אחריות על הדברה

אחריות על הדברה – תתעקשו על מה שמגיע לכם

הדברה היא לא מדע מדויק. כמובן שישנה הבטחה מסוימת שחומר ההדברה יעשה את עבודתו ויטפל במזיקים, אך מכיוון שמדובר ביצורים שמתפתחים ללא הרף, הם מפתחים לאורך הזמן גם עמידות לחומרי הדברה כאלה ואחרים. כך יוצא לעיתים ששיטת הדברה שעבדה בעבר על מזיק מסוג מסוים, לא עובדת נגדו בבית אחר או בתקופה אחרת. זה לא אומר דבר על הניסיון של המדביר, מכיוון שהדברה היא מקצוע שבו תמיד צריך להתעדכן ולהבין מה עובד ומה לא, בה בעת שהמדבירים כפופים לשימוש בחומרים שמאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה בלבד. מסיבה זו בדיוק המדביר אמור לתת לכם אחריות על הדברה, כדי להתחייב שהכסף שאתם משלמים לו ישיג לכם תוצאות. אל תוותרו על כך ותתעקשו לקבל את כתב האחריות שמגיע לכם, ובמידת הצורך, הזמינו שוב את המדביר להדברה נוספת בשיטה אחרת, עד שהמזיקים יחוסלו במלואם.

מתחייבים לאחריות על כל הדברה
שירות מהיום להיום
חזרו החרקים? מגיעים שוב ללא עלות!


לייעוץ בחינם חייגו:

055-970-5878

אחריות על הדברה

האם הדברה עם אחריות מעידה על מדביר שניתן לסמוך עליו?

באופן כללי התשובה היא כן, אך גם אם המדביר נותן לכם אחריות, עליכם לוודא שאתם מקבלים את תקופת האחריות הנרחבת ביותר שביכולתכם לקבל. בעוד שמדביר אחד ייתן לכם חצי שנה אחריות על הדברה מסוג מסוים, אצל מדביר אחר תקבלו שנתיים אחריות, וההבדל הזה הוא עצום, מכיוון שבכל עונה ישנה אפשרות שהמזיקים יחזרו, אם לא נעשתה הדברה כהלכה.

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  האם יש אחריות על כל הדברה?

  על אף שלרוב תקבלו אחריות על ההדברה, אי אפשר לקבל על כל הדברה אחריות. להדברת חרקים מעופפים בגינה כמו דבורים או צרעות למשל, ספק שתקבלו התחייבות שכזו, מכיוון שהסיבות להימצאות המזיקים בסביבתכם אינן תלויות במדביר. בהדברה מסוג זה המדביר דואג לפנות או לחסל את הקן הספציפי שלשמו הוזמן, ואין כל סיבה להיכשל בכך. אם נוצר קן חדש, אלו הם מזיקים חדשים ואחרים שהגיעו לסביבתכם, ועליהם אין המדביר אחראי.

  כמה זמן אחריות יש על הדברה?

  אז למשך כמה חודשים או שנים אתם בעצם אמורים לקבל אחריות על כל סוג של הדברה? לפניכם הטבלה שתעשה לכם קצת סדר בעניינים, והיא זו שאמורה להדריך אתכם בחיפוש אחר מדביר מומלץ שמתחייב על עבודה מוצלחת והדברה יעילה.

  על איזו הדברה ניתנת אחריות? למשך כמה זמן אתם מקבלים אחריות
  אחריות על הדברת טרמיטים
  מטרת ההדברה היא לחסל את המלכה, וכך את כל קהילת הטרמיטים שהתמקמה בקן שמתחת לבית.
  5 שנות אחריות
  אחריות על הדברת פשפשים
  אם ההדברה לא נעשית באופן מקיף, הפשפשים מתרבים במהרה ויכולים לחזור למספרם תוך מספר חודשים.
  שנתיים אחריות
  אחריות על הדברת תיקן אמריקאי
  התיקנים האלה נוטים לצוץ בעונת הקיץ, ואחרי ההדברה ביתכם יהיה נקי מהם למשך שנה שלמה.
  12 חודשי אחריות
  אחריות על הדברת נמלים
  הדברה מוצלחת נעשית כשהמלכה מתה. לאחר מכן אין סיבה לראות עוד נמלים בסביבה למשך מספר רב של חודשים.
  6 חודשי אחריות
  אחריות על הדברת פרעושים
  האחריות ניתנת לכם הן על הדברת הפרעושים בתוך הבית והן על הדברתם בגינה.
  6 חודשי אחריות
  אחריות על הדברת תיקן גרמני
  יתכן שיהיה צורך במספר ביקורים – הכול כלול במחיר ששילמתם.
  3 חודשי אחריות
  אחריות על הדברת מעופפים
  למעט במקרים בודדים, אי אפשר להעניק אחריות על הדברת מעופפים.
  אין אחריות

   

  מה הסיבה לפערים בתקופות האחריות?

  מדוע על הדברת טרמיטים מקבלים אחריות ל-5 שנים, בעוד שלהדברת נמלים מקבלים אחריות רק ל-6 חודשים? הרי בשני המקרים מחסלים קן עם מלכה, אז התוצאה אמורה להיות זהה, לא? ובכן, לעיתים נמלים אחרות – בעיקר נמלי אש – נוטות להתמקם בקנים של נמלים שנטשו אותם זמן רב אחרי מות המלכה, ואילו אצל טרמיטים אירוע שכזה אינו מתרחש.

  פער נוסף ניתן לראות במקרה של אחריות על הדברה של ג'וקים. האחריות לתיקן אמריקאי היא ארוכה יותר מאשר האחריות לתיקן גרמני מכיוון שהאחרון עמיד יותר בפני חומרי הדברה. מכיוון שלא ניתן לרסס את הבית כדי למנוע הגעה נוספת של תיקנים גרמניים, אי אפשר להתחייב שלא יחזרו אחרי 3 חודשים, ולמעשה זה תלוי בכם וברמת הניקיון שתשמרו בביתכם.

  מעוניינים במידע נוסף בנוגע לאחריות על הדברה? חברת הדברה בטוחה זמינה עבורכם בטלפון או בוואטסאפ לכל שאלה – בכל יום ובכל שעה!

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call