️ אחריות בכתב בסיום ההדברה
✔️ הדברה במספר שיטות לבית מחיר החל מ-250 ש"ח
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר חייגו: 
055-970-5878

הדברה משולבת

 

עקרונות שיטת ההדברה המשולבת

הדברה מסוג שכזה היא כמו תהליך של הרכבת פאזל, כשכל אופן שבו נבחר לפעול יכול להוות חלק נוסף שישלים אותו. אלו הם העקרונות שעל פיהם אנחנו עובדים ושמהווים את התמונה השלמה של הפאזל:

גישה הוליסטית: אנחנו שמים דגש חזק על הבנת המערכת האקולוגית והאינטראקציה המורכבת שבין האלמנטים השונים שבה, ביניהם מזיקים, טורפים טבעיים והסביבה עצמה.

התמקדות במניעה: עדיף תמיד למנוע את בעיית המזיקים עוד לפני שצריך להגיב לה. למשל, ניתן לשנות את תנאי האדמה ולהתאים אותם יותר לצמחים, כמו גם לדחות מזיקים.

ניטור קבוע: בודקים את סוג וכמות המזיקים כדי לוודא האם נדרשות פעולות הדברה נוספות. למשל, בדיקה שבועית של יבולים לזיהוי מוקדם של סימנים למזיקים.

שימוש מינימלי בכימיקלים: נשקול להשתמש בחומרים כימיים אך ורק אם השיטות הטבעיות נכשלו, וגם כשכן, ההדברה תיעשה באופן נקודתי.

מה זה הדברה משולבת

היתרונות של הדברה ביולוגית משולבת

בין החיות השונות שמטיילות באזור בית המגורים נמצאות גם כאלו שעובדות בשבילנו. הן למעשה לוקחות חלק בחיסול החרקים המזיקים אחד מבין יתרונות הדברה משולבת הוא היכולת לשמור על איזון, לפגוע במה שצריך ולהשאיר את אוכלוסיית החיים הטובה לנו. יתרון נוסף של ההדברה הביולוגית הוא השימוש בחומרים שאינם פוגעים במי התהום, שאינם מסוכנים לבני האדם או לחיות המחמד.

ברמה הגלובלית, החיסכון שנוצר על ידי שימוש בשיטה זו נאמר במיליוני שקלים מדי שנה. מצד אחד ההדברה המשולבת מצליחה לחסל את המפגע שאנחנו לא רוצים בסביבה שלנו. מצד שני ההדברה שומרת על הטבע ועלינו. בשיטה זו אפשר להיפטר מזבובים, שלל מעופפים ואפילו מכרסמים כדוגמת עכברים וחולדות.

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  הדברה ביולוגית משולבת ליישום באזורים מיושבים, משרדים ובחקלאות

  פעולות ההדברה צריכות להתבצע באזורים שונים בארץ ובסביבה ביתית או חקלאית. במקרה של הדברה בבית יש לחשוב על האנשים, על מי השתייה, הצמחים בסביבה ולמצוא פתרונות ידידותיים ככל האפשר. אבחון נכון של הבעיה וטיפול מקצועי יאפשרו לנו להמשיך באורח החיים שלנו במהרה וללא הגורם שאנחנו רוצים להרחיק ולהשמיד. למשל, במקרה של זבובים רבים המדביר יבצע הדברה משולבת של זבובים וכך הם ייעלמו אך הצמחים ימשיכו לגדול ואפשר יהיה להמשיך לבלות על הדשא או לאכול מפירות העצים.

  במקרה של אזורים חקלאיים מזה שנים רבות שנעשה יישום בהדברה ביולוגית שמביאה בחשבון את הצרכים החקלאיים. המגמה היום היא להרחיק ככל האפשר את החומרים הכימיים מהיבולים ורק ניסיון מתאים והבנה בתחום מאפשרת לנו להגן על כל הטוב שגדל.

   

  תפקיד הניטור בהדברה המשולבת

  אנחנו לא משאירים שום דבר ליד הגורל או המזל ואף לא מסתמכים בעיניים עצומות על השיטה היעילה ביותר. חייב להשגיח על השטח ולוודא שהצמחים בריאים, ולניטור יש תפקיד משמעותי אף יותר כשעושים אותו באופן מקצועי:

  זיהוי מזיקים: יש לזהות את החרקים באופן מדויק כדי לבחור את שיטת ההדברה הנכונה. לכן לעיתים אנו אף שולחים דגימות לבדיקות מעבדה.

  הערכת כמות המזיקים: בדיקות שגרתיות יסייעו לנו להבין מה השפעת ההדברה על כמות המזיקים, וכן מה השפעת כמות המזיקים על היבול.

  קביעת סף לפעולה: לא חייב להשמיד את המזיקים באופן מלא, והם עלולים להיות מסוכנים רק בכמות מסוימת. הניטור מאפשר להבין מה הכמות שמחייבת הדברה.

   

  האם עושים הדברה כימית כחלק ממשולבת?

  בשיטה המשולבת יש לנו מספר סוגים של לוחמים, כל אחד בעל כוחות ויתרונות משלו, אך לחלקם יש גם חסרונות מסוימים. הלוחם החזק והעוצמתי ביותר – האביר שרוכב על סוס בשדה הקרב – הוא ההדברה הכימית, אך בשיטה זו נשתמש אך ורק אחרי שיישמנו את כל העקרונות האחרים להדברה משולבת וראינו שהתוצאות אינן מיטביות. איננו מעוניינים לפגוע בגידולים ובאיכותם בשום צורה, אלא רק לשמור עליהם בריאים ונקיים ממזיקים, וריסוס ייעשה אך ורק במידה והיתרונות שלו יתעלו על החסרונות של אי השימוש בו.

   

  הדברה משולבת להתמודדות עם כל סוגי המזיקים

  הדברה משולבת יכולה לטפל בכל סוגי המזיקים. היא השיטה האפקטיבית והבטוחה להתמודדות עם נמלים, נמלי אש, תיקנים, מכרסמים ועוד רבים נוספים. הדברה זו היא לא רק טרנד שנועד להגן על הסביבה או להגיד כי ניסינו לעשות כמיטב יכולתנו. היא הדרך הבטוחה להגן על עצמנו ועל הסביבה וזאת בתנאי שהיא מתבצעת כמו שצריך.

  כדי לבצע הדברה ביולוגית משולבת יש צורך בידע רב, היכרות עם כל החומרים הקיימים היום וכמובן, זיהוי של המזיקים בשטח והבנה על מה צריך להגן. רק מדביר מקצועי בעל רקע מתאים יוכל לטפל במפגע בצורה יעילה וללא נזק מיותר.

   

  לכל בעיה יש פתרון – בטוח ומוגן

  חברת הדברה בטוחה מציעה לכם את השיטות המתקדמות ביותר למיגור מפגעים והגנה על בריאותכם ובריאות הסביבה. אנו עושים שימוש בחומרים המאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה, מחזיקים ברישיון הדברה בתוקף ומציעים הדברה שמתמודדת בו זמנית עם מספר גורמים ובו זמנית שומרת על כל מה שחשוב לשמור.

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call