הדברה בערד

הדברה בערד על ידי מדביר מוסמך, אמין ומקצועי

מחפשים מדביר מומלץ שבאמת אפשר לסמוך עליו? הגעתם למקום הנכון! בואו לגלות איך עושים הדברה בשיטה הבטוחה ביותר, כיצד מדבירים מזיקים נפוצים כמו נמלים, ג'וקים, טרמיטים, פשפשים ועוד, כמה אמורה לעלות לכם הדברה בערד בזול וכמה אחריות תקבלו עליה מאיתנו.

מזיקים יכולים לצוץ בכל מקום – בבית פרטי, בדירה בבניין, במשרד, בחנות, במסעדה, בבית מלון או במפעל. לא משנה מה סוג המזיקים ולאן הם הגיעו, צריך להדביר אותם כדי לוודא שלא יעשו נזקים ולא יהוו מטרד אסתטי או תברואתי. עד שלא מטפלים בהם בעזרת הדברה מקצועית, הם פשוט לא יפסיקו להגיע, ולכן כדאי להזמין הדברה בערד כמה שיותר מוקדם. אם נתקלתם במזיקים – לא משנה מה סוגם – פנו מיד לחברת הדברה בטוחה, קבלו הצעת מחיר בטלפון, וכבר היום תוכלו להגיד שלום ולא להתראות לחרקים, למכרסמים או למעופפים שהגיעו אליכם.

 

✔️ הדברה בערד 24 שעות ביממה!
✔️ הזמינו מדביר החל מ-200 ש"ח לדירה קטנה
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ חבר בארגון המדבירים
✔️ ריסוס דירה בערד ללא ריח
כניסה לדירה לאחר שעה אחת בלבד
✔️ אפשרות להזמין הדברה מהיום להיום
✔️ אחריות בכתב ואישור ביצוע על כל הדברה!
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
055-970-5878

הדברה בערד עם מדביר מורשה

מדביר בערד מומלץ שאפשר לסמוך עליו

כשאתם מחפשים מדביר מומלץ, דבר ראשון ודאו שיש לו רישיון בתוקף להדברה מהסוג שעליו לבצע. מדביר שעוסק בתחום ללא רישיון בתוקף למעשה עובר על החוק, ולא תוכלו לסמוך עליו שהוא אכן מציית להוראות של המשרד להגנת הסביבה בנוגע לשימוש בחומרים המותרים להדברה. בנוסף, מומלץ מאוד לוודא שאתם מזמינים מדביר בערד שיכול להגיע כבר באותו היום אליכם, ועדיף אפילו תוך שעה. לא רק שזה יחסוך לכם את ההתמודדות המיותרת עם המזיקים עד ליום שבו יגיע מדביר מקצועי אחר, אלא שזה גם יראה לכם שהמדביר שהזמנתם זמין עבורכם בכל יום ובכל שעה. במידה ותצטרכו להזמין אותו שוב (כלול באחריות), הוא יוכל להגיע באותה המהירות וללא עיכובים.

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  למה חשוב לנו לבצע הדברה ירוקה בערד?

  אנחנו מודעים לכך שפעולות הדברה כאלה ואחרות – בייחוד הדברה בשטחים פתוחים – עלולות להזיק לסביבה במידה מסוימת. מאחר שחשוב לנו לשמור על איכות הסביבה, אנחנו מתחייבים להדביר אצלכם אך ורק עם חומרים ירוקים ברמת רעילות נמוכה, שכמובן מאושרים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה. לא משנה אם זה ריסוס בית בערד או הדברה בחצר, העדיפות תמיד תהיה קודם כל לשמירה על בריאותכם ובריאותה של הסביבה שלכם. אם נשתמש בחומרים רעילים, נדע להדריך אתכם בנוגע למשך הזמן שבו תצטרכו לשהות מחוץ לשטח המודבר. בדרך כלל תוכלו לחזור אליו תוך שעה, אך אם יש לכם ילדים או בעלי חיים, תצטרכו לעיתים לחכות קצת יותר – 4-8 שעות.

   

  הדברת טרמיטים בערד בשיטה המתקדמת ביותר

  הטרמיטים מהווים בעיה רצינית בכל אזור הדרום כבר במשך עשרות שנים, וכמעט באופן קבוע אנחנו מקבלים קריאות להגיע להדברה דחופה בבתים או בבתי עסק שבהם פתאום יוצאים טרמיטים מהמשקופים. השיטה של ערן המדביר שלנו לביצוע הדברה בערד במקרה שכזה היא פשוטה, אך יעילה מאוד. ערן לא מרסס את השטח, אלא מחדיר את חומר ההדברה ישירות אל מתחת לאדמה, כך שהוא מחלחל מטה אל קן הטרמיטים ומחסל את המקור של הבעיה – את מלכת הטרמיטים. כך למעשה נפתרת הבעיה באופן מוחלט, ואנחנו מעניקים לכם על זה אחריות למשך 5 שנים להדברת טרמיטים כדי להבטיח לכם שאכן טיפלנו בבעיה ביעילות ולטווח ארוך. לא תמצאו עוד חברת הדברה בערד שמספקת אחריות למשך תקופה ארוכה שכזו!

