הדברת זחלים

הדברת זחלים ושמירה על הצמחייה בשדה ובגינה

אחת התופעות הפחות נעימות למי שיש לו גינה ולמי שמתמחה בחקלאות וגידולי צמחיה היא התבססות של מזיקים וזחלים שונים בחלקה. הדרך הבטוחה והנכונה לשמור על הצמחייה היא, לפיכך, ביצוע פעולות הדברה שונות לחיסול התופעה. המדבירים של הדברה בטוחה מתמחים בהדברה של כל סוגי הזחלים והמזיקים במהירות וביעילות. מהי בעצם הדברת זחלים? מה מידת היעילות של ביצוע ריסוס מקצועי נגד זחלי חרקים שונים? איך נפטרים מבעיה של זחלים שונים בתוך הבית? אילו סוגים של זחלים נפוצים במיוחד?

 

✔️ הדברת זחלי עש או רפרף מחיר החל מ-250 ש"ח
✔️
מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ הדברה שמחזיקה לטווח ארוך
✔️ ריסוס זחלים – הדברה ירוקה ללא ריח
✔️ חומרי הדברה שאושרו ע"י המשרד להגנת הסביבה
לקבלת הצעת מחיר חייגו:
הדברת זחלים

הדברות נגד זחלים ומציאת פתרון הולם לבעיה

מזיקים למיניהם המתבססים באזור מסוים או בתוך צמחיה מסוגים מסוימים עלולים לגרום נזק משמעותי לצמחים המהווים עבורם בית גידול. כחלק מתהליך ההתבגרות שלהם, הם מכרסמים חלקים מהצמח והופכים אותו לבלתי ראוי למאכל. הדברת זחלים מקצועית נדרשת אם למי שמגדל את הצמחים יש עניין לשמור עליהם שלמים ובריאים. הדברת זחלים בגינה מטפלת בבעיה ומונעת נזקים לצמחים ולפרחים שונים. זחלים ירוקים בגינה עלולים לגרום לנזקים אסתטיים ואחרים שיחייבו טיפול יסודי בצמח. אם מדובר בצמחי מאכל, הזחלים עלולים להיות גורם מזיק מהמעלה הראשונה.

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  ריסוס נגד זחלים והדברה מוצלחת שלהם

  הדברה מוצלחת של זחלים מחייבת טיפול יסודי שיפתור את הבעיה, או לכל הפחות יקטין אותה לממדים נסבלים. ריסוס נגד זחלים הוא שיטת הדברה נפוצה ומקובלת. בשוק יש כיום מגוון רחב של חומרי הדברה וסוגים שונים של חומרי ריסוס שימנעו התרבות של הזחלים והתולעים השונים המזיקים לצמחיה (להזמנת ריסוס לחצו כאן). מזיקים כגון זחל ירוק בגינה אינם קלים לטיפול ונדרשת רמה מקצועית גבוהה אם רוצים להיפטר מהם אחת ולתמיד.

   

  זחלים בבית ולמה זה לא רצוי

  זחלים הם לרוב אחד משלבי ההתפתחות שפרפרים וחרקים אחרים עוברים בדרך להפוך לפרפרים או חרקים בוגרים. זחלים בבית (כמו רימות) עלולים לגרום לנזקים משמעותיים פשוט בגלל שבשלב הזחל לפני שהם הופכים לגולם, הם אוכלים מכל הבא ליד. זחל שחור בבית כמו גם סוגים אחרים של זחלים אינם נשארים כאלה לאורך זמן. אבל גם בגלגול הקצר שלהם כזחלים, הם מסוגלים לגרום ללא מעט נזקים.

   

  סוגי זחלים נפוצים בבית או בחצר

  סוג הזחל הנזקים של הזחל איך מדבירים
  זחל לבנין הסלודורה ניזון מעץ הסלודורה. זחלים אלו עלולים לגרום עם הזמן נזקים משמעותיים. הדברה באמצעות ריסוס או הדברה ירוקה ללא רעלים עם חומרים טבעיים.
  זנב סנונית נאה זחל שחור שבמבט ראשון דומה להפרשות של ציפורים. הדברה ירוקה או הדברה באמצעות ריסוס, אם התופעה נרחבת.
  רפרף הגפן ניתן למצוא זחלים של רפרף הגפן על עלים של גפנים. האמצעים להדברה הם הדברה ירוקה או הדברה באמצעות ריסוס.

  סוגי זחלים בבית ובגינה

  המינים השונים של פרפרים בישראל עובדים כמה שלבים של התפתחות לפני שהם מתמתחים לפרפרים בוגרים. זחל של פרפר הוא שלב ההתפתחות השני, אחרי הבקיעה מהביצה. הזחל ניזון מצמחים שונים עד לרגע שהוא נהפך לגולם ולאחר מכן לפרפר. למרבה הצער זחלים יכולים לגרום לא מעט נזקים לצמחים לפירות ולצמחי תבלין למיניהם. בנוסף לזחלים בחצר קיימים סוגי זחלים שחודרים לבית ועלולים להזיק לא רק לצמחיה אלא גם לבגדים שעבור חלק מהזחלים הם מהווים מזון מלכים.

   

  אילו עוד סוגים של זחלים אנחנו מדבירים?

  זחל עש הוא כינוי למספר גדול של זחלים הניזונים ממגוון רחב של צמחים. יש זחלים הניזונים מתפוזים ומפירות אחרים. זחל העש נמצא גם בבתים פרטיים ועד לגלגלו הסופי שלו הוא ניזון בעיקר מהבד, מה שעלול לגרום לנזקים משמעותיים לפריטי ביגוד שונים.

  הרפרף הוא סוג של עש שיש אלפי מנינים שלו הידועים בעולם. בישראל עצמה ידוע על כשנים עשר סוגים של העש הזה. זחל של רפרף ניזון מצמחים הנמצאים בקרבתו ומספר גדול של זחלים כאלה עלול לגרום לא מעט נזקים.

  סוג נוסף של זחל הוא הזחל של לבנין הכרוב, המכונה זחל לבן. בגלגול שלו כזחל הוא ניזון בעיקר מעלים של כרוב, ומספר גדול של זחלים כאלה עלול לגרום ללא מעט נזקים.

   

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call