הדברה בדימונה

הדברה בדימונה – להיפטר מהחרקים והמזיקים, לתמיד!

קן נמלים במרפסת, ג'וקים באמבטיה, חרקי מזון בארונות המטבח, פשפש מיטה בחדר שינה, קן צרעות בארגז התריס, פרעושים בכל פינה, חולדה שהסתננה לבית או למסעדה – יש המון דוגמאות למצבים שבהם נדרשת הדברה בדימונה, ולכולם פתרון אחד: הדברה בטוחה.

עם ניסיון של יותר מ-15 שנים, זמינות גבוהה, מחירים נמוכים ובעיקר מחויבות מוחלטת לספק לכם את השירות הטוב ביותר האפשרי, איתנו אתם בטוחים באמת, ויכולים לדעת בוודאות שהחרקים והמזיקים ייעלמו מהחיים שלכם תוך זמן קצר – ולצמיתות!

 

✔️ הזמינו מדביר בדימונה החל מ-200 ש"ח
מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ חבר בארגון המדבירים
✔️ הדברת כל סוגי המזיקים והמכרסמים
✔️ ריסוס בית בדימונה ללא ריח
כניסה לדירה לאחר שעה אחת בלבד
✔️ אפשרות להזמין הדברה מהיום להיום
אחריות בכתב ואישור ביצוע על כל הדברה!
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו:
055-970-5878

הדברה בדימונה

מדביר בדימונה – גם בשבת וגם בלילה

כשהורים מגלים חולדה בחדר הילדים או כשבעל מסעדה מגלה עכברים במטבח, הם מן הסתם רוצים לטפל בבעיה מיד. בהתאם מדביר בדימונה הוא שירות זמין 24/7, כולל בשעות הערב והלילה, כולל בסופי שבוע וחגים – כל מה שצריך כדי שתוכלו לישון בשקט.

בנוסף יש הדברות שכדאי לבצע בשעות הערב, והדוגמה הטובה ביותר לכך היא סילוק קן צרעות. בשעות היום רוב הצרעות לא נמצאות בקן, ולכן חשוב לטפל במפגע המסוכן בשעות הערב, כשכולן חזרו מיום העבודה שלהן – וכך לחסל את כל הצרעות בבת אחת ולהעלים את הקן.

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  הדברה בדימונה מחירים לדוגמה

  כל מי שמחפש או מחפשת חברת הדברה בדימונה רוצים לדעת גם מהו המחיר של השירות. כדי שנוכל לענות על השאלה, ולספק הצעת מחיר ספציפית עבור הדברת החרקים או המזיקים הספציפיים שנמצאים אצלכם אנחנו קודם כל מבררים את כל הפרטים הרלוונטיים (גודל הבית / העסק, באיזה חרק מדובר, מהי השיטה המועדפת עליכם ועוד). בכל מקרה אנחנו מתחייבים לשירות ברמה גבוהה ובמחיר זול מאוד. בטבלה שלפניכם תוכלו לראות דוגמאות להדברות שביצענו בדימונה בשנים האחרונות ולהתרשם בעצמכם מהמקצועיות וגם מהעלות:

  למה הוזמנו? מה עשינו? מחיר
  פשפש המיטה בדירת גג בשכונת השחר בדימונה עברנו ביסודיות על כל החדרים כדי לזהות נגיעות. בגלל שבעלי הבית הזמינו אותנו מיד כשהבחינו בפשפש, החרק התגלה רק בחדר השינה. השתמשנו בקיטור חם ובריסוס ובנוסף ביצענו שאיבה בעוצמה גבוהה 500 ש"ח
  עכברים מתחת לגג רעפים בבית פרטי בשכונת ממשית הצבנו מלכודות כלוב באזור שבו הסתתרו העכברים. לאחר יומיים חזרנו ומצאנו בתוכן 4 עכברים. לקחנו אותם ושחררנו אותם בשטח פתוח מחוץ לדימונה 330 ש"ח
  חיפושית הטבק במכולת בדימונה הגענו מיד כשבעל המכולת התקשר אלינו ביום שישי בצהריים. ביצענו ריסוס עם פירתרואידים והצבנו מלכודות פרומונים 400 ש"ח
  קן צרעות במזגן בדירת 3 חדרים בשכונת הר נוף הגענו בשעות הערב, והשתמשנו בקצף שקוטל צרעות מבלי לפגוע במזגן. לאחר שכל הצרעות מתו סילקנו את הקן וסיפקנו לבני הבית המלצות לאיטום שימנע הגעת צרעות חדשות 300 ש"ח
  נמלים אדומות בגינת משחקים במרכז דימונה שני ביקורים בשעות הבוקר המוקדמות שכללו פיזור פיתיונות רעילים בשיחים ובאזורי הברזיות. השתמשנו בחומר שלא פוגע בבני אדם ובחיות מחמד 360 ש"ח
  ג'וקים בבניין של 4 קומות בשכונת הניצחון בדימונה טיפול מקיף בבורות הביוב, במקלט ששרץ ג'וקים, בחדר המדרגות ובאזור פחי האשפה. באופן כללי כדאי לבצע ריסוס נגד ג'וקים בדימונה בתחילת כל קיץ כדי להקדים תרופה למכה 400 ש"ח
  מכת נמלים במשרד בדימונה פיזרנו במטבח פיתיונות עם חומר שהורג את הנמלים, ולאחר שהבעיה נפתרה השארנו לצוות הנחיות שימנעו הגעת נמלים חדשות 250 ש"ח

   

  איך מתבצעת הדברה ירוקה בדימונה?

