הדברה בשוהם

הדברה בשוהם בזול כולל אחריות מלאה

במוקדם או במאוחר, כולנו נתמודד לפחות פעם בחיים עם מכת מזיקים בבית, בגינה, במשרד או בכל מקום אחר. וכשמזיקים כמו נמלים, ג'וקים, חולדות, זבובים ופשפשים מחפשים את קרבתנו ומתקיימים ממנה, גובר הצורך בפעולות הדברה מקצועיות שיטפלו בהתפרצות הקיימת וימנעו מהמקרה לחזור על עצמו. חברת הדברה בטוחה גאה להעניק שירותי הדברה בשוהם לכל סוגי הלקוחות, נגד כל סוגי המזיקים ולספק אחריות מלאה על ביצוע כל פעולה.

 ✔️ הזמינו מדבירים בשוהם – זמינות 24/7
✔️ הדברת מזיקים בשוהם עם אחריות מלאה על העבודה
✔️ מדביר בעל רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ הדברה ירוקה וידידותית לסביבה ולבעלי חיים
✔️ ריסוס בית בשוהם, גינה, או בית עסק ועוד
✔️ מדבירים בעלי ניסיון רב
✔️ חומרי הדברה שאושרו ע"י המשרד להגנת הסביבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו:
055-970-5878

הדברה בשוהם

שולחים אליכם מדביר בשוהם בכל שעה ביממה

ישנם מדבירים בשוהם שמסיימים את יום העבודה כשהשמש שוקעת, אבל אצלנו ניתן להזמין מדביר מומלץ בשוהם 24 שעות, כולל בשעות הקטנות של הלילה, בסופ"ש ובחגים. כשמדובר בבעיה שלא סובלת דיחוי ואפילו במזיק מסוכן כמו עקרבים או נדלים, חשוב שהמדביר יישאר זמין ויוכל להגיע למקום מעכשיו לעכשיו. במקביל, תוכלו לקבל הנחיות טלפוניות באותו הרגע כדי להתמודד עם הבעיה ולהבין מה עליכם לעשות עד שהמדביר יגיע למקום. אם אכן יצרתם קשר עם מדביר בשוהם והתברר שאתם עומדים בפני סוג של מזיק ארסי, אין לפעול בשום דרך עצמאית.

 

מבצעים הדברה ירוקה בשוהם

מאחר שתכשירי הדברה כימיים עלולים להיות מסוכנים לבריאות, בשוק מתפתחים ומשווקים עוד ועוד תכשירי הדברה ירוקה, שנחשבים לבריאים לאדם וידידותיים מאוד לסביבה. שיטה זו כוללת טווח עצום של תכשירים, מוצרים וחומרים שמתאימים ליישום בבית ובגינה. מאחר והיא בטוחה לשימוש במקומות רגישים כמו חדר הילדים או המטבח, הפכה הדברה ירוקה בשוהם לשירות המבוקש ביותר בקרב מדבירים ביישוב והסביבה. חשוב להדגיש כי רק מדביר מקצועי שמכיר את מינוני החומרים ויודע במי מהם להשתמש וכלפי אילו מזיקים, יוכל לטפל בבעיה ביעילות הגבוהה ביותר ולהבטיח שהמזיקים לא ישובו למקום.

 

הדברת פשפשים בשוהם – איתנו זה אפשרי

בשנים האחרונות התגברה תפוצת פשפשי המיטה בבתי מגורים. פשפשי מיטה הם סוג מסוים של פשפשים הקיימים במזרונים, מצעים וריפודים שונים. הם יוצאים ממחבואם בלילה כדי לעקוץ והתוצאה הישירה היא גרד ועקיצות מתמשכים ומטרידים. חשוב שתדעו שקיימת תוצאה נוספת ומסוכנת, הנוגעת למחלות זיהומיות שאותן הפשפשים עלולים להעביר לאדם. אם אתם סובלים מגרד ומזהים עקיצות טריות מידי בוקר, כדאי להזמין הדברת פשפשים בשוהם כבר עכשיו ולאבחן במדויק את ההתפרצות והיקפה.

חשוב להדגיש: הדברה בשוהם נגד פשפשים נחשבת להדברה קשה, שתצריך 2-3 ביקורי מדביר. יחד עם זאת, אנחנו תמיד משיגים ניקיון מלא מפשפשים בבית ב-100% ולא מתפשרים על איכות החומרים והביצוע הקפדני. עלות ההדברה אצלנו היא החל מ-500 ₪ לחדר.

