הדברה במודיעין

מדביר במודיעין נגד כל מזיק במחיר זול – עם אחריות

אתם מוזמנים לגלות איך אנחנו מדבירים במודיעין בשיטות ירוקות נגד כל סוג של מזיק – כולל ג'וקים, עכברים, נמלים, פשפשים, עשים, יתושים, צרעות וטרמיטים – ולמה אנחנו תמיד נעדיף לעשות זאת כך. בואו להכיר את שיטות ההדברה הבטוחות שלנו כולל המחיר הזול שתשלמו להזמנת מדביר במודיעין דרכנו נגד כל מזיק שנפוץ בעיר.

יש לא מעט חברות הדברה בארץ – חלקן מתמחות בעכברים, חלקן בטרמיטים, אך רק כאן תמצאו את כל שירותי ההדברה הנדרשים לכם במודיעין תחת קורת גג אחת. לא משנה מול איזה מזיק אתם מתמודדים, אנחנו בחברת הדברה בטוחה נעמוד לשירותכם ונגיע אליכם להדברה בזול ועם אחריות. יתרה מכך – אנחנו עוסקים בשיטות ההדברה הירוקות והבטוחות ביותר לבריאות, ועובדים עם רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה. רק אנחנו נספק לכם הדברה שבאמת בטוחה לבריאותכם עם חומרים אורגניים או ביולוגיים במקום כימיים, אז הרימו אלינו טלפון כבר עכשיו והזמינו אליכם מדביר מומלץ במודיעין לכל סוג של הדברה.

 ✔️ הזמינו הדברה במודיעין 24/7 – כל ימות השבוע
✔️ הדברת מזיקים במודיעין מחיר החל מ-150 ש"ח
✔️מדביר בעל רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ ריסוס לבית, לגינה, לבית עסק או למשרד במודיעין
כניסה לדירה לאחר שעה בלבד
✔️ חומרי הדברה שאושרו ע"י המשרד להגנת הסביבה

לקבלת הצעת מחיר חייגו:
055-970-5878

הדברה במודיעין

למה דווקא הדברה ירוקה במודיעין?

מודיעין היא אחת הערים שמשקיעות הכי הרבה בניקיון וטיפוח סביבתה, וחבל להרוס את כל ההשקעה הזו, שכן לכלוך לא מתבטא רק בזבל שמושלך לרחוב, אלא גם באוויר מטונף ומזוהם. לכן אנחנו תמיד מעדיפים לחסוך מכם חשיפה לחומרי הדברה שעלולים להזיק לבריאות, ותמיד נבחר לפעול בשיטות ירוקות לצורך הדברה במודיעין.

בשיטות אלו אנו למעשה לא מפזרים כל חומר לרוח ולא מחדירים שום כימיקל לאדמה – אנחנו עובדים עם חומרים אורגניים או ביולוגיים שמספקים תוצאות לא פחות טובות, ולעיתים אף טובות יותר. עם זאת חשוב לנו לציין כי לעיתים לא ניתן להימנע משימוש בחומרי הדברה, וכשזה המצב, תמיד נדע להדריך אתכם כיצד להגן על עצמכם כמו שצריך מפני חשיפה אליהם.

 

הדברת ג'וקים במודיעין בשיטה ירוקה

יש מקרים שבהם אי אפשר להימנע מריסוס נגד ג'וקים, אך יש מקרים שבהם נעדיף שלא לבצע זאת כך, פשוט מכיוון שהריסוס יהיה לא יעיל ומיותר לחלוטין. כשמדבירים למשל את התיקן הגרמני, אין כל סיבה לרסס, ומדביר שיציע לכם ריסוס בית במודיעין נגד תיקן גרמני ככל הנראה אינו יודע מה הוא עושה, מכיוון שהג'וק הזה עמיד בפני כימיקלים להדברה.

מדבירים מומלצים במודיעין שיודעים מה הם עושים ידבירו את התיקן הגרמני עם פיתיון ג'ל שמכיל עמילן תירס מורעל, ויספקו להדברה הזו חיזוק בעזרת מלכודות דבק שיתפסו כל ג'וק סורר שיימנע מהפיתיון. ייתכן שזה ייקח כמה ימים, אך בסופו של דבר כל הג'וקים יודברו.

מחיר הדברה במודיעין נגד ג'וקים במטבח: 450 – 150 ₪

 

הדברת נמלים במודיעין עם פיתיונות ג'ל

המצב היחידי שבו נעדיף להדביר את הנמלים בעזרת ריסוס הוא במידה וקיים חשד שישנם כמה קינים בסביבתכם, בייחוד אם נמצאו אצלכם נמלי אש. בכל מקרה אחר שבו יש פשוט כמה נמלים בודדות בדירה שיוצאות מחריץ מסוים או מהכיור למשל, נדביר בעזרת פיתיונות ג'ל.

הפיתיונות עובדים כך שהנמלים מאכילות בהם את המלכה שלהן, והיא מתה בתוך הקן. כשהמלכה נעדרת הנמלים מתפזרות ומחפשות קן חדש – מסיבה זו, אם אכן יש קינים אחרים בסביבתכם, חשוב להדביר גם עם ריסוס ולא ניתן להימנע מכך.

מחיר הדברת בית פרטי במודיעין מפני נמלים: 450 – 150 ₪

 

הדברת עכברים במודיעין בשיטה ירוקה – זה אפשרי?

