הדברת חדר אשפה

הדברת חדר אשפה – במהירות ובבטחה

אם בעבר פחי האשפה של בנייני המגורים היו ניצבים בשטח פתוח, היום כבר ניתן לראות יותר ויותר חדרי אשפה, שמהווים חלק בלתי נפרד מהמפרט של בנייה מודרנית. מצד אחד מדובר בהתקדמות שמשפרת את המראה של המרחב הציבורי, אבל מצד שני חשוב להיזהר שהחדר לא יהפוך למפגע תברואתי חמור. רק הדברת חדר אשפה באופן מקצועי, ע"י מומחים בתחום, מבטיחה שהוא יישאר נקי מחרקים ושאר מזיקים ושתוכלו להיכנס אליו להשליך אשפה בלי חשש.

 

✔️ הדברת חדר אפשה מחיר החל מ-200 ₪
✔️ מדביר מקצועי עם אחריות בכתב
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ שירות 24 שעות סביב השעון
✔️ הדברה יעילה לחדר האפשה בבניין נגד כל סוגי המזיקים
✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה
להתייעצות וקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
055-970-5878
הדברת חדר אשפה בבניין

הדברה בחדר אשפה נגד כל סוגי המזיקים האפשריים

חברת הדברה בטוחה צברה ניסיון רב בביצוע הדברת חדר אשפה בבניין כנגד כל מי שעלול לפקוד אותו. בהקשר זה כדאי לזכור שמה שבשבילנו הוא זבל, עבור נמלים, ג'וקים, עכברים, חולדות ועוד בעלי חיים הוא אוכל ואפילו מעדן – ולכן נדרשת פעולה מקצועית ומקיפה במיוחד.

כל הדברה מקצועית מותאמת באופן מושלם לסוג המפגע: כך למשל הדברת ג'וקים בחדרי אשפה מבוססת על ריסוס או על פיזור פיתיונות רעילים במרקם של ג'ל. טיפול בתופעת עכברים בחדר אשפה יתבסס על מלכודות משום שהרעלת מכרסמים עלולה להתגלגל לכדי הרעלת כלבים, חתולים, ציפורים ובעלי חיים נוספים.

 

הדברה בבניין עם פיר אשפה

בשנים האחרונות יותר ויותר הדברות – כולל הדברת חדר זבל – מתבצעות בשיטות ירוקות או בעזרת חומרים בעלי רעילות נמוכה. בבניינים החדישים שבהם מותקן פיר אשפה, חשוב במיוחד לבצע הדברה אקולוגית. הסיבה לכך פשוטה: שימוש בכימיקלים רעילים בחדר האשפה מוביל להתפשטות שלהם בכל הבניין דרך הפיר – ומסכנת את הדיירים.

מאחר שבניגוד להדברה של דירה, שבה אפשר להנחות את הדיירים לשהות מחוץ לבית במשך מספר שעות, במהלך הדברת חדרי אשפה אי אפשר לפנות בניין שלם, נדרשים פתרונות אחרים – והפתרון הנכון הוא שימוש בחומרים אורגניים וידידותיים לסביבה ולבני אדם.

 

טיפול גם בביוב בנוסף להדברת חדר הזבל

ג'וקים כידוע מגיחים במקרים רבים דרך בורות הביוב ולכן אם מטפלים בחדר אשפה כדאי באותה הזדמנות לוודא שגם בביובים של הבניין אין התרבות מיותרת של תיקנים. הדרך לכך היא הדברת ביוב בעזרת פיזור פיתיונות מורעלים בתוך הבורות. כדאי לדעת שגם חולדות עלולות להגיע אל מרחבי המגורים שלנו דרך הביוב (חולדה היא שחיינית מצוינת) ועל כן גם כשיש מכת חולדות בבניין מדבירים מנוסים מתייחסים גם לאזור הזה (בעזרת פיתיונות מורעלים או הצבת מלכודות בסמוך להם).

 

למה לבחור בנו לביצוע הדברה בחדר האשפה?

חדר אשפה מוצף בחרקים או במכרסמים (ויש עוד מזיקים אפשריים כמו למשל צרעות) פוגם במידה משמעותית באיכות החיים של כל הדיירים, גם בבניין מגורים רב קומות וגם בבנייני המשרדים. בהתאם אנחנו מספקים את השירות של הדברת חדר אשפה בזמינות גבוהה מאוד, כך שלא תצטרכו לסבול מהתופעה עוד זמן רב. כמו כן שירות זה ניתן באחריות מלאה, ובנוסף תקבלו מאיתנו המלצות ספציפיות למניעת הופעת מזיקים חדשים אצלכם.

אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

    whatsapp
    להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
    📞 055-970-5878
    whatsapp
    call