כיום ישנן אינספור פעולות שאתם יכולים לעשות למען הסביבה, ורבים אלו שאכן עושים אותן על בסיס יומי. דוגמאות לחיבוק הסביבה יכולות להיות החל מזריקת בקבוקי הפלסטיק אל המחזורית ועד התקנה של מערכת סולארית על גג הבית. השינוי מתחיל בדברים הקטנים, וכך רבים מעדיפים לעשות הדברה אורגנית שתורמת גם להם באופן ישיר, וגם לסביבה. החשיבות לאיכות הסביבה נמצאת כיום בשיאה, ויותר ויותר אנשים חשופים למידע המשקף תמונה חד משמעית: הדברות כימיות מזיקות באופן ישיר לאוכלוסיות רגישות, לבעלי החיים וגם לסביבה בעצמה.

השימוש בחומרי ההדברה הטבעיים הינו שימוש נכון ומושכל, תוך שתוצאות ההדברה משביעות רצון. במקום להיות חשופים לחומרים רעילים שרק יכולים לפגוע בכם (ועל הדרך בחרקים), תוכלו אתם בהדברה הבאה שלכם במשרד, בחנות או בבית, ליהנות מהדברה בטוחה וטבעית הרבה יותר.

ההדברה האורגנית – הבחירה הטבעית

האנטי הגדול שיש אל חומרי ההדברה הרגילים, או הכימיים אם תרצו, אינו כך במקרה. מדובר על חומרים רעילים שמתפרקים באיטיות רבה, ועל כן נותרים שרידים שלהם גם באוויר וגם בקרקע. המשמעות היא שלאחר ההדברה, עדיין חשופים בני אדם ובעלי חיים לאותם חומרים רעילים, כאשר מדובר על חשיפה שיכולה להיות גם לאורך שנים. ההדברה האורגנית לעומת זאת, המוכרת גם בשם הדברה ירוקה, הינה הדברה המבוססת על חומרים שמופקים מצמחים, כאשר רמת הרעילות שלהם הינה נמוכה עד גם לרמה אפסית.

כבר לא צריכים להתרחק מהבית

אם בעבר ביצעו אצלכם הדברה כימית, סביר כי גם אתם הייתם צריכים לנדוד מחוץ לבית שלכם למשך שעות. המטרה היא כמובן להרחיק אתכם מהחומרים הרעילים המרוכזים, אך הבעיה הגדולה היא שנותר מהם זכר גם לאחר אותן שעות. עם ההדברה הירוקה לא רק שאתם לא חשופים לאותם חומרים רעילים, אלא שאתם גם יכולים לשוב אל הבית שלכם כשעה לאחר ההדברה.

פתרון אידיאלי לגני ילדים, בתי יולדות ובתי דיור מוגן

בתי עסק ומוסדות שבהם נמצאים דרך קבע אוכלוסיות רגישות, היו מוותרים פעמים רבות על ההדברות. הסיבה? נוכחות החומרים הרעילים הייתה מסוכנת לנשים בחדרי הלידה, לתינוקות בתינוקיות ולילדים בגני הילדים, וכך גם לאוכלוסיית גיל הזהב המתגוררת בבתי הדיור המוגן. חשיפה של אותן אוכלוסיות רגישות יותר לאותם חומרים רעילים הייתה יכולה להיות קטלנית, כך שכיום, בעת שמודעים יותר לנזקים הנובעים מאותם חומרים, מבינים כי מחייה בסביבת מקקים הייתה עדיפה על פני הדברה באמצעות חומרים כימים. עם החומרים הירוקים כאמור, ניתן לבצע הדברה בכל חלל, בכל מקום וללא כל חשש.

אינכם צריכים לדאוג לחיית המחמד שלכם

אם לא די בכך שאתם הייתם צריכים להתרחק מהבית שלכם עם ההדברה הכימית, הרי שגם בעל החיים שלכם היה צריך למצוא סידור לאותן שעות. כלבים לדוגמא נמשכים בצורה חזקה מאד לריחות, כך שנשימה עמוקה שלהם את חומר ההדברה הייתה יכולה להסתכם באסון. בעת שההדברה המתבצעת אצלכם היא של חומרים ירוקים, אתם יכולים לשלול כל חשש לפגיעה בבעל החיים האהוב שלכם, שכן רמת הרעילות הינה ברמה נמוכה מאד, כאשר ישנן הדברות שגם לא נותר לאחריהן כל זכר לחומרים הרעילים.

הכנות לקראת ההדברה? לא במקרה הזה

כל עוד מתבצעת אצלכם הדברה ירוקה, אינכם צריכים להכין את הבית שלכם טרם מגיע המדביר. המשמעות היא שאין כל צורך לסגור את ארונות הבגדים או לאחסן את כל המזון בארון סגור. כמו כן, אין כל צורך לאוורר את הבית כמה שעות לאחר ההדברה.

 

הדברה בטוחה מעניקה שירותי הדברה מקצועיים ורבים כגון:

הדברת פשפש המיטה, הדברת פשפשים, הדברת מקקים, הדברת יתושים ועוד…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *