הדברת ערצבים

בלי עצבים: הדברת ערצבים מהירה ויעילה

הערצבים עולים לכם על העצבים? מתפשטים בדשא? מרקיבים את הירקות שגדלו בנחת? תנו לנו לטפל בבעיה! חברת הדברה בטוחה תשמח להגיע אליכם לטובת הדברת ערצבים 24/7, במקצועיות, אדיבות ותוך שימוש בחומרי ההדברה המתקדמים ביותר בענף. אנו עובדים רק עם מדבירים מורשים מטעם המשרד להגנת הסביבה ולכן ערוכים לטפל בסוגיה הבעייתית בקלות ובמהירות, ללא גרימת נזק לאדם ולסביבה.

 

✔️ הדברת ערצבים – שירות 24 שעות ביממה
✔️ שירותי הדברת ערצבים ע"י מדביר מוסמך!
✔️ שירותי הדברה בשדה ובגינה
✔️ מדביר ערצבים – היחיד עם תעודת אחריות!
✔️ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה
✔️ שירותי הדברה בפריסה ארצית
להתייעצות ולקבלת הצעת מחיר חייגו:

055-970-5878

הדברת ערצבים עם מדביר מקצועי

למה חשוב לבצע הדברת ערצבים?

הערצבים הם משפחת חרקים קטנה ואוכלת-כל, הפעילה בלילה ואף משמיעה רעשים דומים לאלו של הצרצר. חרקים אלו נכללים במשפחת החגבים ונחשבים לאויבים מושבעים של צמחיית הגינה ובעיקר של החקלאים. הערצבים חופרים מחילות עמוקות ויוצאים החוצה כדי לכרסם בשורשי השתילים של גידולים שונים, מה שמביא לחיסול הירק, הצמח או הפרח הנקרים בדרכם. כתוצאה מכך, חשוב לבצע הדברת ערצבים מקצועית שתמנע פגיעה בתוצרת החקלאית וכמובן בגינה הפרטית שלכם.

 

  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו: 055-970-5878 או השאירו פרטים

   

  נעים מאוד – ערצב הגינה

  הסוג המזיק ביותר אך גם הנפוץ ביותר הוא ערצב הגינה או בשמו השני: "כלב מים". אמנם הערצב איננו עוקץ ולפיכך לא מסכן את האדם, אך הוא פוגע בייבול ובעיקר בגידולי בצל ותפוח אדמה. אם הוא מתגלה בגינה פרטית, סביר להניח שהוא ניזון משורשי השיחים והדשא. בנוסף, הצרצור שלו טורדני במיוחד ועשוי לשבש לחלוטין את שנת הלילה.

   

  ערצב בחצר

  ערצב בגינה

  איך מבצעים הדברת חגבים וערצבים? 

  מכיוון שהערצבים מעדיפים אדמה לחה ומאגרי מים שכוללים לחות גבוהה, אפשר לגרום למיגור אורגני שלהם על ידי פער גדול יותר בין זמני ההשקיה וייבוש מלא של מאגרי מים עומדים. אם הפעולה לא צלחה, זה הזמן לקרוא למדביר שיבצע הדברת חגבים מקצועית. בהתאם לתנאי המקום, יבחר המדביר בין פיזור פתיונות ג'ל רעילים לבין ריסוס בדרגת רעילות נמוכה. אם מדובר בשדה חקלאי שהריסוס בו עלול להביא לחשש מפגיעה בתוצרת, רצוי להשתמש בהדברה ביולוגית.

   

  גיליתי ערצבים בדשא. מה עכשיו?

  חשוב לפעול בזריזות, משום שהערצבים עשויים להזיק למדשאת הגינה שלכם וכל הצמחים בה באופן חמור. לרוב נעדיף להשתמש בפיתיון הגרגירי "ספסן", שמאושר לשימוש מאת משרד החקלאות והמשרד להגנת הסביבה.

  בשלב הראשון, המדביר ינחה אתכם להשקות את הגינה לפני הגעתו. זאת כדי למשוך את הערצבים החוצה ממחילתם. לאחר מכן יפוזר הפיתיון הגרגרי בשטח. אם התגלו ערצבים בדשא של שדה חקלאי, יהיה צורך לפזר את הפיתיון הרעיל באזור צמוד לשדה, או לבצע הדברה ביולוגית. במידת הצורך יבוצע סבב הדברה חוזר.

   

  כמה עולה להדביר ערצבים?

  הדברת ערצבים בגינה ביתית נעה בין 300-550 ₪, בהתאם לגודל הגינה עצמה. תוכלו להתייעץ עם המדביר בנוגע לדרכי הדברה נוספות או כיצד להימנע מהופעת ערצבים פעם נוספת. אנו מבטיחים לספק לכם את השירות האחראי, המסור והמקצועי ביותר ולדאוג שתקבלו את מלוא הפתרונות לבעיית הערצבים שממנה אתם סובלים. פנו אלינו ונדאג שמדביר מקצועי יחזור אליכם עוד היום.

  אנחנו פה בשבילכם, השאירו פרטים ותגלו חוויית שירות אחרת

   whatsapp
   להצעת מחיר אטרקטיבית חייגו:
   📞 055-970-5878
   whatsapp
   call