למעשה, כל שיטה להדברת עכברים תהיה ירוקה, פשוט מכיוון שהיא לא מערבת תכשירים כימיים שמסכנים אתכם בנשימתם או בחשיפה אליהם. האידיאל הוא ללכוד את המכרסמים על המקום, ואם זה לא מתאפשר עדיף להציב מלכודות ולחכות שהעכברים יילכדו.

אם יש כמות גדולה של עכברים או חולדות, הדברת מכרסמים במודיעין תיעשה בעזרת פיתיונות מורעלים שיוצבו בתוך תיבות האכלה, אליהן אין גישה לילדים או בעלי חיים. כך או כך, בריאותכם לעולם לא תהיה בסכנה.

מחיר הדברה למכרסמים במסעדה: 600 – 250 ₪

 

מתי הדברת טרמיטים במודיעין תיעשה בשיטה ירוקה?

בצער רב טרמיטים הם מזיקים שקשה מאוד להדביר בשיטות ירוקות, ורק במקרים נדירים ובודדים יהיה ניתן לעשות זאת כך. אם למשל יש טרמיטים במשקוף, ייתכן שניתן יהיה להדביר אותם בעזרת פיתיון ג'ל, אך ספק שזה יהיה יעיל לאורך זמן.

מה שיהיה יעיל יותר זה להחדיר חומר הדברה אל תוך המשקוף, וכן לתוך האדמה שמתחת לבית, שכן שם ככל הנראה מצוי קן הטרמיטים. כך או כך אתם לא תיחשפו לחומר ההדברה, ואין כל חשש מפני אפשרות שיזיק לבריאותכם.

מחיר שירותי הדברה במודיעין נגד טרמיטים בדירה: 1,500 – 400 ₪

 

הדברת פשפשים במודיעין – תמיד נעדיף בשיטה הירוקה

יש פשפשים שאין דרך אחרת להדביר אותם פרט לריסוס, אולם כשמדובר בפשפש המיטה, הדרך היעילה ביותר להיפטר ממנו היא דווקא עם קיטור ושאיבה. עם זאת, לאחר שנבצע פעולות אלו לעיתים נבחר גם לרסס, וזאת בהתאם לרמת הנגיעות שבחדר שאותו מדבירים.

הפשפשים יכולים להימצא כמעט בכל מקום – במסגרות החלונות, בשקעים, בפתחי אוורור, במסגרות של תמונות, ברהיטים וכדומה. כדי לוודא שחיסלנו את כולם כמו שצריך צריך לבצע עבודה מקיפה ומעמיקה, שלעיתים כוללת גם ריסוס ולפעמים אף נמשכת מספר ימים.

מחיר הדברה במודיעין נגד פשפשים: החל מ-500 ₪ לחדר

 

הדברת מעופפים בגינה – מה האפשרויות הירוקות?

כשמדבירים על מעופפים בגינה, אלו הם לרוב חרקים שמגיעים בעונת הקיץ, כמו צרעות ויתושים, ונגד כל אחד מהם צריך לפעול בשיטה שונה שמתאימה לחרק שאותו מדבירים. כל חברת הדברה במודיעין יכולה לספר לכם למשל שאת הצרעות צריך להדביר בשעות הערב, כשכולן נמצאות בתוך הקן. השיטה הירוקה עם זאת היא להדביר פשוט בעזרת מלכודות. זה אמנם לא יחסל את הקן, אך זוהי דרך יעילה מאוד להרחיק צרעות מאנשים.

נגד יתושים ההדברה תיעשה בשעות הבוקר וב-2 שלבים. בשלב הראשון חייב לרסס את היתושים הבוגרים ולהיפטר מהם, ובשלב השני מטפלים במקורות המים שבהם יש זחלים וביצים של יתושים. הטיפול במקורות המים ייעשה בשיטות אורגניות או ביולוגיות עם תרסיס שמן או תרסיס שמכיל בצילוס ארצישראלי.

כפי שאתם מבינים חשוב למצוא מדביר במודיעין 24 שעות שזמין לעבודה בכל רגע, אולם לא כל מזיק בגינה מצריך עבודה בשעות שכאלו. הדברת פרעושים לדוגמה יכולה להיעשות בכל שעה ביום, בעיקר מכיוון שצריך להדביר את החלקים המוצלים בגינה, שם נמצאים הפרעושים. ההדברה יכולה להיעשות בריסוס או עם אדמה דיאטומית כתחליף אורגני.

מחיר הדברת חרקים במודיעין בגינה: החל מ-200 ₪

 

הדברת עשים בתוך הבית עם מלכודות פרומון

אם נמצאו אצלכם עשים בבית, הדבר הראשון שצריך לעשות זה להיפטר מכל פריט מזון שבו יש חשד להימצאותם – אין דרך להימנע מכך. לאחר מכן אפשר להדביר בריסוס עם חומר מיקרוקפסולרי, אולם לטיפול מונע ומתמשך מומלץ מאוד להציב בתוך ארונות המטבח מלכודות פרומון דביקות. המלכודות האלה הוכיחו את עצמן כיעילות במיוחד, כשהן מושכות אליהן את העשים במקום שיגיעו למזון שבארון, ואין ביכולתם להתרבות כל עוד הם נתקעים בדבק.

מחיר הדברת דירה במודיעין עם עשים: 500 – 200 ₪

אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

whatsapp
להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
📞 055-970-5878
whatsapp
call