 

כך תדעו האם להזמין הדברת מזיקים בשוהם

איך מזהים התפרצות של מזיקים בבית? האם יש סימנים שצריך להכיר? וכמה עולה השירות? כדי לענות על השאלות בצורה נוחה וברורה, ריכזנו בטבלה אחת את כל מה שחשוב לדעת לגבי הדברת מזיקים בשוהם:

סוג המזיק וכיצד מזהים אותו כמה עולה ההדברה בשוהם?

 

מתי צריך לבצע הדברת נמלים בשוהם במטבח?

נמלה בודדה מותירה שובל ריח ש"קורא" לחברותיה. לכן מומלץ להיות ערניים לנושא, לשמור ניקיון השיש והארונות ובמקרה של התפרצות, לחייג אלינו.

 

250-450 ₪
איך מזהים נמלי אש בגינה פרטית?

נמלים אלו קטנות וצבען אדום-כתום. הן עוקצות באופן כואב. נוכחותן מעידה על קן במקום ויהיה צורך להשתמש בפיתיון גרגירי מיוחד שהנמלים יאכילו בו את המלכה ויגרמו להרעלתה – לקריאה מורחבת על הדברת נמלי אש.

 

250-650 ₪
איך יודעים שצריך להזמין הדברת חולדות בשוהם בגג רעפים?

רעשים מהגג או קולות של כרסום, עשויים להצביע על הצורך להזמין הדברת מכרסמים בשוהם עם לוכדנים ולפנותם מהגג בהקדם האפשרי. נוכחות מתמשכת של חולדות בגג עשויה ליצור גם ריח לא נעים בבית.

 

250-500 ₪
מתי תתבצע הדברת עכברים בסופרמרקט?

ישנם גללים שמופיעים שוב ושוב מאחורי מדפים או מקררים. במקרה כזה, נציב מלכודות במקומות שבהם אותרה הצואה ובאזורים פוטנציאליים נוספים.

 

250-600 ₪
איך מזהים מכת פרעושים בבית?

אם החתול או הכלב מתגרדים, מומלץ לבדוק באזור הבטן שלהם האם ישנם פרעושים. על הפרווה ניתן למצוא צואת פרעושים שמתקבלת כגרגירים שחורים וקטנים. כמו כן, עשויות להופיע אצל בני הבית עקיצות קטנות ואדומות בעיקר עד גובה הברכיים. במצבים אלו, חשוב להזמין ריסוס נגד פרעושים בהקדם.

 

300-650 ₪
מתי להזמין הדברת ג'וקים בשוהם בפתחי ביוב?

מקקים מתרוצצים בקרבת פתחי הביוב הם סיבה טובה להזמין מדביר למקום, מאחר והם מתרבים במהירות ואז מחפשים מקומות מסתור נוספים. את התיקן הגרמני והאמריקאי, האופייניים לביובים, נהוג להדביר עם ג'ל מורעל. במקביל, נבצע ריסוס נגד ג'וקים בכל האזורים הסמוכים למערכת הביוב.

 

200-450 ₪
איך מגלים שצריך להזמין הדברת טרמיטים במחסן מעץ?

אם דפנות העץ, המשקופים, החפצים או ריצוף העץ סובלים מחולשה ועיוותים או כשבפינות מתגלות תלוליות חול, סימן שקיים קן טרמיטים פעיל וגדול מתחת למבנה. הטרמיטים עצמם נראים כמו נמלים לבנות עם כנפיים. כדי לפעול נגדם, יהיה צורך לחשוף את הקן על ידי חירור הרצפות ולהחדיר פנימה פיתיון מתאים.

 

400-1,500 ₪
כיצד מתרחשת הדברת צרעות בבניין מגורים?

הצרעות בונות קנים על מזגנים, בתוך צינורות או תריסי גלילה, בכוכים, על עצים סמוכים ועוד. הן מזמזמות בהמולה, צבען מבריק ותחתית גופן ("העוקץ") מחודד וגדול מזה של הדבורים.

הדברת קן צרעות תבוצע באיבוק ואיטום פתח הקן, או על ידי פיתיון מורעל שיגרום לחיסול האוכלוסייה.

250-450 ₪
איך מזהים ומדבירים נדלים בחצר?