  מחיר הדברת טרמיטים בבית פרטי – 2,500 – 400 ₪

   

  הדברת פשפש המיטה בערד – האם מרססים?

  פשפש המיטה הוא מזיק שנחשב לעמיד בפני חומרי הדברה רגילים, ולמעשה לא ניתן לרסס אותו ולהיפטר ממנו כך. אז מה אפשר לעשות אם הוא כל כך עמיד? התשובה של ערן – מומחה להדברת פשפשים – היא שצריך להילחם בו בעזרת חום. ערן מדביר את המזיקים האלה עם קיטור שמגיע לטמפרטורה של 200 מעלות, בשיטה שאפילו מדבירים מומלצים בערד לעיתים לא מכירים. החום מחסל את הפשפשים באופן מידי, ויש לו גם יתרון נוסף – הוא מאפשר למדביר להרוג את הפשפשים שבמזרון מבלי לחשוף אותו – ולמעשה אתכם – לחומרים רעילים. עם זאת, יש לציין שבסוף ההדברה כן ייעשה ריסוס ברצפה, מכיוון שלא כל הפשפשים יוכלו למות בדרך שכזו. הפרטים הצעירים והנימפות ימותו בעזרת הרעל, וכך גם ערן מוודא שלא יברחו לחדרים אחרים לאחר ההדברה. את הלכלוך והביצים שנותרו לאחר ההדברה ערן שואב, ואתם נשארים עם מזרון נקי לחלוטין ממזיקים.

  מחיר הדברת פשפשים בחדר – החל מ-500 ₪

   

  הדברה בערד מחירים ותקופת אחריות

  כשאתם מזמינים דרכנו מדביר אתם לא משלמים רק על הדברה חד פעמית, אלא על כמות ביקורים בלתי מוגבלת לכל אורך תקופת האחריות שניתנת לכם. תקופת האחריות הזו יכולה לנוע בין חודש עד 5 שנים, בהתאם לסוג ההדברה, ולכל אורכה תוכלו להזמין שוב את המדביר אליכם ללא תוספת תשלום לביצוע הדברה נוספת. בו זמנית אנחנו מציעים לכם מחיר זול מאוד לכל סוג של הדברה בערד, שתוכלו להשוות לעלויות שגובות חברות אחרות כדי להבין עד כמה באמת אפשר לחסוך איתנו. לפניכם כמה דוגמאות להדברות שכבר ביצענו בעבר בערד, כולל המחירים שגבינו עליהן ותקופת האחריות שניתנה עליהן.

  שירותי הדברה שסיפקנו בערד איך הדברנו את המזיקים כמה הלקוח שילם תקופת האחריות שניתנה ללקוח
  הדברת חולדות בערד
  חולדה חדרה לבית דרך פתח בצינור שעבר מבחוץ אל תוך הבית.
  מאחר שהלקוח ידע איפה מתחבאת החולדה (מאחורי המקרר), לוכד חולדות פשוט תפס אותה עם לוכדן ולקח אותה איתו. 400 ₪ חודש – עד לסיום הנגיעות
  הדברת עכברים בערד
  הזמינו אותנו אחרי שטיפל במקום כבר מדביר אחר, אולם העכברים המשיכו להגיע.
  הצבנו מלכודות לעכברים, ובו זמנית זיהינו את החור שדרכו חודרים המכרסמים לבית וסתמנו אותו. 500 ₪ חודש – עד לסיום הנגיעות
  הדברת ג'וקים במסעדה 
  הג'וקים התגודדו באזור המטבח, ונראה שהם עולים מהביוב.
  אסור לבצע ריסוס נגד ג'וקים בערד בתוך מטבח של מסעדה, אך טיפלנו בבעיה בעזרת ריסוס ישירות בביוב. 400 ₪ 12 חודשים
  הדברת נמלים בערד במטבח
  הנמלים התחילו לצוץ בקיץ ויצאו דרך חריץ שהיה בקיר של המטבח.
  העדפנו להדביר את הנמלים עם פיתיונות ג'ל וללא ריסוס, מאחר שהיה תינוק בבית שזוחל על הרצפה. 350 ₪ 6 חודשים
  הדברת עשים בארונות 
  למרות שהלקוח ניסה לבצע הדברת עש לבד, העשים המשיכו להגיע ללא הפסקה.
  הדברנו את העשים עם חומר הדברה מיקרוקפסולרי שאינו רעיל לאדם ומתפרק רק במגע עם גופו של העש. 250 ₪ 3 חודשים
  הדברת פרעושים בגינה 
  יתכן שהכלב הביא את הפרעושים לגינה מאחד הטיולים שערכו איתו בחוץ.
  אחרי שביצענו ריסוס נגד פרעושים בערד הסברנו לבעלים איך למנוע את הבעיה בעתיד והתרענו למשך כמה זמן אסור לכלב להסתובב בגינה. 350 ₪ 6 חודשים
  הדברת צרעות בערד במזגן
  הצרעות הצליחו לחדור למזגן, ולמרבה המזל לא הספיקו להקים שם קן.
  זיהינו את קן הצרעות בסביבת הבית והדברנו אותו ישירות. כמובן שגם סילקנו את הצרעות שהגיעו למזגן מבלי לרסס אותו. 450 ₪ 6 חודשים

   

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call