הדברה בשבת

הדברה בשבת במחירים משתלמים

זקוקים להדברה דחופה נגד מזיקים שונים במהלך סוף השבוע? האם הזמנתם אורחים לשבת ורגע לפני הגעתם, הבית או החצר התמלאו בתיקנים (ג'וקים), בפשפשים או בפרעושים? מה לעשות אם פוגשים בסופי שבוע מכרסם מפחיד כמו חולדה או עכבר? הפתרון המומלץ הוא להזמין הדברה דחופה ביום שבת מחברת הדברה בטוחה.

הדברת מזיקים מבוצעת כל ימות השנה על ידי מדבירים מוסמכים ומנוסים, למרות שיש גם חאפרים בענף. יש חברות הדברה המציעות שירות מסביב לשעון, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, מדבירים אחרים מציעים שירות רק בימי חול. המזיקים השונים כמובן לא מתחשבים בבני אדם, ובטח שלא בחגים ושבתות, הם עלולים להופיע בכל יום ושעה, גם בשבת, ללא כל התראה מוקדמת.

✔️ הדברת כלל סוגי ההמזיקים, גם בשישי ושבת!
✔️ ההדברה נעשית ע"י מדבירים מורשים בלבד
✔️ הדברה לטווח ארוך, במחירים נוחים!
✔️ אחריות מלאה בכתב 
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
לקבלת הצעת מחיר חייגו:

adbara-beshabat

מי מציע הדברה בשבת?

שירות הדברת מזיקים בשבת מבוצע על ידי מדבירים רבים, למרות שבפועל חלק גדול מהמדבירים אינם עובדים בשבתות ובחגים, ואם הם מציעים שירותי חירום בשבת לרוב הם גובים יותר כסף. לכן, כדאי לדעת כי אנחנו מציעים הדברה דחופה 24 שעות ביממה, כל ימות השבוע.

שירות הדברה בשבת נועד לספק מענה מיידי נגד מזיקים מסוכנים ומטרידים, ובמיוחד נגד צרעות, עכברים, חולדות, פשפשים ופרעושים. אפשר לבצע הדברה בשישי שבת נגד מזיקים נוספים בהתאם לצורך. עם זאת, ברוב המקרים אם הבעיה אינה דחופה ולא סובלים ממזיקים מסוכנים ניתן לדחות את ההדברה ליום ראשון כדי לחסוך עלויות.

יחד עם זאת, חשוב לזכור כי יש לא מעט מזיקים המפיצים מחלות וגורמים למטרד קשה, למשל פשפש המיטה, עכברים, חולדות וצרעות. אלו מצבים המחייבים הדברה מהירה על ידי אנשי מקצוע מיומנים, וכך אפשר להיפטר מהטפילים וליהנות מהשבת.

 

אילו מזיקים ניתן להדביר בסופי שבוע?

באופן כללי אפשר לבצע הדברה בערב שבת ובמהלך יום המנוחה נגד כל סוגי המזיקים. אם ההדברה אינה סובלת דיחוי תוכלו לפנות אלינו ואנחנו נשלח אליכם מדביר מקצועי ויעיל בעל רישיון בתוקף מטעם המשרד להגנת הסביבה. בטבלה הבאה תוכלו לראות ולהבין אילו שירותי הדברה אנו מציעים גם בשבתות:

סוג המזיק שיטת ההדברה
הדברת פשפשים בשבת בבית פרטי
פשפשים מהווים מטרד קשה, במיוחד פשפש המיטה, כדי למנוע מהם להתרבות יש לבצע הדברה מיד לאחר גילוי המזיק בבית
הדברת פשפשים בחצר ובתוך הבית להשמדת הטפילים. בחצר מרססים או מבצעים הדברה ביולוגית, בבית מבצעים הדברה ירוקה. הדברת פשפש המיטה מורכבת יותר וכוללת קיטור, שאיבה, כביסות וריסוס חומרים בגובה הרצפה כמו רספונסר ודנופליי.
הדברת צרעות בשבת בחצר וילה
צרעות עשויות לתקוף בני אדם, ולא ניתן לשבת בחצר מאחר והצרעות עוקצות ומהוות מטרד קשה.
מדביר מוסמך מגיע לבית הלקוח כדי לאתר ולהדביר את קן הצרעות, לרוב הוא ירסס חומרי הדברה יעילים כמו צרעון, ובשעת ערב מאוחרת הוא יגיע כדי לסלק את הקן מהמקום, בזמן שהצרעות כמעט ואינן פעילות.
הדברת מכרסמים בשבת במסעדה
מכרסמים אוהבים להסתתר במטבחים ובחללים צרים ונסתרים במסעדות, בתי קפה, מעדניות ועסקי מזון נוספים. המכרסמים מהווים סכנה בריאותית, מפיצים מחלות וגורמים לנזקי רכוש, מעבר לכך הם מבריחים את הלקוחות.
הדברת עכברים וחולדות בשבת מתחילה בניטור וזיהוי מסלולי ההליכה של המכרסמים, לוכד מכרסמים יניח מלכודות שונות כמו מלכודת דבק או קפיץ, במטרה ללכוד את המכרסם בשיטה הומנית. לאחר לכידת העכבר או החולדה המדביר ישחרר את המכרסם בטבע.
הדברת פרעושים בשבת בגינה פרטית
פרעושים מהווים מטרד קשה לאדם ולחיות הבית, יש להדביר את האזורים הנגועים ולמנוע מהטפיל להתרבות.
יש כ-40 סוגי פשפשים בישראל, המדביר יזהה את סוג הפשפש בגינה ויבצע ריסוס עם חומרים כמו צירומזין או פנוסיקרב. ההדברה מונעת את מחזור החיים של הפרעוש.

 

הזמינו עכשיו הדברה בטוחה בשבת ותיהנו משבת נעימה ונינוחה ללא טפילים ומזיקים.

אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

whatsapp
להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
📞 055-970-5878
whatsapp
call