הדברת אורי כדורי

אורי כדורי הדברה וטיפול – כיצד מזהים ונפטרים?

נפגשתם בגינה או בכניסה לביתכם עם חרקים קטנים שהופכים לכדור ברגע שמתקרבים אליהם? אלה הן הכדרוריות, או בשמן הנפוץ "אורי כדורי". נרגיע ונסביר כבר עכשיו שמדובר בחרק בלתי מסוכן, שמסב נזק אסתטי בלבד בשל הכמויות העצומות שלו. איך מזהים את אורי כדורי? כיצד מבדילים בינו לבין "קרובת המשפחה" טחבית? ומה מאוד חשוב שתדעו על הדברת אורי כדורי? הכל כאן:

 

 ✔️ הזמינו הדברת אורי כדורי (כדרורוניים) כולל אחריות!
✔️ הדברת כדרורוניים מחיר החל מ-250 ש"ח
✔️מדביר בעל רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ ריסוס אורי כדורי – הדברה ללא ריח
✔️ חומרי הדברה שאושרו ע"י המשרד להגנת הסביבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו:
055-970-5878

הדברת אורי כדורי וטחבית

הכירו את משפחת הכדרורוניים

הכדרורוניים (Armadillidiidae) הם ככל הנראה משפחת החרקים הכי אהובה על הילדים: גופם חלק ומבריק בצבע אפור כהה, אורכם נע בין 20-30 מ"מ בלבד והם מתכדרים במהירות כשחשים בסכנה. הסוג הנפוץ ביותר של כדרורוניים בישראל הוא הכדרורון הנפוץ (Roly Poly), למרות שישנם מספר סוגים ידועים ממשפחה זו, כמו כדרורון השפלה. הסוגים השונים נבדלים זה מזה בתצורת הכדרור שלהם.

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  האם אורי כדורי מסוכן?

  אורי כדורי לא נושכים או עוקצים, אינם מזיקים לרהיטים או חפצים ורק לעתים רחוקות בלבד הם מחוללים פגיעה בצמחי נוי. הנזק העיקרי בהופעתם הוא אסתטי, מאחר והם מופיעים בכמויות אדירות, בעיקר באזורים בעלי אחוזי לחות גבוהים.

   

  אורי כדורי בגינה – מה עושים?

  הכדרורוניים עשויים להתגלות בהמוניהם על הצמחייה בגינה או בכניסה הביתה – במפתן ובגרם המדרגות. הם נמשכים כאמור לכל מקום רטוב ולח כמו מערומי עלים, קליפות עצים, רטיבויות כתוצאה ממים עומדים ועוד. כדי למנוע מהם לפלוש הביתה, יש לזהות את מקור הלחות ולפתור אותה בהקדם.

   

  איך מתרחשת הדברת אורי כדורי?

  הדברת אורי כדורי דומה מאוד להדברה נגד פרעושים ופשפשים ברמה הטכנית: יש לרסס אותם בגובה הרצפה וכלפי מטה, אל אזור ההתקהלות ושכבת הלחות. הדברה זו היא כימית בלבד, משום שעדיין לא פותח תכשיר אקולוגי שמדביר אורי כדורי. התכשיר המטפל בהם הוא כימיקל עוצמתי ולכן רק מדביר מוסמך רשאי להשתמש בו ובמינון מדויק שנקבע על ידי המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות.

   

  מה אורי כדורי אוכל?

  הטחביות ובפרט כדרורוניים מהווים תרומה אדירה למאזן האקולוגי. הם משמשים כפונדקאים לטפילי קרקע שונים שאינם מסבים נזק לאדם או הסביבה. במקביל הם מעשירים באופן טבעי את הקרקע בקומפוסט (דשן), החיוני לגדילה תקינה של צמחייה ותוצרת חקלאית.

  הסיבה לכך שאורי כדורי מסוגלים לתרום בצורה כה משמעותית לטבע, היא הודות לתזונה שלהם הכוללת הפרשות בעלי חיים, פסולת ורקבוביות שונות בשטח כמו שורשים שנרקבו או ענפים יבשים שנפלו מהעצים. הודות לתפריט המיוחד שלהם, אורי כדורי מזרזים את קצב פירוק החומרים האורגניים הקיימים בטבע ומאפשרים את זרימת החמצן לצמחייה בצורה יעילה. בנוסף, אורי כדורי מסוגלים לנטר זיהומים שמקורם בפסולת אנושית, בעיקר כזו שמתקבלת ממתכות כבדות.

   

  כיצד למנוע הופעת כדרורוניים?

  אם יש לכם כדרורוניים בבית או בקרבת הכניסה הביתה, הדבר מעיד על לחות או רטיבות שיגרמו להם להופיע בהמוניהם פעם אחר פעם. חשוב לייבש היטב את האזור כדי למנוע את הופעתם.

  במצב של אורי כדורי בגינה, רק הדברה מקצועית תסייע. פנו אלינו ונדאג לרסס את הכדרורוניים ללא סכנה לבריאותכם וב-100% הצלחה.

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call