הדברה בדרום

הדברה בדרום נגד כל סוגי המזיקים – עם אחריות

מי שחי באזור הדרום כבר יודע שמזיקים זה לא דבר שנדיר לראות שם, אך כמה עולה להדביר אותם? אתם עומדים לגלות שיש מי שגובה מחירים זולים, בלי לחסוך מכם שימוש בחומרי הדברה בטוחים וירוקים, ואף מספק אחריות לתקופת זמן ארוכה מהרגיל.

כבר יותר מ-10 שנים אנחנו מספקים שירותי הדברה בדרום, ואף פעם אנחנו לא מופתעים לגלות את המזיקים שאיתם צריכים להתמודד תושבי הדרום. לעיתים מדובר בחרקים מסוכנים במיוחד שלא תמצאו בשום מקום אחר בארץ, אותם צריך להדביר ללא דיחוי, ולכן אנחנו מתחייבים להגיע אליכם במהירות ולטפל לכם בבעיית המזיקים עם 100% הצלחה. על כל הדברה בדרום תקבלו מאיתנו אחריות מלאה לתקופת הזמן הארוכה ביותר האפשרית, ונדאג לפטור אתכם מהמזיקים בשיטות הטבעיות והבטוחות ביותר שיש. כל הדברה שאנו עושים מתבצעת עם חומרים שמאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה ונעשית תוך הקפדה על כללי הבטיחות המחמירים ביותר – אנחנו דואגים גם לבריאות שלכם.

 ✔️ הזמינו הדברה בדרום בכל ימות השבוע – 24 שעות
✔️ הדברת מזיקים בדרום מחיר החל מ-150 ש"ח
✔️מדביר בעל רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ ריסוס לבית, לגינה, לבית עסק או למשרד בדרום
כניסה לדירה לאחר שעה בלבד
✔️ חומרי הדברה שאושרו ע"י המשרד להגנת הסביבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו:
055-970-5878

הדברה בדרום

מדביר בדרום 24 שעות – גם מעכשיו לעכשיו

המזיקים לא יחכו בשקט עד שיגיע המדביר לטפל בהם, והם יעשו את הנזקים שלהם וימשיכו להתרבות בסביבתכם במהירות עד שידבירו אותם. לכן גם אתם לא יכולים לחכות וצריכים להיעזר במדביר שיגיע אליכם באופן מידי וישלים את עבודתו כבר באותו יום. כדי למצוא מדביר מומלץ בדרום שזמין באופן מידי אתם לא צריכים ללכת רחוק, כי כבר הגעתם למקום הנכון. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להרים טלפון לחברת הדברה בטוחה ואנחנו נדאג שלוח אליכם מדביר בכל יום ובכל שעה שיהיה אצלכם תוך שעתיים לכל היותר.

 

מדבירים רק בשיטות הדברה ירוקה בדרום

היום יותר מתמיד ישנה מודעות הולכת וגוברת לשמירה על איכות הסביבה ולשימוש בחומרי הדברה מסוכנים שעלולים להזיק לה או אף לבריאות האדם, ולכן אנחנו משכללים את שיטות ההדברה שלנו ודואגים שאתם תקבלו את שירותי ההדברה הטובים ביותר שמגיעים לכם. אנחנו עושים הדברה בדרום בשיטה אורגנית עם חומרים טבעיים, הדברה ביולוגית עם חיידקים וטפילים שמזיקים אך ורק למזיקים ואף הדברה משולבת שבה משתמשים בכמה שיטות בטוחות במקביל כדי להגיע לתוצאה מקסימלית. בסופו של יום יש לכם על מי לסמוך לא רק בנוגע לחיסול המזיקים, אלא גם בכך שיעשה זאת מבלי לפגוע בבריאותכם, ואנחנו לא חוסכים עליכם באמצעים בטוחים.

 

מתי אפשר להימנע מהדברה בריסוס?

ריסוס בית בדרום זה הדבר האחרון שנבחר לעשות, כל עוד ישנן שיטות אחרות שיכולות לסייע לנו להשלים את העבודה שלנו. עם זאת, לעיתים גם כשנפעל בשיטות אחרות נבחר לרסס, מכיוון שהריסוס לא רק מחסל מזיקים שנמצאים בתוך הבית, אלא גם מונע את כניסתם לתוכו. כך למשל אם הדברנו אצלכם נמלי אש בחצר, יתכן שנבחר גם לרסס בתוך הבית על מנת שלא יברחו אליו.

במקרה של הדברת ג'וקים בדרום שיטת ההדברה תיבחר על פי סוג הג'וק – את התיקן הגרמני נדביר עם פיתיונות ג'ל, אולם נגד כניסתם של תיקנים אמריקאים לבית יהיה צריך לרסס. פרט לכך, אם למשל בחרנו להדביר פרעושים בחצר בשיטה טבעית, ייתכן שנדביר בתוך הבית בריסוס מכיוון שייתכן כי הם יימצאו גם בתוכו, אך בבית לא ניתן יהיה להדביר באותה שיטה טבעית שבה מדבירים את הדשא. כך או כך ההדברה לא תהווה סכנה לחיית המחמד שלכם או לילדיכם, ותצטרכו לעזוב את הבית רק למשך שעה אחת בלבד ולא יותר.