הנדל דומה למרבה רגליים, אך הוא זז במהירות רבה ואף מסוגל לזקוף את פלג גופו העליון. הדברת נדלים מבוצעת על ידי ריסוס בית בשוהם כולל פתחים, סדקים ובכל שטח החצר.

 

200-550 ₪
כיצד מדבירים ומרחיקים מעופפים בבריכה?

הדברה נגד יתושים, זבובים וברחשים בסביבת מים עומדים מצריכה פעולות ניטור מדויקות לזיהוי סוג המעופף במקום. לרשותנו עומדות שלל שיטות הדברה ירוקות ובטוחות שירחיקו את המעופפים מהבריכה לתקופה ארוכה מאוד.

 

200-650 ₪
איך מסלקים קן דבורים ללא פגיעה?  

צבען של הדבורים הוא צהוב-שחור ורגליהן שעירות. הן מחככות את כנפיהן בתעופה והדבר יוצר זמזום מובחן. חל איסור מוחלט על הדברת דבורים ולכן נדאג לפנות את הקן ולהעביר אותו בבטחה לטבע.

 

250-550 ₪

 

הדברה לעסקים בשוהם: דואגים לכם למקום נקי וראש נקי

בתי עסק כמו חנויות, משרדים, בתי אוכל, סופרמרקטים ואפילו גני ילדים חשופים פי כמה וכמה להגעתם של מזיקים שונים. הסיבה לכך היא קיומם של תנאי מחייה אופטימליים למזיקים כמו לחות, מזון ומקומות מסתור שחיוניים להפעלת המקום. טיפול קבוע מטעם חברת הדברה בשוהם, מבטיח את המשך הפעלת העסק ללא דאגות וללא נזקים, תוך עמידה בתקנות משרד הבריאות.

נשמח לצרף גם אתכם לשירות הדברה לעסקים בשוהם. אנו מגיעים אליכם אחת לחודש ומבצעים הדברה מקצועית שתרחיק את כל סוגי המזיקים. בנוסף, כל מזיק שהתגלה במקום יטופל על ידינו במהירות וביעילות ללא דיחוי.

 

משלמים על הדברה בשוהם מחירים אטרקטיביים

עבור אנשים שנתקלו במזיק מבהיל כמו עכברוש, נדל או אפילו עכביש, המתנה למדביר היא עניין מורט עצבים. ברגע האמת, לאנשים אלו אין אפשרות לערוך השוואת מחירים רגועה או לחפש על הדברה בשוהם מחירים שיתבררו כזולים ביותר. אנשים שנחשפו למזיק שנוכחותו מטרידה ומסוכנת זקוקים לפתרון מיידי, רצוי מטעם גורם הוגן מאוד במחירים.

אצלנו אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את השירות המקצועי המהיר והמוצלח ביותר בעלות הכי משתלמת בשוהם. מחירי ההדברה שלנו מתחילים מ-150 ₪ להדברת מזיקים כמו ג'וקים או נמלים ומגיעים עד 600-700 ₪ למזיקים כמו יתושים או עקרבים שפעולת ההדברה שלהם יותר מורכבת. בתור חברת הדברה מקצועית ואמינה, שמנו לעצמנו למטרה להגיש תמיד את הפתרון המושלם מבלי לייקר עלויות, כך שתמיד תקבלו מענה איכותי ללא פגיעה חמורה בכיס.

 

האם יש לנו על הדברה בשוהם המלצות חיוביות? כמובן!

המלצות בעידן האינטרנט שבו הלקוח לא מכיר את נותן השירות שלו באופן אישי, הן דבר קריטי במיוחד. אפשר למצוא עשרות מדבירים טובים באזור שוהם, אך כל עוד אין להם חוות דעת  שתומכות ביכולות המקצועיות שלהם, אנשים יתקשו לסמוך עליהם ולהזמין אותם. אם תבחרו בנו לביצוע ההדברה אצלכם, דעו שיש לנו על הדברה בשוהם המלצות חיוביות ממספר רב של לקוחות. באתר שלנו תמצאו עדויות לתוצאות ההדברה המוצלחות, מהירות התגובה והמחירים הנוחים שאנו גובים. העובדה שאנו מעניקים גם אחריות מלאה על כל הדברה בשוהם, מאפשרת ללקוחותינו ליהנות משקט נפשי מוגבר ולהמליץ עלינו הלאה.

אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

whatsapp
להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
📞 055-970-5878
whatsapp
call