זיהוי חרקים

זיהוי חרקים בבית לפי תמונה – שלחו אלינו תמונה וקבלו זיהוי ללא עלות

ברגע שנכנס אלינו חרק לא מזוהה לבית אנחנו מתחילים לשאול את עצמנו עד כמה הוא עלול להיות מסוכן ואיזה נזק הוא עשוי לגרום (וזאת בהנחה שעוד לא קפצנו על הכיסא בבהלה). על מנת להצליח למגר את התופעה ולמנוע מהחרק היחיד להתרבות ולגרום לנזק בלתי הפיך נרצה לדעת במה מדובר. זיהוי חרקים בבית לפי תמונה מאפשר לנו להבין מיהו החרק ולקבל תוכנית הדברה מסודרת.

היום התקשורת הרבה יותר קלה ופשוטה ואנחנו יכולים לקבל שירות וסיוע עוד לפני שאנשי מקצוע מגיעים אלינו הבית. זיהוי חרקים לפי תמונה מאפשר לנו לדעת מי בא לגרום נזק ומאפשר למדביר לדעת כיצד לגשת לעבודה. בהתאם נוכל לדעת באילו חומרים יעשה שימוש, למה עלינו לצפות והאם עלינו לבצע פעולות נוספות שימנעו כניסה של חרקים נוספים.

✔️ לא בטוחים איזה חרק הגיע אליכם לבית, לגינה, למשרד או לבית העסק?
✔️  זיהוי כל סוגי החרקים בחינם  24/7 – בכל ימות השבוע
✔️  ייעוץ בחינם ע"י מדביר עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
זיהוי חרקים בבית לפי תמונה

חרקים בבית – הכירו את חלקם

ישנם שלל חרקים שיכולים להופיע אצלנו, בתוך הבית או בגינה. יכולים להופיע חרקים קטנים שחורים בבית אותם לא תמיד נוכל לזהות ויכולים להופיע חרקים מעופפים מוכרים יותר. בין המוכרים ביותר נמצאים: תיקנים, נמלים, זבובים וחלקנו יזהו לצערנו גם קרציות או פרעושים. חרקים פחות מוכרים או פחות מזוהים יהיו: עשים, טרמיטים, חרקי מזון למיניהם וקרדית האבק.

למרות שישנם חרקים בבית שכולנו שמענו עליהם, ישנם גם כאלה שיהיה לנו קשה לזהות בשם אך נוכל לדעת שהם נמצאים אצלנו בבית ושאנחנו לא רוצים אותם בתוכו. חלק מהחרקים עלולים לגרום לנזק לחפצים שלנו כמו העש שעושה חורים בבגדים. חלקם מטילים ביצים בתוך האוכל כמו חיפושית הערמונית שמטילה את ביציה בתוך הקמחים. חלק אחר מביאים מחלות וזיהומים כמו הקרציות, התיקנים והפרעושים. בחלק מהמקרים נתקשה לזהות שינו חרק בכלל כמו במקרה של חרק קטן לבן בבית.

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

  חרקים קטנים מאוד בבית

  הגודל של החרק אינו קובע את מידת הנזק שהוא ייצור. אנחנו יכולים למצוא חרקים קטנים בבית שעלולים להביא מחלות ולפגוע בנו, בני האדם ובבעלי החיים. הקרציות והפרעושים הם דוגמה לכך אך הם לא היחידים שמגיעים בגודל קטן, שלעתים קשה להבחין בו וברור שחשוב לטפל בהם בהקדם.

  לעתים ישנו חרק קטן שחור בבית שקשה לזהות אותו או לראות שהוא קיים וכל שנראה הוא את הנזק שנוצר. במקרה של הופעת הנזק, שיכול להיות קופסאות אוכל שיש בהן חורים, חורים בבגדים ועקיצות על הגוף שלנו, כדאי לצלם את מה שהם גרמו לו ולשלוח למדביר לצורך זיהוי וקבלת החלטה כיצד לטפל בהם.

   

  חרקים מעופפים בבית

  לחרקים רבים יש כנפיים אך לא כולם עושים בהן שימוש ולא תמיד אפשר לראות אותן. חרקים מעופפים בבית או בגינה יכולים להטיל ביצים במקומות לא רצויים וגם להעביר מחלות. כיוון שהחרקים יכולים להופיע במקומות שונים כולל אזורי פעילות שלנו ואפילו בתוך המזווה, עלינו לבצע הדברה בטוחה.

  לא תמיד נוכל לצלם מעופפים חומים קטנים בבית או אפילו מעופפים גדולים יותר אך עלינו לנסות למצוא את הדרך למסור מידע לאנשי ההדברה. אם אין לנו תמונה של החרק, יש לצלם את הנזק שנגרם לנו, לחפצים או כל דבר אחר שיעזור לזהות אותם.