מחיר הדברת נמלים בדרום או ג'וקים בעזרת ג'ל: 450 – 150 ₪

 

הדברת טרמיטים בדרום עם התחייבות להצלחה

בארץ אפשר למצוא טרמיטים כמעט בכל מקום, אך הם התחילו באזור הדרום ומשם התפשטו לשאר האזורים. כך יצא שהטרמיטים הספיקו להתבסס היטב כמעט בכל עיר בדרום, ולכן לא משנה איפה אתם גרים, עלולים להתגלות אצלכם טרמיטים – ובדרך כלל זה יהיה אחרי שכבר יעשו נזק רב. את אותו נזק לא ניתן יהיה לתקן, אך אם מזמינים חברת הדברה בדרום בזמן בהחלט אפשר למנוע נזק נוסף. את הטרמיטים אנחנו מדבירים על ידי חיסול הקן שלהם באדמה שמתחת לבית שלכם, וזו נמצאה כדרך היעילה ביותר להתמודדות איתם.

מחיר הדברת בית פרטי בדרום עם טרמיטים: 2,500 – 400 ₪

 

הדברת מכרסמים בדרום תוך שעה בלבד

אין הרבה מדבירים שיכולים להבטיח לכם לכידת עכבר תוך זמן קצר, ורובם פשוט יעדיפו להציב תיבות האכלה עם רעל ולתת למכרסמים למות בסביבתכם. אנחנו תמיד נעדיף להימנע מהדברה שכזו מכיוון שכך תצטרכו להתמודד עם פגרים שיעלו ריח רע מאוד ולא תמיד תדעו איפה למצוא אותם. במקום, אנחנו מעדיפים ללכוד את המכרסמים בדרכים הומאניות, וברוב המקרים נעשה זאת על המקום ובלי שום מלכודות. אם יש כמה מכרסמים כמובן שניאלץ להשאיר מלכודות, וכולם יילכדו תוך פחות מ-24 שעות.

מחיר הדברת עכברים בדרום במחסן: 600 – 250 ₪

 

התכוננו היטב לפני הדברת פשפשים בדרום

אם יש לכם פשפשים בחדר השינה והזמנתם דרכנו מדביר בדחיפות, יש לכם זמן קצר להכין את החדר לקראת ההדברה, ומומלץ שתעשו זאת על פי הוראותיו של המדביר. כשהוא יגיע אליכם, המדביר יצטרך להפוך את המיטות ואף לפרק אותן, ולעיתים גם לפרק ארונות או פריטים אחרים שמצויים בחדר ושהפשפשים יכולים להסתתר בתוכם. לשם כך יצטרך המדביר שטח שבו יוכל לעבוד, לכן כדאי שהחדר יהיה מסודר.

מחיר הדברת דירה בדרום עם פשפשי מיטה: החל מ-500 ₪ לחדר

 

מחירון הדברה למזיקים נפוצים בדרום

אזור הדרום מהווה כר פורה לשלל סוגים של מזיקים, ואמנם לא נוכל לכלול פה את כולם, אך בהחלט נוכל לציין את כמה מהנפוצים ביותר שבהם. סביר להניח שאתם כבר נתקלתם במזיקים שתראו במחירון הבא, וכעת אתם תגלו כמה עולה להדביר אותם בעזרת מדבירים מומלצים בדרום אם ברצונכם לוודא שלא יהיו עוד באזורכם.

מזיקים נפוצים בדרום מחיר הדברת חרקים בדרום
כמה עולה הדברת יתושים בחצר בדרום?

היתושים בדרום הפכו למסוכנים מאוד בשנים האחרונות, וביכולתם להעביר מחלות, כמו קדחת הנילוס.

650 – 200 ₪
מה מחיר הדברת עשים במטבח בדרום?

עד שלא מדבירים את העשים הם לא ייעלמו – גם אם תיפטרו מכל פריטי המזון הנגועים. צריך להדביר את כל המטבח.

550 – 200 ₪
כמה עולה הדברת צרעות בגן ילדים בדרום

הצרעות מסכנות את הילדים – במיוחד האלרגיים שביניהם – וחובה לטפל בקן באופן מידי ולסלק אותו משם.

550 – 250 ₪
מה עלות הדברת נמלי אש בחולות בדרום

את נמלי האש מדבירים קודם כל עם פיתיונות ג'ל, ודואגים גם לרסס בסביבת הקן על מנת לוודא שכל נמלה שהצליחה לברוח תחוסל.

650 – 250 ₪
מה מחיר הדברת פרעושים בדשא בדרום?

אם מדבירים דשא לצד בית פרטי, מומלץ מאוד להדביר גם את הבית עצמו, מכיוון שסביר להניח שפרעושים פלשו גם אליו.

650 – 300 ₪

 

אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

    whatsapp
    להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
    📞 055-970-5878
    whatsapp
    call