הדברת עוריות

הדברת עוריות מכל הסוגים במחיר משתלם – שירות בפריסה ארצית

איך מזהים את סוגי העוריות השונות ואיך מתבצעת הדברת עוריות נגד כל אחת מהן? המשיכו לקרוא וגלו את התשובות.

את משפחת העוריתיים אתם בטח מכירים פשוט כ"חיפושיות", והן אכן שייכות לסדרת חרקים זו. בישראל יש כ-30 מינים של עוריות, כשרובן אינן מזיקות כלל ולא דורשות הדברת עוריות, אך יש כמה מתוכן שמוציאות שם רע לכולן. בעוד שהעוריות הבוגרות ניזונות מצוף של פרחים, הזחלים של כל מין דורשים תזונה ייחודית שיכולה להיות בשר מיובש, עור, דגנים, שטיחים, בדים נוצות וכדומה. מסיבה זו ניתן למצוא את הזחלים האלה בבית ובמחסני מזון, והם עלולים לעשות נזקים רבים. אם אתם חושדים שנתקלתם במזיק הזה, הזמינו דרכנו – חברת הדברה בטוחה – מדביר מומלץ בדחיפות. אנחנו נעזור לכם להיפטר מהן במחיר משתלם ונדריך אתכם כיצד למנוע את הגעתן בשנית. רק הרימו אלינו טלפון, קבלו הצעת מחיר ואנחנו בדרך אליכם.

 

✔️ הדברת עוריות בבית, בגינה, בעסק ובמחסני מזון
✔️ טיפול בעוריות השטיחים כולל מניעת חזרת המזיקים
מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ הדברת עוריות המזווה במטבח
שירות בפריסה ארצית רחבה
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
055-970-5878
הדברת עוריות

איך לזהות את עורית השטיחים הנפוצה?

אורכה של עורית השטיחים (Anthrenus verbasci) הוא בין 1-4 מ"מ וגופה אליפטי, עליו יש צבעי שחור, לבן וצהוב ולעיתים גם כתום. צבעם של הזחלים הוא חום בהיר או שחור והם מכוסים בשערות. ניתן להבחין בשלוש שיערות זהובות בולטות שנמצאות על אזור הבטן בשלב זה של התפתחותם. מאחר שהעורית הזו ניזונה מעיקר מבדים, הזחלים יכולים לשגשג בבית אם לא מטפלים בהם. הבוגרים מגיעים לבית דרך חלונות פתוחים ומטילים ביצים ברהיטים, בגדים ושטיחים. הבעיה העיקרית היא הזחלים, אולם גם הבוגרים מהווים מטרד אסתטי.

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  איך לזהות את עורית המזווה?

  גופה של עורית המזווה (Dermestes lardarius) הוא גדול ואליפטי, כשאורכה נע בין 7-9 מ"מ. צבע גופה שחור עם פס צהוב שעובר לרוחב הכנפיים, ויש באזור זה גם מספר נקודות שחורות. המזיקים האלה נמשכים לבשר משומר ומוצרי מזון אחרים שמאחסנים במזווה, ומכאן מגיע שמה. העורית הזו חודרת לביתכם דרך חלונות פתוחים וסדקים בקירות בתחילת הסתיו בחיפוש אחר מקום מחיה חמים, ולאורך החורף היא תעדיף להישאר בקרבת מקור מזון, כלומר במזווה של המטבח. אם יש אצלכם עוריות שכאלה תוכלו למצוא חלקיקי צואה בארונות המטבח, חורים באריזות סגורות ונשלים של הזחלים השעירים, אשר מעידים על כך שהתפתחו לעוריות בוגרות.

   

  ככה נראית עורית השטיחים
  עורית השטיחים

  איך לזהות את עורית הגרגרים?

  עורית הגרגרים (Trogoderma granarium) היא הקטנה מבין כולן, כשאורכה נע בין 1.6-3 מ"מ. צבעה חום כהה או שחור, ולנקבות יש צבע בהיר יותר והן גם גדולות יותר מהזכרים. הזחלים קטנטנים בגודל 5 מ"מ ומכוסים בשערות אדומות-חומות. העורית הזו מעדיפה אזורים חמים ויבשים, וניתן למצוא אותה באזורים שבהם מאחסנים תבואה ומזון – בדרך כלל בתעשיית המזון ולא סתם כך בבתים. העורית הזו נחשבת לאחד ממזיקי המזון ההרסניים ביותר בעולם, והיא אף נכללת בין 100 מיני החרקים הפולשים המזיקים ביותר בעולם. קשה לשלוט בנגיעות ללא הדברת עוריות הגרגרים מכיוון שהן יכולות לשרוד למשך זמן רב ללא מזון, ובאופן כללי העורית הזו עמידה בפני סוגים רבים של חומרי הדברה, לכן רק שיטות הדברה מתקדמות יוכלו לעזור לחסל את כל אוכלוסיית המזיקים.

   

  כמה עולה להדביר עוריות?

  עלות ההדברה תשתנה בעיקר לפי המיקום שאותו יש להדביר, ומאחר שכל עורית בוחרת להתמקם באזורים שונים, נגד כל אחת תהיה שיטת הדברה אחרת ועלות שונה להדברה. הדברת עורית השטיחים ועורית המזווה היא הזולה ביותר, ומחירה נע בין 250-500 שקלים, כשהיא נעשית בריסוס. הדברת עוריות הגרגרים לעומת זאת עולה מעט יותר, מאחר שיש לבצע אותה באיוד, שמחירו מתחיל ב-300 ₪.

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call