הדברת קפצזנב

למה חשוב להזמין הדברת קפצזנב?

אחד החרקים בעלי ההתנהגות היותר מעניינת ויצירתית הוא הקפצזנב (Collembola). החרק הזה מסוגל לנתר לגבהים מרשימים, כאשר המנגנון המשמש למטרה הזאת הוא הזנב של החרק הזה, שקשור לבטן במעין נצרה. כשהיא משתחררת, הקפצזנב מנתר. הדברת קפצזנב נדרשת בעיקר כאשר מופיע באזור מסוים מספר גדול של חרקים כאלה. המדבירים של הדברה בטוחה מכירים היטב את החרק הזה ואת הדרכים שבהן ניתן להיפטר ממנו. מהו בדיוק הקפצזנב ומהם המאפיינים שלו? איך מדבירים קפצזנב ומה המחיר? איפה בית הגידול שלו? איך ולמה הוא מגיע לתוך הבית? מה הנזק שהנוכחות של החרק הזה עלול לגרום? האם הוא מסוכן לאדם? את כל התשובות תוכלו למצוא כאן.

✔️ הרחקה של קפצזנב מהגינה והמרפסת החל מ-250 ₪
✔️ טיפול בחרקים שחורים קופצים בגינה
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה
להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו לטלפון:
055-970-5878

הדברת קפצזנב בעזרת ריסוס

מתי ולמה נדרשת הדברה נגד קפצזנב?

בדרך כלל, החרק שכולנו מכירים בשם קפצזנב איננו מזיק. לרוב הנוכחות שלו גם איננה מורגשת. עם זאת, יש מקרים שבהם מתרבים החרקים הללו במהירות באזור מסוים, ובאופן די מפתיע הם מופיעים שם בכמויות גדולות במיוחד. החרקים הללו אינם מזיקים ואינם מסוכנים לאדם. עם זאת, הנוכחות שלהם עלולה להיות מטרידה והיכולת שלהם לנתר יכולה אפילו להפחיד. בדרך כלל, במקום לבצע עבור קפצזנב הדברה צריך פשוט לשמור על ניקיון, יחד עם ייבוש מקורות מים ושלוליות בבית ומחוצה לו. זה יכול לפתור את הבעיה או להפחית את החומרה שלה. אם בכל זאת הבעיה לא נפתרת, ניתן לבצע הדברה מקצועית בעזרת ריסוס. הריסוס יחסל את החרקים האלה, אבל אי שמירה על לחות נמוכה וניקיון יגרמו לו לשוב.

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  איך לטפל בקפצזנב ביעילות ובמהירות?

  למעשה, החרק הקפצני הזה, למרות המטרד שהוא יכול להיות, איננו מזיק. אם הבעיה לא חמורה, טיפול יעיל בה יכול להיות ניקיון בבית ובסביבותיו. זאת, ביחד עם ייבוש שלוליות ומקורות מים עומדים בבית ובחצר. אבל יש מקרים שהחרק הופך למטרד בעיקר בגלל הכמויות הגדולות שלו. רבים גם נבהלים, כי הם חושבים שמדובר בפרעוש. למעשה, הקפצזנב הוא חרק שחור קופץ שמעבר לקפיצה המרשימה שלו הוא לא מזיק בכלל.

   

  איך יודעים אם חרק שחור קופץ הוא קפצזנב?

  כדי שלא תתבלבלו בין הקפצזנבים לפרעושים, הכנו לכם טבלה קטנה שתעזור לכם להבדיל בין השניים:

  קריטריונים להשוואה קפצנב פרעוש
  גודל פחות מ-2 מ״מ 3.3 – 1.5 מ״מ
  צורת גוף מוארך ומחולק למקטעים צר, בצורת טיפה
  מחושים ארוכים וברורים קצרצרים ונסתרים
  גובה קפיצה עד 30 ס״מ עד 60 ס״מ
  תזונה חומר אורגני רקוב, טחב ופטריות ניזון מדם של יונקים ועופות
  מיקום עיקרי סביבה חמימה ולחה, כמו אדמה, ערמת עלים או מרתף על בעלי חיים ובסביבת המקומות שבהם הם רובצים.

   

  מתי ואיך בכל זאת מדבירים קפצזנב?

  עצם הכמות של החרקים הללו היא, כפי שכבר נאמר, המטרד העיקרי. אם החרק הזה התרבה בגינה שלכם או אם יש לכם בריכה קטנה בחצר, יכול להיות שבכל זאת יהיה צורך בהדברת קפצזנב. ההדברה תתבצע באמצעות ריסוס. מחיר הדברת קפצזנב במקרה הזה יהיה מחיר של ביקור מדביר ויכול להגיע לסכום של 250 ₪ או הסכום שהמדביר לוקח על ביקור שגרתי. חשוב להזמין את המדביר רק כדי להיות בטוחים שלא מדובר במכת פרעושים, שהם עצמם אכן יכולים להזיק לבני אדם ולחיות מחמד.

  אם יש לכם בבית נוכחות מוגברת של חרקים מקפצים, אתם במקום הנכון. צרו קשר כעת והמדבירים של הדברה בטוחה יגיעו אליכם בהקדם. הם יזהו בצורה מדויקת את הבעיה ויסייעו להעלים אותה במהירות וביעילות.

   

  איך למנוע קפצזנב בצמחים?

  למרות שהם לא מזיקים, ספק שמישהו ירצה אותם בסביבתו, בגינה או בצמחים, וזה מה שאתם יכולים לעשות כדי לוודא שהקפצזנב לא יחזור אחרי ההדברה:

  1. ייבוש הצמחים: מאחר שהחרקים האלה נמשכים לסביבה לחה, נסו לשמור על אדמת הצמחים שלכם מעט יותר יבשה והשקו אותם רק כשצריך ובכמות המים הנדרשת להם.

  2. מיקום מחדש של הצמחים: אם קשה לכם לשמור על האדמה יבשה, מומלץ לשקול למקם את הצמחים באזור מאוורר יותר.

  3. פיזור אדמה דיאטומית: תוכלו לפזר סביב הצמחים אדמה דיאטומית, שהיא למעשה מינרלים טבעיים שמטרתם לחסל את החרקים שינסו להגיע לצמחים.

  4. תיקון נזילות: אם יש נזילה שגורמת לרטיבות בגינה, חייב לטפל בה כדי לסייע לאדמה להתייבש כמו שצריך.

  5. מרחיקים טבעיים: שמנים אתריים כמו שמן אקליפטוס, שמן עץ התה או שמן לבנדר יכולים לדחות קפצזנבים. ערבבו כמה טיפות בבקבוק תרסיס עם מים ורססו סביב הצמחים.

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call