   

  כיצד מתבצע זיהוי חרקים בבית לפי תמונה?

  אנחנו לא צריכים שיהיה לנו מגדיר חרקים ביתיים כדי לדעת מי מזיק לנו ומי גורם לנו לאי נוחות. שלושה שלבים בלבד יעזרו לנו להבין מהי הדרך הנכונה והמתאימה ביותר להדביר ולהרחיק את החרקים.

  שלב ראשון – צלמו

  בשלב הראשון כל מה שיש לעשות הוא לצלם את החרקים שמצאנו. יכול להיות שפגשנו חרק קטן שחור בבית או חרק מעופף, כל שנדרש מאיתנו כדי לדעת בדיוק מי מזיק לנו הוא לצלם אותו. הצילום מתבצע מהמכשיר הנייד ואם מצאנו רק נזק בלי חרק יש לצלם זאת.

  שלב שני – שלחנו אלינו את התמונה

  ברגע שישנה תמונה אפשר לשלוח אותה אל המדביר. השליחה מתבצעת בווטסאפ ושירות זיהוי חרקים בגינה ובבית נעשה ללא כל עלות. הפעולה לא דורשת מאיתנו הרבה אך היא נותנת לנו מידע על מי מפריע לנו בבית ובהמשך מה נוכל לעשות כנגדו.

  שלב שלישי – גלו מיהו החרק וכיצד ניתן למגר אותו

  לאחר שליחת התמונה מדביר מנוסה ומקצועי יבחן אותה ויענה לנו אילו חרקים יש לנו בתוך הבית או בגינה. מדביר מקצועי ידע לזהות חרקים ביתיים גם על פי תמונה ולפי זה הוא יוכל להציע לנו את תוכנית ההדברה המתאימה ביותר.

   

  זיהוי חרקים בבית ובגינה עושים עם הדברה בטוחה

  מציאת חרקים זעירים בבית או גדולים היא לא נעימה ועלינו לדעת מראש כי אנחנו בוחרים את דרך הטיפול הנכונה ביותר. שירות של זיהוי החרקים לפני ההדברה הופך את הפעולה ליעילה ביותר. המדביר מבין מול מה הוא מתמודד, האם מדובר במקרה של חרקים קטנים חומים בבית, תיקנים, זבובים או כל גורם אחר וכך הוא יכול להסביר לנו מראש כיצד תתבצע ההדברה. ידע מוקדם יכול לקצר תהליכים ואפילו להוזיל את הטיפול.

  הדברה בטוחה ויעילה של חרקים קטנטנים בבית או חרקים גדולים תעשה על ידי מדביר בעל רישיון לעסוק בתחום ובשימוש בתכשירים שאינם מסוכנים לבעלי חיים או לבני האדם. לאחר שליחת תמונה של החרק תקבלו מאיתנו את המידע הנחוץ לכם על החרק וחשוב לא פחות – על דרך הטיפול בו. הדברה בטוחה מזמינה אתכם ליהנות משירות אבחון בחינם וללא עלות כך שתוכלו לדעת מראש למה להתכונן.

   

  שאלות ותשובות על חרקים בבית זיהוי וטיפול

  מהם הסימנים החשובים ביותר לזיהוי חרקים?

  מספר הרגליים, האם יש כנפיים או אין, האם יש עיניים, האם ישנם מחושים, גודל, צבע ומאפייני תנועה. ההערכה היא שיש כמה מיליוני סוגים של בעלי חיים, ולכן כדאי להיעזר במומחים מנוסים.

  איך מזהים את פשפש המיטה?

  פשפש המיטה הוא חרק בעייתי במיוחד שעלול לנשוך ואפילו להכאיב. אמנם הפשפש קטן מאוד – כחצי ס"מ – אבל אפשר להבחין בו בגלל הצבע האדום הכהה. גם כתמי דם על המזרון או המצעים מעידים על נוכחות פשפשי מיטה.

  איך מזהים טרמיטים?

  הסימן המובהק ביותר לנוכחות טרמיטים הוא ערימות חול קטנות. גם משקופים שדפיקה קלה עליהם מעידה שהם חלולים הם סימן לנוכחות החרק המסוכן.

  איך מזהים את חדקונית הדקל?

  נטייה של הכפות כלפי מטה, סימני כרסום בעלים, ערימות של כפות שנשרו מהעץ, מראה לא סימטרי ולא בריא וכפות יבשות. כל סימן מחייב להזמין באופן מידי מדביר מנוסה.

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call