הדברת נובר המזח

הדברת נובר המזח בעצים במחיר זול ומשתלם

מה זה נובר המזח, איך מזהים אותו, האם הוא מסוכן, כיצד מדבירים אותו וכמה עולה הדברת נובר המזח? על כל השאלות האלה נענה לכם כאן.

כשמתעסקים במזיקי עץ, לא רבים מכירים את נובר המזח (Nacerdes melanura), שאת הזחלים שלו אפשר למצוא בעצים לבנייה, גדרות מעץ, יסודות מעץ לבית ועצים מרקיבים. על אף שהחיפושיות הבוגרות לא ניזונות מעצים ומסתמכות על מאגרי אנרגיה שצברו לאורך שלב הזחל שלהן, הן יכולות להטיל ביצים נוספים בעצים שבסביבתן, ועל כן נחשבות למזיקים ומומלץ להיפטר גם מהן. מחפשים מדביר מומלץ שיסייע לכם עם הדברת נובר המזח במחיר הוגן ומשתלם? תמצאו אותו כאן אצלנו – בחברת הדברה בטוחה. הרימו אלינו טלפון, קבלו הצעת מחיר ונשלח אליכם עוד היום מדביר מומלץ שמומחה להדברת נובח המזח.

 

✔️ הזמינו הדברה נגד נובר המזח מהיום להיום
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ ריסוס נגד נובר המזח או איוד בגז
✔️ שימוש בתכשירי הדברה שאושרו על ידי המשרד להגנת הסביבה
✔️ שירות מהיר, יעיל ובטוח ממדבירים מורשים
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:

הדברת נובר המזח

איך נראה נובר המזח וכיצד לזהות אותו?

הביצה של החיפושית הזו היא בעלת צבע לבן קרמי, מקומרת ויש לה קצוות מחודדים. גם לזחל יש צבע לבן קרמי, ויש לו לסתות חומות שמאפשרות לו להתחפר בעץ ולכרסם אותו. החרקים הבוגרים הם בגודל 10-12 מ"מ, צבעם צהבהב עד אדמדם-כתום, ויש להם גוף ארוך ורזה עם מחושים ארוכים – באורך של חצי מהגוף שלהם. אם מצאתם חרקים שעונים לתיאור הזה, הזמינו נגד נובר המזח טיפול בהקדם, לא משנה באיזה שלב הוא נמצא בחייו.

 

ככה נראים נוברי המזח

נובר המזח

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  אל תתבלבלו ותחשבו שמדובר במקקים

  החיפושיות הבוגרות יכולות לצאת מתחת לרצפות בכמויות גדולות, ורבים טועים לחשוב שאלו הם מקקים ומזמינים נגדם הדברת ג'וקים. אכן הם דומים במידת מה לתיקן אמריקאי, אך עם זאת, יש דרך פשוטה להבדיל בין נובר המזח לבין ג'וק פשוט, וזאת בעזרת הקצה האחורי השחור של הכנפיים שלהם. אם אתם לא בטוחים באיזה חרק נתקלתם, פשוט שלחו לנו תמונה לוואטסאפ ונעזור לכם עם זיהוי המזיק בחינם. נוכל לתת לכם על הדרך גם כמה טיפים בנוגע מה שמומלץ לעשות עד שנגיע לטפל בו.

   

  האם נובר המזח מסוכן?

  על אף שהחרקים הבוגרים לא מזיקים לאדם או לסחורה בשום צורה, הפרטים הצעירים עלולים לעשות נזקים חמורים מאוד לעצים. למעשה, החרקים האלה ידועים בכך שהם יכולים אפילו להרוס ספינות שלמות, כשנבירתם בעץ יוצרת בו תעלות שמחלישות אותו. על כן החרק הזה מסוכן מאוד כשהוא מצוי בעצים שמהווים את יסודות הבית, אך פרט לכך לא מהווה נובר המזח סכנות אחרות. העצים הפגיעים ביותר לחיפושית הזו הם עצי אלון, צפצפה ואורן. כדי למנוע את הנזקים שלהם גורמת החיפושית, יש לצמצם את רמת הלחות בסביבת עצים אלו ולהיפטר מכל עץ רקוב, שכן הוא עלול להיות כבר נגוע בביצים ובזחלים.

   

  איך מתבצעת הדברה נגד נובר המזח?

  בדרך כלל החיפושית הזו מהווה מטרד בין החודשים יוני עד אוגוסט, ואפשר לטפל בה בעזרת חומרי הדברה סטנדרטיים ממשפחת הפירתרואידים שמאושרים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה, כמו למשל פרמתרין. הדברה מקצועית תיעשה ישירות בקירות מעץ או בפרקט, ומטרתה היא לטפל גם בזחלים וגם בחיפושיות הבוגרות. חשוב לציין ולהדגיש שהעצים שמצריכים לרוב הדברת נובר המזח הם עצים לחים, לכן אם יש לכם למשל גדר עץ בגינה וכלב שמטיל עליה שתן באופן קבוע, יכול מאוד להיות שהיא תהיה נגועה במזיקים האלה. שיטת הדברה נוספת היא איוד בגז, ובה אנחנו משתמשים כשמדובר בכמות מסחרית של עצים שמצויים למשל במחסני אחסון. כדי להדביר באיוד צריך רישיון הדברה מיוחד מטעם המשרד להגנת הסביבה, שכמובן יש ברשותנו.

   

  כמה עולה להדביר את נובר המזח?

  הטיפול הבסיסי בחיפושית הזו הוא אינו יקר. נגד נובר המזח הדברה עולה החל מ-250 ₪, כשהמחיר משתנה בעיקר על פי גודל שטח ההדברה והיקף הנזק שנעשה, אשר שמעיד על כמות גדולה של זחלים. על איוד משלמים טיפה יותר, כשהמחיר מתחיל ב-300 ₪ להדברה. אתם כמובן מקבלים מאיתנו גם אחריות על הדברה, כך שבמקרה שיצוצו זחלים או חיפושיות בוגרות לאחר הטיפול שלנו, נחזור להדביר בשנית ללא תוספת תשלום.

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call