  בעידן הנוכחי ישנה מודעות גבוהה לנזקים שעלול לגרום שימוש בחומרי הדברה לא מורשים ובפרט כימיקלים בעייתיים. בהתאם כשמחפשים הדברה בדימונה חשוב קודם כל לוודא שלמדביר המקצועי שהזמנתם יש רישיון תקף מטעם המשרד להגנת הסביבה.

  הדברה בטוחה מתמחה בביצוע הדברה ירוקה בשלל שיטות בכל מצב שבו הדבר אפשרי. בין השיטות שממזערות את הפגיעה בסביבה ולכן גם ידידותיות יותר לבני האדם: הדברה עם חומרים אורגניים כמו למשל פירתרואידים, מלכודות מסוגים שונים, הדברה ביולוגית, פיתיונות ועוד.

  כשאין ברירה אלא לבצע ריסוס בית בדימונה, נקפיד על שימוש בחומרים עם רעילות מינימלית ונספק לכם הנחיות לצמצום המגע עם חומר ההדברה מבלי כמובן לפגוע באפקטיביות של הפעולה.

   

  הדברת טרמיטים בדימונה ב-100% הצלחה

  המלחמה בטרמיטים היא אחד האתגרים הגדולים ביותר של כל מדביר מקצועי. הטרמיטים הם גם אחד מסוגי החרקים המזיקים ביותר שקיימים – גם בגלל שכמעט אי אפשר להבחין בהם (מפני שהם מתנהלים במנהרות ובתעלות שהם חופרים לעצמם) וגם בגלל הפגיעה הקשה שלהם בתשתיות.

  עוד כדאי לדעת שב-2020 התגלה בישראל זן מסוכן במיוחד של חרק זה – הטרמיט הפורמוסי שמתפשט בקצב מהיר ומתאפיין בתיאבון רב מאוד. אמנם הטרמיט הפורמוסי התגלה בינתיים רק באזור המרכז, אבל חשוב להיות ערניים וזהירים.

  כשיש טרמיטים בבית, הדברה מקצועית כוללת קידוח חורים ברצפה, סמוך לקירות, והחדרת חומר שפוגע במערכת העיכול של החרקים דרך אותם חורים אל המנהרות שלהם. אם מתגלות נגיעות טרמיטים במשקופים ההדברה תכלול הזרקת ג'ל שקוטל אותם ישירות אל המשקוף.

   

  מומחים להדברת פשפש המיטה בדימונה

  עוד מקרה שבו חשוב במיוחד למצוא מדבירים מומלצים בדימונה הוא כשיש בבית פשפשים. במקרה זה האתגר העיקרי הוא זיהוי כל המקומות שבהם מתחבא החרק הזעיר עם הגוף הפחוס שמאפשר לו להיכנס למקומות כמו חריצים זעירים במסגרת המיטה, סדקים כמעט בלתי נראים בקירות, שקעים חשמליים ועוד.

  לאחר ניטור מקיף שמאתר את כל המקומות שבהם יש פשפשי מיטה וגם ביצי פשפשים, תתבצע שאיבה בעוצמה גבוהה. בנוסף אנחנו נעזרים בקיטור חם שמשמיד את הביצים של פשפשי המיטה ולאחר מכן מבצעים גם ריסוס עם חומר שקוטל את הפשפשים ועם חומר מעכב גדילה כך שגם אם יש ביצה ששרדה את השאיבה והקיטור היא לא תתפתח לכדי פשפש מיטה בוגר.

   

  איך להיפטר ממכרסמים בדימונה?

  ברוב המקרים הדברת עכברים בדימונה תתבצע באמצעות לכידה. העדפת המלכודות על פני רעל עכברים נובעת מכמה סיבות: קודם כל, כשעכבר בולע רעל הוא לא מת מיד אלא כעבור פרק זמן מסוים, ולכן אין דרך לדעת בוודאות איפה תהיה מוטלת הגופה שלו. למעשה יש סיכוי לא מבוטל שהוא ימות במקום נסתר מהעין ואפילו בכזה שהגישה אליו קשה כמו תעלה של מזגן, מתחת לגג רעפים וכו' – ובמקרה כזה עלול להיווצר מפגע תברואתי ממשי. סיבה שנייה היא החשש משרשרת הרעלות שתפגע גם בחתולי רחוב, כלבים, ציפורים ועוד בעלי חיים.

  באופן דומה גם הדברת חולדות בדימונה מתבצעת כמעט תמיד באמצעות לכידה. אפשר ללכוד חולדות ביד או בעזרת מוט מיוחד, ואם הן מסתתרות הפתרון יהיה הצבת מלכודות בנקודות אסטרטגיות.

   

  הדברה בדימונה עם אחריות על העבודה

  כל השירותים שאנחנו מספקים – הדברת צרעות בדימונה, ריסוס נגד נמלים, הדברת ביוב, לכידת חולדות, ריסוס נגד פרעושים בדימונה, סילוק יונים, הדברת עסק, הדברה בגני ילדים ובתי ספר, הדברת עכבישים, קרציות ועוד ועוד – מבוצעים ברמה גבוהה במיוחד על בסיס היכרות מעמיקה עם החרקים ובהתאם הבנה מלאה מהו הפתרון הנכון. בנוסף אנחנו מעניקים אחריות מלאה על העבודה, שגם היא תורמת לשקט הנפשי שלכם.

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call